#14 Mehmet Topal - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beşiktaş maçının en iyisiydi,orta sahada herkezin pisligini kapattı sağa sola her kademeye girdi

Sezon başında sakat olmasaydı şimdi ligde kaç puanla nerde olcagımızı düşünüyorumda :rolleyes:

Maçın bence en kötülerinden biriydi ilk yarı inanamadım hiç koşmadı Tello yu Delgado yu durduramadı hep 2,3 adım gerilerinde kaldı.Çok isteksiz oynadı.

Bence gerçekten kötüydü Özellikle Tello ve Delgado ilk yarı çok rahat geldiler.Bence topal sistemi yadırgadı ne yapacağını şaşırdı çünkü iki kanat açığını kapatmaya çalışmaktan göbekten gelen akınları durduramadı.Dikkat ederseniz Tello kanat oyuncusu olmasına rağmen ortaya kadar çok rahat geldi ve Topal yetişemedi orda çok boş kaldı.

Bence gerçekten kötüydü Özellikle Tello ve Delgado ilk yarı çok rahat geldiler.Bence topal sistemi yadırgadı ne yapacağını şaşırdı çünkü iki kanat açığını kapatmaya çalışmaktan göbekten gelen akınları durduramadı.Dikkat ederseniz Tello kanat oyuncusu olmasına rağmen ortaya kadar çok rahat geldi ve Topal yetişemedi orda çok boş kaldı.

özetlersek: bu sacma sapan sistemden derhal vazgecilmeli. Allah korusun, Bordeaux macina bu sistem ile cikarsak cok fena yaparlar bizi. delik desik oluruz.

mehmet çok sert sut çekebiliyor ama genelde isabetsiz bu ozelligini gelistirmesi lazim bence çok pasif kaliyor topu aliyor hemen yanindakine veriyor biraz sut çekerse iyi olur

Ben Topal'ı Evertona transfer olan fellaniamıydı neydi ona benzetiyorum zaten Topalı alamadıklarından onu aldılar gelecek 10 yıla damgasını vurucak kalitesi var ama cift yönü oynarsa daha iyi yerlere gelir.

M.Topal orta sahada tüm pislikleri örten adamdı..

Hela ayhanın hatalarını temizledi sürekli,hem sol bek hem sağ bek'e kademe yardımı yaptı ve 2-3 defa o bölgede top kazandı.

Üst Alt