14 Takım Düşme Olmasın Dedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Takım Düşme Olmasın Dedi

Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın Dedi

Yazıklar olsun! Mali geldiğinden beri fener için yapmadığını bırakmadı. Önce fb'yi küme düşmekten kurtardı. Sonra play-off sistemi çıkardı. fb'nin cezalı olduğu maçta seyircisiz oynama cezasını kaldırdı. Bizim cezamız olsa, ceza bitmeden asla bu kararı uygulamazlardı. Şimdi de küme düşmeyi bir şekilde engellemek istiyorlar! Yazık bari fb maçlarında amigoluk yapın tam olsun...

Asıl kıyamaet iddianame açıklandıktan sonra kopacak o zamana kadar değiştiremezlerse bi daha değiştiremezler.Çünkü UEFA da kendi soruşturmasını açacaktır gizlilik kararı kalktıktan sonra

Yazıklar olsun! Mali geldiğinden beri fener için yapmadığını bırakmadı. Önce fb'yi küme düşmekten kurtardı. Sonra play-off sistemi çıkardı. fb'nin cezalı olduğu maçta seyircisiz oynama cezasını kaldırdı. Bizim cezamız olsa, ceza bitmeden asla bu kararı uygulamazlardı. Şimdi de küme düşmeyi bir şekilde engellemek istiyorlar! Yazık bari fb maçlarında amigoluk yapın tam olsun...

2007-2008 sezonunda 5 maç seyircisiz oynadık gıkımız çıkmadı büyüklük bunu gerektirir suçun varsa cezasını da çekmesini bileceksin

Tek ümidim UEFA. Yoksa bizim TFFye ve Takimlarimiza kaldiysak. B..u yedik. Insallah UEFA bizi ihrac eder. O zaman görecegim ben MAL(i) ve Tüpcüyü

19.05.2007 GS fb maçında taraftarın sahaya yabancı madde atmaları cezası: 5 maç seyircisiz oynama

bir hazırlık maçında cemal nalganın başka bir basketçinin formasıyla sahaya çıkması cezası -20 puan

bu ülkede bir halt yiyip cezasını kabul edip çeken ağlama sızlama yapmayan tek kulüp biz miyiz?

Dediklerine katılıyorum.BİR forma için bize neler yaptılar.Bu konnun üstünde durmalyz bnce

bi yerlerde okumuştum,maa 16 dilekçe toplayın yeter demiş tüp kafaya diye.eğer bu dogruysa 14 yetmeyecektir onlara.bu arada ankaragücüne cok şaşırdım.beklemiyordum onlardan boyle şerefli bi duruş.

19.05.2007 GS fb maçında taraftarın sahaya yabancı madde atmaları cezası: 5 maç seyircisiz oynama

bir hazırlık maçında cemal nalganın başka bir basketçinin formasıyla sahaya çıkması cezası -20 puan

bu ülkede bir halt yiyip cezasını kabul edip çeken ağlama sızlama yapmayan tek kulüp biz miyiz?

Nalga olayında resmi site açıklaması

''Bir Galatasaray basketbolcusu başka bir kimlikle sahaya sürülmüş ve oynatılmıştır. Kulüpte çalışan bazı profesyonellerin isteği ve izniyle gerçekleştiğini yeni öğrendiğimiz bu olay Galatasaray Kulübü, Galatasaray camiası ve bütün Galatasaraylılar adına büyük bir utançtır. Bizlere bu utancı yaşatanlar adına Galatasaray Kulübü olarak tüm spor kamuoyundan ve Türkiye'den özür diliyoruz.

Tüm camiamızı büyük bir üzüntüye boğan bu olaya neden olan ve Galatasaraylılık'tan nasibini alamamış sorumlu tüm idari ve teknik kadronun kulübümüzle ilişkisi hemen kesilmiştir.''

Galatasaray.org

..............................................

Bizde varsa bi hata kabul eder adam gibi çekeriz cezamızı,başkaları gibi yargıtay telefon görüşmelerini delil saymazküüüüüüüüü diye kendimizi savunmayız

Aziz Yıldırım:Yargıtay telefon görüşmelerini delil saymaz,,Nisanda çıkar Mayısta yine başkan olurum(inkar etmiyor,delil saymıyor danıştay diyor)

Üst Alt