#14 Wesley Sneijder (ARŞİV) - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wesley Sneijder (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #14 Wesley Sneijder

20130201-191029_bursa147.jpg

sneijdere 1:40'da fenerbahçe'yi sormuşlar reisin alaycı gülüşü kes :2aloh1::2aloh1:

[video=youtube;WIVKAGwAFYI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WIVKAGwAFYI[/video]

Bu nerden çıktı şimdi ?

çok boş bi yorum olmuş.taraftarın içi fesat olursa olmaz.hayırlı şeyler düşünmeye çalış bi zahmet.

GS 'lısın ya renkdaş.:f

Fesatlikla bi alakasi yok, eger Ajaxta oynadigi futbolu ve interin sampiyonlarligini aldigindaki gibi oynarsa ne ala ama bi Hagi degil, hatta Haginin yarisi kadar teknik bile degil... Oyun gorusu cok iyi ve paslari cok iyi... Rafael vd Vaart i tercih ederdim ben sahsen

Beklentilerin üstünde olacak, evet.

InsaAllah renktas, hepimiz mutlu olur bundan :tiphat:

Ben de sana Galatasaray taraftarının taşıması taşıması gereken özellikleri,onlardan beklentileri karşılamıyorsun derim öyleyse hiç de kusura bakma.

Benim beklentilerim ile taraftarligimin alakasi?

Vah bana vahhhh :sad007:

Arkadaslar hemen boyle dalmanize gerek yoktu... Yukarida dedigim gibi Sneijderin 2 ozelligi var... Oyunu cok iyi okuyor, goruyor ve guzel paslar atiyor ama Teknik bi 10nr degil Sneijder... Bu yuzden beklentileri karsilayamayacak dedim... Bize teknik bi 10 nr lagzimdi... Mesela R10 gibi... Oyun kilitlendiginde 1-2 adam calimlayip guzel bi orta veya boyle beklenmedik bi anda, aboow neoldu la demin... Dedirtedecek bi oyuncu degil bence... Hemen vurmayin, kendi dusuncelerim :D

Fesatlikla bi alakasi yok, eger Ajaxta oynadigi futbolu ve interin sampiyonlarligini aldigindaki gibi oynarsa ne ala ama bi Hagi degil, hatta Haginin yarisi kadar teknik bile degil... Oyun gorusu cok iyi ve paslari cok iyi... Rafael vd Vaart i tercih ederdim ben sahsen

InsaAllah renktas, hepimiz mutlu olur bundan :tiphat:

Benim beklentilerim ile taraftarligimin alakasi?

Vah bana vahhhh :sad007:

Arkadaslar hemen boyle dalmanize gerek yoktu... Yukarida dedigim gibi Sneijderin 2 ozelligi var... Oyunu cok iyi okuyor, goruyor ve guzel paslar atiyor ama Teknik bi 10nr degil Sneijder... Bu yuzden beklentileri karsilayamayacak dedim... Bize teknik bi 10 nr lagzimdi... Mesela R10 gibi... Oyun kilitlendiginde 1-2 adam calimlayip guzel bi orta veya boyle beklenmedik bi anda, aboow neoldu la demin... Dedirtedecek bi oyuncu degil bence... Hemen vurmayin, kendi dusuncelerim :D

:hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang:

Bu nerden çıktı şimdi ?

Hamit icinde aynisini dusunuyordum zamaninda ve o konudada hakli ciktim ne yazikki... 4-3-1-2 de 3lunun saginda oynar ama 442 nin saginda oynayamaz hamit cunku teknik degil demistim... Sneijderde tipik bi 10 nr degil boyle fantastik calimlar (Hagi R10 vari) felan beklemeyin, uzulursunuz...

Haaa dersenizki calim felan atmasin karsi takim kapandiginda, bi pas atsin yeter derseniz bisey diyemem ama benim gozumde 10 nr teknigi yuksek olmali boyle 1-2 hatta 3-4 kisiyi bi hareketiyle ekarte edebilmeli veya boyle ipe dizip gecebilmeli... Sneijderde bu yok maalesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt