#14 Wesley Sneijder (ARŞİV) - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wesley Sneijder (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #14 Wesley Sneijder

Öncelikle senin beklentinden kendi adıma Galatasaray taraftarından kendi adıma beklediklerimden bahsediyorum.Senin "Hamit gibi olacak" demen beklenti değil tahmin veya öngörüdür çünkü.Beklenti ise apayrı şeydir;istenilen arzu edilen durumlara "beklenti" derim kendi adıma.Her neyse daha yeni gelmiş adam için olumsuz sinerji yaymayı mantıklı görmüyorum.İlerleyen aylarda görürüz karşılayıp karşılamadığını.

Herneyse iste anladin ne demek istedigimi... Dedigim gibi insaAllah yararli olurda bende laflarimi yerim, problem degil :b5:

Sneijder konusunda beklentiye girmek icin Sneijder'in nasil bir tip futbolcu oldugunu bilmek lazim. Kusura bakmayin ama bunu bilmeyen varsa cok konusmamali.

Zaten kendisinin aciklamasi var ilk macta sans bulduguma cok sasirdim 35 dk aldim bir digerki maca 45 sonra 60 sonra 90 dakka oynarim demisti sikinti olmazda...

Ikinci yari 60 gibi girmesi lazim

Girde gözümüzün pasını sil Aslan.. Hala inanamıyorum geldiğine söyle birkaç maç izlemedende inanamayacağım sanırım..

#14 Wesley Sneijder

Teknik demek 2-3 oyuncu calimlamak degilki, hareket cekmek degilki. Bu mantiga göre Selcuk ta teknik degil o zaman?

Teknik oyuncu nedir, ilk onu bilmek lazim dostum !

Teknik boyle makas felan yapan bi oyuncuya denmezse neye denir Hakan kardesim?

Bana gore R10 teknik Hagi teknik taraabt teknik felan filan iste, dogru bana gore Xelcukta taknik degil... Ama paslari felan super tabi, aynisi sneijder icinde gecerli...

Bizim takimda adam calimlayabilen 1 tane bile adam yok, amrabat dedik oda kabak cikti... Her takima EN AZ BITANE olmali boyle q7 r10 taraabt felan gibi oyuncu... Anlamisko?

Bana gore R10 teknik Hagi teknik taraabt teknik felan filan iste, dogru bana gore Xelcukta taknik degil... Ama paslari felan super tabi, aynisi sneijder icinde gecerli...

Bizim takimda adam calimlayabilen 1 tane bile adam yok, amrabat dedik oda kabak cikti... Her takima EN AZ BITANE olmali boyle q7 r10 taraabt felan gibi oyuncu... Anlamisko?

Hayir Fatih bak bu konuda cok yanliyorsun. Dedigim gibi teknik sadece calim atmak degildir :yenieek:

Renktaş sen teknik ne demek tam olarak anlamamisko. O paslar teknikle atılıyor. Ayak hakimiyeti olmadan nasıl pas atacak, ayrıca Sneijder top kontrol ederken falan tekniğini kullanmıyor mu ? aynı mantıkla Ronaldo Xavi'den Iniesta'dan falan daha tekniktir gözünde.

Benim demek istedigim o... Hollandada technische speler derler o yuzden teknik dedim... Siz ne diyonuz ona?

Aynisi yahu :)

Technischer Spieler diyoruz bizde. Ama bunun anlami sadece calim atmak degil bak yine yaziyorum. Örnek belki Xavi ve Iniesta gibi teknik oyuncu yoktur, Xavi calim atarmi? pek atmaz.. Neyse mac var :yenieek:

Cevap: Ynt: #14 Wesley Sneijder

Ne drogba ne schneider ,saglam bir sol bek,gecen seneki melo performansi ve birinci sinif bir stoper yeterde artardi bile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt