#14 Wesley Sneijder (ARŞİV) - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wesley Sneijder (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #14 Wesley Sneijder

Arkadaslar hemen boyle dalmanize gerek yoktu... Yukarida dedigim gibi Sneijderin 2 ozelligi var... Oyunu cok iyi okuyor, goruyor ve guzel paslar atiyor ama Teknik bi 10nr degil Sneijder... Bu yuzden beklentileri karsilayamayacak dedim... Bize teknik bi 10 nr lagzimdi... Mesela R10 gibi... Oyun kilitlendiginde 1-2 adam calimlayip guzel bi orta veya boyle beklenmedik bi anda, aboow neoldu la demin... Dedirtedecek bi oyuncu degil bence... Hemen vurmayin, kendi dusuncelerim :D

:hang::hang::hang:

Aynı düşüncede değilim.

Rdas ben 2010 dan beri uyeyim buraya senin gibi... Hollandada yasiyorum ben... Sneijderi cok izledim yani, onyargi ile alakasi yok.... Aslanligimida burada kimseye ispat etmeme gerek yok... Aslolan GALATASARAY!

Hollanda'nın 10 numarası ve en iyi 1-2 oyuncusundan biri olarak bütün Dünya'da gösterildiği için yazdım renktaş.

Sonuç olarak umarım başarılı olur diyelim , sonuçta bize düşen bu hep destek tam destek.

Fesatlikla bi alakasi yok, eger Ajaxta oynadigi futbolu ve interin sampiyonlarligini aldigindaki gibi oynarsa ne ala ama bi Hagi degil, hatta Haginin yarisi kadar teknik bile degil... Oyun gorusu cok iyi ve paslari cok iyi... Rafael vd Vaart i tercih ederdim ben sahsen

InsaAllah renktas, hepimiz mutlu olur bundan :tiphat:

Benim beklentilerim ile taraftarligimin alakasi?

Vah bana vahhhh :sad007:

Arkadaslar hemen boyle dalmanize gerek yoktu... Yukarida dedigim gibi Sneijderin 2 ozelligi var... Oyunu cok iyi okuyor, goruyor ve guzel paslar atiyor ama Teknik bi 10nr degil Sneijder... Bu yuzden beklentileri karsilayamayacak dedim... Bize teknik bi 10 nr lagzimdi... Mesela R10 gibi... Oyun kilitlendiginde 1-2 adam calimlayip guzel bi orta veya boyle beklenmedik bi anda, aboow neoldu la demin... Dedirtedecek bi oyuncu degil bence... Hemen vurmayin, kendi dusuncelerim :D

aga

futbol izleyip vaktini bosa harcama, samimi soyluyorum - no hard feelings.

Bana soyle bi 2-3 hareket yapip boyle Hagi veya R10 vari bi kac kisiyi calimlayip gol attigi bi video bulabirmisin?

kardes sneijder'i youtube videolarindan mi taniosun?

fabregas'i biliyomusun barcadaki, iniesta'yi. sneijder'in tipi odur quaresma degildir, sutlari onlarla mukayese dahi edilmez. canini sikma sen.

Benim beklentilerim ile taraftarligimin alakasi?

Öncelikle senin beklentinden kendi adıma Galatasaray taraftarından kendi adıma beklediklerimden bahsediyorum.Senin "Hamit gibi olacak" demen beklenti değil tahmin veya öngörüdür çünkü.Beklenti ise apayrı şeydir;istenilen arzu edilen durumlara "beklenti" derim kendi adıma.Her neyse daha yeni gelmiş adam için olumsuz sinerji yaymayı mantıklı görmüyorum.İlerleyen aylarda görürüz karşılayıp karşılamadığını.

kardes sneijder'i youtube videolarindan mi taniosun?

fabregas'i biliyomusun barcadaki, iniesta'yi. sneijder'in tipi odur quaresma degildir, sutlari onlarla mukayese dahi edilmez. canini sikma sen.

Hollandada yasiyorum Emir deminde belirtmistim... Youtube videolari ile alakasi yok dusuncelerimin, sadece sen teknik olmadigini belirttigim icin (boyle hareket anlaminda calim felan ipe dizme gibi) bende o zaman bul bi tane videoda izleyelim dedim... O kadar yani ;)

Benim aklima 1 mac geldi ama milli takimla oynuyordu ceza sahasi disindan catala takmisti bikac kisiyi ekarte ettikten sonra, onu kabul etmem baskasini isterim :D

Cevap: Re: #14 Wesley Sneijder

Böylelerine adı şanı duyulmamış sokak futbolcularından getireceksin yeterki hareket yapıp çalım atsınlar.

Eger yararli olacaksa neden olmasin? Getireydiniz Falcaoyu mesela Atl Madrid bulmadan once, o zaman sende olurdun benim gibi ;)

Isimle cisimle seyim yok benim, yararli olacak butun topculara kapim acik benim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt