#15 Milan Baroš [Arşiv] - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Milan Baroš [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek basina savasti gecen sezon oynadigi surece. Ve Belediye macinda dustukten sonra yerde attigi rovasata gol. En azindan hirsli. Biz onu , oda bizi sahiplenmis. Gitse bile akillardan cikmaz. #15 Milan Baroš

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Cevap: #15 Milan Baroš

1 sezon mu top oynadı ? sonrası yok mu ? abi bırak allanı seversen yahu :ka23:

Baros senin icin Antalya macında bitti oyle mi ? Engin niye bitmedi ? Engin de rakibine kafa atıp ceza aldı ? EEEE? Ki Baros 4 senedir Galatasaray icin ter dokuyor, bize ne mutluluklar yasatmıs bir oyuncu.

abi acık acık soyle Baros dusmanıyım sevmiyorum gıcık oluyorum, bari saygı duyur dusuncene, komik oluyor :ka21:

emre tahrik etme kardeşim.düzgün konuşalım

kusura bakma enginin aşiline basıldı sivas maçında etki tepkiydi.

evet ben kendisi antalya maçından sonra sevmiyorum.kusura bakma.sen seviyorsun diye sevmek zorunda da değilim çek milli takım forvetini.

taktılar abi kafayı.

mantık yokki.. butun sezon takıma sıfır katkı yapmıs Gokhan Zan'a laf yok mesela. sorsan takımda iyi yedek stoper yok, mantık bu. Hani samimi iseniz futbolcular konusunda mantıklı sitemde bulunun ozaman. Baros bu sezonun ilk yarısının yıldızı idi. Baros-Elmander-Selcuk-Melo bizi liderlige tasıdı. Aynı haltı Lincoln'e de yaptılar iste.

Deprem felan olsa Allah korusun Baros'tan bilecekler reis.

Yahu Bursa maçı adam girdi gol attı yendik,Samsun maçı 3. golü attı,Karabük penaltı yaptırdı kafadan 9 puan bu daha unuttuğumda vardır.

Lincoln zaten ayrı olay adam ilk yarı 15 civari asist yapmış Haldun olayı,Bülent hoca felan kaybettik adamı.Bu kafayla daha çook kaybederiz.

emre tahrik etme kardeşim.düzgün konuşalım

kusura bakma enginin aşiline basıldı sivas maçında etki tepkiydi.

evet ben kendisi antalya maçından sonra sevmiyorum.kusura bakma.sen seviyorsun diye sevmek zorunda da değilim çek milli takım forvetini.

iyi ozaman abi sevme zorla sevdirecek halimiz yok, cerceve belli :ka21:

Hayır yani bu adam naptıda birden kinle doldunuz.Ulan geçen sene tapıyordunuz Elmander hayvani oynayıncamı bu adam berbat oldu.Ne güzel 2 tane üst düzey forvetimiz var batıyormu anlamıyorum ki.

Hayır yani bu adam naptıda birden kinle doldunuz.Ulan geçen sene tapıyordunuz Elmander hayvani oynayıncamı bu adam berbat oldu.Ne güzel 2 tane üst düzey forvetimiz var batıyormu anlamıyorum ki.

bilincsiz taraftardan hosnut degilim aga, bi ara Arda 10 numarayı giydiginde nasıl seviniyolardı, Lincoln'ı gondertip nasıl rahatladılar :asd: simdi gir Arda'nın topigine bak.. yarın bigun Elmander 2 3 mac kotu oynasın, yazılanları kacırmayasın :ka21:

bilincsiz taraftardan hosnut degilim aga, bi ara Arda 10 numarayı giydiginde nasıl seviniyolardı, Lincoln'ı gondertip nasıl rahatladılar :asd: simdi gir Arda'nın topigine bak.. yarın bigun Elmander 2 3 mac kotu oynasın, yazılanları kacırmayasın :ka21:

Fb-Gs maç topiğinde bile var 2-3 tane Elmander'e saydıran neyse konuşsunlar bakalım:)

Adam bildigin golcü ya, dün de yine pek ortalikta görünmemesine ragmen golünü atiyordu ama bu kez malesef cok büyük bir sansizlik yasadi.

Adam bildigin golcü ya, dün de yine pek ortalikta görünmemesine ragmen golünü atiyordu ama bu kez malesef cok büyük bir sansizlik yasadi.

O top gol olsaydi.

Helal Baros

adamsin

Sen en iyisisin.

Mutlaka kalmali.

Boyle yorumlar olacakti. Yarin sahada olsun. Gol atacaktir. Mutlaka. Form tutarsa kimse durduramaz onu.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt