#15 Milan Baroš [Arşiv] - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Milan Baroš [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #15 Milan Baroš

taktılar abi kafayı.

mantık yokki.. butun sezon takıma sıfır katkı yapmıs Gokhan Zan'a laf yok mesela. sorsan takımda iyi yedek stoper yok, mantık bu. Hani samimi iseniz futbolcular konusunda mantıklı sitemde bulunun ozaman. Baros bu sezonun ilk yarısının yıldızı idi. Baros-Elmander-Selcuk-Melo bizi liderlige tasıdı. Aynı haltı Lincoln'e de yaptılar iste.

lincolne kimse bişey yapmadı. o herşeyi kendi hazırladı zaten. bizim bülent kaptanımıza küfretti herif. kendi kafasına göre oyuncak gibi oynadı bizle. onun nesini savunuyorsunuz onu anlamıyorum reis ben

Aynen öyle daha play-off'la beraber 9 maçımız var.Baros'a çok fazla ihtiyacımız var henüz bitmedi lig.

Kart cezasi olabilir, Allah korusun sakatlik olabilir. Tutupta moral verip bagrimiza basmamiz gereken adam bu. 2 seneyi gozden gecirsin herkes. Hirs mucadele takima baglilik.hersey var.

Dunde 80 metre Gokhani kovalayip topu ayagindan kayarak almasi. Hirsi yeter.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

lincolne kimse bişey yapmadı. o herşeyi kendi hazırladı zaten. bizim bülent kaptanımıza küfretti herif. kendi kafasına göre oyuncak gibi oynadı bizle. onun nesini savunuyorsunuz onu anlamıyorum reis ben

Tartismaya gerek yok aslinda. Eger Lincoln gibi bi oyuncun varsa kapsirini cekeceksin. Kampa 2 gun gec geldi diye kadro disi birakmayacaksin. O zaman icin konusuyorum tabi bunu. Su an boyle bisey olmaz. Olamaz. Fatih Hoca var,basari var.

Bulentte Hagide cok fevri davrandi teknik direktorluk kariyerlerinde.

reis bu konuları yıllarca acıkladım sonuc aynı, eksik bilgiyle hukum verdiginiz icin soylediklerimi anlatamadım genel olarak. al bak cıkıp Bulent kaptanımıza kufur etti diyorsun mesela, basın sana ne verirse alıyorsun? Florya'da neler dondugunu biliyormusun o zamanlar ? e ben biliyorum ? nolcak simdi ? nediyebilirim ki ? anlatta dinleyelim diyolar. e 50 kere anlattım, bilen biliyor ?.. neyse yani salla, simdilik amacım Baros'u kollamak, Lincoln'u konusmanın anlamı yok, harcadınız gitti. Baros'u kanımın son damlasına kadar koruyacagım vicdanımda bunu haketmeye devam ettigi surece :ka21:

reis bu konuları yıllarca acıkladım sonuc aynı, eksik bilgiyle hukum verdiginiz icin soylediklerimi anlatamadım genel olarak. al bak cıkıp Bulent kaptanımıza kufur etti diyorsun mesela, basın sana ne verirse alıyorsun? Florya'da neler dondugunu biliyormusun o zamanlar ? e ben biliyorum ? nolcak simdi ? nediyebilirim ki ? anlatta dinleyelim diyolar. e 50 kere anlattım, bilen biliyor ?.. neyse yani salla, simdilik amacım Baros'u kollamak, Lincoln'u konusmanın anlamı yok, harcadınız gitti. Baros'u kanımın son damlasına kadar koruyacagım vicdanımda bunu haketmeye devam ettigi surece :ka21:

baros konusunda bişey diyemem ama lincoln iyiki gitti. takımı bozuyor böyle kişiliksizler. istedigi kadar iyi oyuncu olsun. mesela arda severdim kendisini gittigi icin üzülmüştüm ama takımı bozuyormuş şimdi anladım.

Tartismaya gerek yok aslinda. Eger Lincoln gibi bi oyuncun varsa kapsirini cekeceksin. Kampa 2 gun gec geldi diye kadro disi birakmayacaksin. O zaman icin konusuyorum tabi bunu. Su an boyle bisey olmaz. Olamaz. Fatih Hoca var,basari var.

kampa 2 gün gec gelen futbolcuyu yuvarlayip top yapip geldigi ucakla geri $utlayacaksin...

iste sirf su mentaliteden dolayi 3 senemiz bosa gitti.... capulculari kral yaptik, k.clari kalkti lavuklarin

simdi FT de yapsinda görelim bakalim öyle biri artik... adami floryaya bile sokmaz

ve böylede takim olursun.. barcada messinin hic arjantinden gec geldigini duydunuzmu....

yapma melih eger baştan ipleri adamın eline verirsen seninle oynadıgı kadar oynar. al sana selcuk adam süper top oynuyor adamda havalanmayı bırak kamera karşsına gecmiyor herif. işte ben bu adama saygı duyarım. lincoln bizim takımda at koşturcak kaprisi cekilcek adam degil.

kampa 2 gün gec gelen futbolcuyu yuvarlayip top yapip geldigi ucakla geri $utlayacaksin...

iste sirf su mentaliteden dolayi 3 senemiz bosa gitti.... capulculari kral yaptik, k.clari kalkti lavuklarin

simdi FT de yapsinda görelim bakalim öyle biri artik... adami floryaya bile sokmaz

ve böylede takim olursun.. barcada messinin hic arjantinden gec geldigini duydunuzmu....

(bu yazdiklarim BAROS la alakali degildir)

ben sana boyle birsey olmadıgını, kampa gelmemesinin sebebinin baska oldugunu soylesem reis ? Lincoln hakkında var oldugu zannedilen hedelerin %98.9'u yalan :ka21: neyse abi geri cekildim bi an yazmadan duramıyorum iste :ka23:

ben sana boyle birsey olmadıgını, kampa gelmemesinin sebebinin baska oldugunu soylesem reis ? Lincoln hakkında var oldugu zannedilen hedelerin %98.9'u yalan :ka21: neyse abi geri cekildim bi an yazmadan duramıyorum iste :ka23:

emir yapma yaww her brezilyaya gittiginde bir hafta gec geliyordu bunun nasil bir aciklamasi olabilirki? deplasman maclarina gitmiyordu bunun nasil bir aciklamasi olabilir?

adam disiplinsiz, kendimizde sucluyuz adami öyle bir göklere cikarttikki!

O donem yonetim futbolcusuna sahip cikmiyordu.. Medyaya herkezi yem ettik ettirdilerzz

Simdi olmazmi? Eboue afrika kupasindan aninda geldi gelmedi haberi bile cikmadi rotar var vs denildi gecildi.. Kim yem ettirmedi basina? Yonetim, Fatih Hoca..

Onu bunu gececeksin eger futbolcu o arma icin oynuyorsa o futbolcuyu koruyacaksin evladin gibi tabiki abartmamak sartiyla kendini kulubun ustunde gormemek sartiyla.. Bunu ozamanki yonetim hic bizaman yapmadi.. Bunda TD lerinde etkisi vardi tabi.. Bulent Korkmaz eyvallah cesur yuregimiz ama gelir gelmez takimla oynama kalkista kurulu duzende idare edip onundeki sene baksaydi bu islere belki suanda hala teknik direktordu yada en azindan yardimci felan.. Cin olmadan adam carpmaya kalkisti altindan kalkamadi..

Topic Baros topici bu arada kusura bakmayin.. Gokhan Gonulden topu alisi muthisti hakem faul verdi itiraz bile etmedi.

Onu gectin son dakikadaki pozisyonu niye atmadin haciiiiii

ne antremani ya sergen hayatinda antreman yapmamistir lucescu gibi bir adam onu her mac oynatti 85 puanla sampiyon oldular

her boku cok iyi biliyonuz ya teknik direktorlugu ve futbolcu psikolojisini cozmussunuz, helal

lincoln gibi bir adam zaten saha icinde imtiyazlidir, onu kendi kafanda uydurdugun hizaya sokamazsin. brezilyadan 2 gun gec geliyorsa 2 gun. 5 gun gec geliyorsa 5 gun. kafasinin rahat olmasi lazim ki sanatini icra edip mac kazandirsin. antreman hakan balta gibi admalar icindir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt