#15 Milan Baroš [Arşiv] - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Milan Baroš [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #15 Milan Baroš

topa daha iyi vurabilirdi ben buna konsantrasyon eksikliği diyorum o gol baroş u tekrar kazanmak için çok önemliydi ama bu işi başaramayarak kendi kaybetti golden önce gökhan gönül ü kovalayıp faul olmamasına rağmen müthiş bir müdahale yapması tek artısıydı

yapma melih eger baştan ipleri adamın eline verirsen seninle oynadıgı kadar oynar. al sana selcuk adam süper top oynuyor adamda havalanmayı bırak kamera karşsına gecmiyor herif. işte ben bu adama saygı duyarım. lincoln bizim takımda at koşturcak kaprisi cekilcek adam degil.

Suan bende aynen boyle dusunuyorum. Ben belirttim,o gun o adamin kaprisini cekmemiz lazimdi. Zaten yonetimle taraftar kotu,takim oynamiyor. Bide ustune Lincoln sepetleniyor.

Suan olsa affedilmesin yollansin derdim,ki oyle olurdu. Ama o zaman basari lazimdi bize. Biseyler yapan bi adam,sezon ortasinda transfer yapamiyacagimiza gore. 5 ay daha dayanabilirdik.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

topa daha iyi vurabilirdi ben buna konsantrasyon eksikliği diyorum o gol baroş u tekrar kazanmak için çok önemliydi ama bu işi başaramayarak kendi kaybetti golden önce gökhan gönül ü kovalayıp faul olmamasına rağmen müthiş bir müdahale yapması tek artısıydı

Daha iyi vuramazdı. Halı saha maçı mı bu? Konsantrasyon eksikliği falan da değil. Topun kaç metre uzaktan ve Baros'un nereden hareketlendiğine bak. Baros'un topa hamlesine bak. Şöyle saçma saçma yorum yapmayın. 9 maçlık seride Drogba mı vardı forvette de ben mi hatırlamıyorum?

Ne alaka be birader.

Ulan kaç metreden,kavisli bir şekilde geliyor top.

Önünde Volkan gibi bir ayı var.

Orada yapabileceği en iyi şeyi yaptı.

Ama futbolda bazen şans da gerekiyor.

Sırf adam karalamak için yorum yazmayın.

Kendisi geçen yılki kaostan sonra ( yabancılar ve yerlilerin gruplaşması hatta yabancıların ve yerlilerin kendi arlarında bile gruplaşması) yaz transfer döneminde gitmek için herseyi yaptı resmin bütününe baktığımızda haklıydıda.Yerine biri alınsaydı gidecekti adam mutsuzdu sonuçta.Ancak artık bu tür düşüncelerinin geride kaldığını düşünüyorum çalışıyor oynamaya çalışıyor istekli ve hırslı.Eğer yerine kendisinden daha iyi biri alınmayacaksa isteği dışında gönderilmesi hata olur ki böyle bir Baros'u hocada yollamayı göze alamaz almamalıda transfer döneminde bukez dereyi görmeden paçayı sıvamamlı hoca.

Baros gibi santrafor türü günümüz futbolunda ne yazık ki azaldı. Günümüz futbolunda santrafordan daha çok kanat odaklı forvetler türemeye başladı. David Villa gibi mesela.

Baros türü santrafor benim futbol anlayışıma göre her zaman A kalite futbolculardandır. Günümüzde hala santrafor ile forveti aynı sanan futbol severler var. Bu Baros'un suçu değil ne yazık ki.

Baros'dan beklentiler gol atması da değil nedense. Baros'dan beklenen kanatlardan akın yapsın, orta sahaya yardım etsin, ileride tek başına her topu gol yapsın.

Hayır böyle olmaz. Baros kanat ve merkez orta sahası iyi olan her takımda coşar. Mesela bizim orta sahamız iyi Selçuk var çünkü ileriye çok iyi gol pasları atabilen. Ama kanatlarımız rezil, rezalet hatta skandal. Kanatlarımızda atıyorum Keita/Podolski ikilisi olsaydı bugün Baros'u farklı konuşuyor olurduk. Çünkü Baros'u sadece orta geriden beslemek yetmez, Baros'da ayağına gelen her topu çekip vurup gol yapamaz.

Klasik Galatasaray taraftarı eleştrileri. Sabri/Baros/Ayhan gibi takımı için iyi veya kötü her zaman mücadele eden oyuncularını dolu dizgin eleştirmiştir ve bir kez olsun yapıcı eleştiriler kullanmamıştır.

:D lincoln fanboys forever...

su sacma yoruma bir de like atmislar futboldan bihaber fanboylar...

siz 5 gün extra izin verin devam süper düsünce ...

öbür futbolcularda göz yumar ztn, o bizim yildizimiz o bizim herseyimiz diye!

TAKIM olmak nedir bilirmisiniz hirtboylar....

ne antremani ya sergen hayatinda antreman yapmamistir lucescu gibi bir adam onu her mac oynatti 85 puanla sampiyon oldular

her boku cok iyi biliyonuz ya teknik direktorlugu ve futbolcu psikolojisini cozmussunuz, helal

lincoln gibi bir adam zaten saha icinde imtiyazlidir, onu kendi kafanda uydurdugun hizaya sokamazsin. brezilyadan 2 gun gec geliyorsa 2 gun. 5 gun gec geliyorsa 5 gun. kafasinin rahat olmasi lazim ki sanatini icra edip mac kazandirsin. antreman hakan balta gibi admalar icindir

Lincoln Hagi´nin g*t killari olamaz yetenek olarak.

Ama o Hagi annesi öldügünde bile antremanlara cikan biriydi.

adam brezilyadan geliyor, kucukcekmeceden degil

gec gelmesine goz yumulabilirdi dunyanin obur ucundan geldigi icin. takim olmak da oyle olmaz, oyle olsa lincoln'e bastan defans yapmadigi icin takimdaslari catardi. dedigim gibi, saha icinde imtiyazli oyuncu o yuzden saha disinda rahat birakacaksin sergen gibi, guti gibi

biraz gerilerde kalmış ama ben baros'a 2009'da da laf ediyordum hala da gitmesini istiyorum fikrim hiçbir zaman değişmedi ayrıyeten play-off'ta attığı gollere sevinirsen adisin falan yazmış birisi valla ne desem bilemedim ben burada birileriyle sidik yarıştırıp egomu tatmin etmeye çalışmıyorum ama bazıları için durum farklı sanırım ?

Sezon sonu İlk gidecek oyuncuların başında geliyor.Fatih Terim yerine şimdiden süper bir golcu arayışlarına başlamıştır bile.

Şu topun girmemesi, dönen topun Baros ve Aydına gelmemesi Stadın lanetinden başka bir şey değil.

Yazık ya, girecekti lan şu top 50000 dumur olacaktı, Melo ve biz çıldıracaktık ama olmadı lan işte. :/

423874_3475598085711_1143975494_3448150_235872354_n.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt