#15 Milan Baroš - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baskan dedigin cikartir vurur masaya. Arkadas bu yil olaganustu bi yil geciriyoruz biz nedemek 4 yildizli forma yapamam diye. Ustune kek kalibi disinda 4 yildiz heyecani uzerine temmuz ayina kadar bi urun cikarilmadi. Forma desen oyle.
Tum bunlar dursunla alakali olcak tabi kimle alakali olcak

Önceden düşünülecekti o.Formalara yıldız basılmazdı,sonradan nasıl üste 3'ün üstüne 1 tane daha dikildiyse duruma göre 3 veya 4 yıldızlı olarak hazırlanabilirdi.Başkanın bir kabahati yok burda.Neticede Yarsuvat yönetiminde tek o yoktu.

4. Yildiz mevzunda dursunla beraber bizi perisan ettiler. Birde bu yilki formalar tam yikim oldu. Kalite olarak nike daha iyi evet ama bizide pek salladiklari yok gibi geliyor. Elit takim kategorisinde olucaz diye baya bi havaya girmistik o donem cikan haberlere gore.
4.yıldız olayının tam Dursuna denk gelmesi de şanssızlık oldu. Bunun pek itiraz ettiğine de inanmıyorum hele hele daha başkanlığının yeni başladığı dönemde salla gitsin demiştir muhtemelen. Başka başkan olsa diretirdi o olaya el atardı diye düşünüyorum. Şampiyon oluyorsun ilk 4.yıldızı takan adam oluyorsun ama ortada ne forma var ne ürün var.

Neyse ya konu o değil şimdi :D

Bu arada forma demişken dün okudum bizim Gladbach'a Puma sponsor olmak istiyormuş yılda 10 Milyon€ vererek. 5 senede nereden nereye geldi kulüp doğru dürüst bir planlama ile. Adidas ve Nike da istiyormuş ama Puma Dortmund dan sonra Almanya da ikinci bir takıma sponsor olup Adidas'ın arkasında yer almak istiyormuş.

Biz ise hâlâ seneden seneye bakıyoruz uzun vadeli planlar düşünceler ve adımlar yok. Sonra ancak mal mal başka takımların başarısına bakarız imreniriz böyle.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Dün kutlayamadım bugün kutlayalım Kral'ın doğum gününü. 15 senedir Galatasaray'ı takip ederim, açık ara gördüğüm en iyi forvettir.

Bir golcüde ne ararsan vardı; Bitiricilik,Hız,Top Sürme,Vole,Rövaşata,Arkaya Kaçma,Kafa Topu vs.

Elmander'i beğenirim ama asla Baros kadar iyi golcü değildi. Daha çok takım oyuncusuydu. Sakatlıkları olmasa bugün belkide hala forvetimizde efsane olmuş şekilde oynardı..

Skibbe'li ilk yarı performansında avrupada en iyi hücum ikilisi Lincoln Baros idi skora katkı olarak.. Hatta haberlere falan da çıkmıştı. İkinci sırada da Messi - Etoo vardı yanılmıyorsam.. Emreye her aklıma geldikçe küfür ediyorum o dönemdeki kaderimizi değiştirdi Baros'u sakatlayarak..

:(

12-yillik-kader-direge-takildi_640.jpg

oyun , mücadele, klas, gol, dribbling, hiz... Özledik be Kral.. Doyamadik be kral :(
ön taraflara gecsin konusu.. Gelmis gecmis en sevdigim oyuncumuzdur .. Kendime örnek almisimdir hirsini, mücadelesini..

10/11 sezonunda bile tek isyan eden savasan adamdi..

Son düzenleme:
oyun , mücadele, klas, gol, dribbling, hiz... Özledik be Kral.. Doyamadik be kral :(
ön taraflara gecsin konusu

Oyun-sakatlanmadığı zamanlar
Mücadele-son senesi hariç her zaman
Klas-değil
Gol-1 sene
Dribbling- 1 sene
Hız- 1 sene

Baros'u çok severdim ama bizde ki dahil tüm futbolculuk kariyeri hayal kırıklığıdır tek kelime ile. Gerek sakatlık gerek de onun öncesinde yeteri kadar çalışkan olmadığı için antremanlarda kariyeri seviyesinin yarısında seyretti.

Oyun-sakatlanmadığı zamanlar
Mücadele-son senesi hariç her zaman
Klas-değil
Gol-1 sene
Dribbling- 1 sene
Hız- 1 sene

Baros'u çok severdim ama bizde ki dahil tüm futbolculuk kariyeri hayal kırıklığıdır tek kelime ile. Gerek sakatlık gerek de onun öncesinde yeteri kadar çalışkan olmadığı için antremanlarda kariyeri seviyesinin yarısında seyretti.

gol 1 sene ?
08/09 31 mac 20 gol 7 assist
09/10 17 mac 11 gol 2 assist (sakatlanmasaydi sampiyon yada el i alirdik)
10/11 17 mac 9 gol 2 assist
11/12 23 mac 8 gol 7 assist

son yil haric oynama gol istatistigi iyi

gol 1 sene ?
08/09 31 mac 20 gol 7 assist
09/10 17 mac 11 gol 2 assist (sakatlanmasaydi sampiyon yada el i alirdik)
10/11 17 mac 9 gol 2 assist
11/12 23 mac 8 gol 7 assist

son yil haric oynama gol istatistigi iyi

Oynayamıyor işte adam. 4 senede 2 senelik performans verdi. Gol oranı ile eşdeğer değil ki. Eren bile 10-11 gol attı bu sene. Galatasaray'da tek forvet isen zaten doğal olarak 10-12 gol ile oynarsın 30 maçta yaklaşık.

İlk sene her alanda vardı. Son sene 8 gol 7 asist ama oyun içi katkısı ve mücadelesi acayip sırıtıyordu o takımda ki Necati gelince kesildi zaten.

Oynayamıyor işte adam. 4 senede 2 senelik performans verdi. Gol oranı ile eşdeğer değil ki. Eren bile 10-11 gol attı bu sene. Galatasaray'da tek forvet isen zaten doğal olarak 10-12 gol ile oynarsın 30 maçta yaklaşık.

İlk sene her alanda vardı. Son sene 8 gol 7 asist ama oyun içi katkısı ve mücadelesi acayip sırıtıyordu o takımda ki Necati gelince kesildi zaten.

11/12 de Karabük macinda sakatlanmisti sanirim 5-1 mi ne bitmisti. Ondan önce hepimiz Elmander ve Barosa mükemmel ikili diyorduk. Ikisi birbirlerini cok iyi tamamliyorlardi. Neco ile iyi bir 3. adam bulmustuk, taaa ki Baros Antalya'ya karsi sacma sapan bir kirmizi görene kadar. Orda terim Barosun biletini kesmisti ve Neco ilk 11 de oynamaya baslamisti

Üst Alt