#15 Milan Baroš - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mac kondisyonu olmadan aşırı eleştirileri hak etmiyor. 9 maçlık seri sadece Elmander'le yapılmadı. Bursa maçındaki golü hafızalardan hemen çıkmış. Balık hafizaliyiz.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Cevap: #15 Milan Baroš

Mac kondisyonu olmadan aşırı eleştirileri hak etmiyor. 9 maçlık seri sadece Elmander'le yapılmadı. Bursa maçındaki golü hafızalardan hemen çıkmış. Balık hafizaliyiz.

ya bu adam nasıl nazlı bir adam

yıllardır bir form tutamadı,bir maç kondüsyonu kazanamadı.

yahu adam ölmüş artık anlayın

ya bu adam nasıl nazlı bir adammıi.

yıllardır bir form tutamadı,bir maç kondüsyonu kazanamadı.

yahu adam ölmüş artık anlayın

Ben de bundan bahsediyorum işte. Balık hafızalıyız. 9 maçlık seride formsuz muydu? Elmander Baros ile beraberken gol yollarında daha faydaliydi. Kimse inkar edemez.

Dilim varmıyor ama Fatih Hoca hatalıydı. Cezasını doldurduğu ilk maçtan itibaren 10-15 dk olsa da süre vermeliydi form tutması açısından.

Milan Baros reistir, Fenerbahçeyi yenersek Kadıköyde yine son golü o atacaktır bu böyle biline.

Ben de bundan bahsediyorum işte. Balık hafızalıyız. 9 maçlık seride formsuz muydu? Elmander Baros ile beraberken gol yollarında daha faydaliydi. Kimse inkar edemez.

Dilim varmıyor ama Fatih Hoca hatalıydı. Cezasını doldurduğu ilk maçtan itibaren 10-15 dk olsa da süre vermeliydi form tutması açısından.

fatih hocayı hatalı bulmadan önce neden cezalı olduğuna bakmak ve hocanın onu silmesine hak vermek gerekli

hiçte hatalı degil .. bir yaptırım gerekiyordu ... adam olsun . direk cezası bittikten sonra dünkü gibi kuzu olmazdı .. terimden fazla biliyor gibi konuşma talhacım . anladık seviyonuzda durun gari

hiçte hatalı degil .. bir yaptırım gerekiyordu ... adam olsun . direk cezası bittikten sonra dünkü gibi kuzu olmazdı .. terimden fazla biliyor gibi konuşma talhacım . anladık seviyonuzda durun gari

Ya en azından bi sonraki maçta falan oynasaydı. Fener maçından önce. Tabi ki Terim'den fazla bilmiyorum ama Baros'un Fener maçından önce oynayıp biraz daha form tutması gerekirdi. Yaptırımı anlarım ama bu yaptırımı abartma lüksümüz yok.

Bu arada maçın özetini yeni seyrettim. Sadece Baros'ta suç yok. Hatta her pozisyonumuzda o var. Riera berbat oynamış. Necati de yeterli desteği sağlayamamış. [gördüğüm kadarıyla]

Baros hayaleti dun macin icine etti........bir oyuncu okadarda surunurmu be..!!

Elmanderin sol masa olamaz.......!

Son maçtan dolayı laf etmem. Baros'u tanımıyor musunuz hâlâ, bu adamı ceza sahası içinde net bir pozisyonda topla buluşturman gerek gol atması için. Hele ki fiziksel olarak çok düşüşte olduğu şu dönemlerde al da at pasları ile iş yapabilir ancak. Ben de şu sakatlığından sonra bir türlü toparlayamadığı ve formunu düzenli olarak sürdüremediği için sene sonunda yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum ama Necati'nin de düşüşe geçtiğini kabul edersek, play-off'larda ihtiyacımız olacağı kesin.

bu sene ihtiyacimiz olacak ama sene sonu gönderilmeli. fizik olarak düsmesini gectim, ayaginda top tutmaktan aciz duruma gelmis.

bu sene ihtiyacimiz olacak ama sene sonu gönderilmeli. fizik olarak düsmesini gectim, ayaginda top tutmaktan aciz duruma gelmis.

Yahu sezon başında da aynı şeyler söyleniyordu 9 maçlık seri olunca herkes "King Baros", "Baros artık düzelmiş" falan demeye başladı. Ta ki sakatlanıp, Antalya maçında kırmızı kart alana kadar. Hiç bir yorumumuz tutarlı değil.

Genel olarak konuşuyorum.

Üst Alt