#15 Milan Baroš - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #15 Milan Baroš

Seneye gitmicek kardeş gönderilecek Galatasaray gönderecek.. Vefasızdan daha ağır bi söz bulamadım. Ben kıramponunu yada ya eboenın orta çekmesini küçük detayları söylüyorum. Bu adama ebou orta çeker bomboş pozisyonda direğe atar.. Elmander olmuyan pozisyonu gol yapar.. Bu adamın artık neresini savunurki insan beyin olarak bitmiş fener maçında gol kaçırdı son dakikaya yüzünde ufacık üzüntü yoktu yaa ağzı açık sahayı terketti sadece

Vefasız bi futbolcudur.. Formaya ihanet eder gibi oynuyor.. Galatasaray forması giyen karakteri olması lazım karı kız gibi pembe kramponla gol atmakla olmuyor.. bi kuçuk dokunmayla 4 5 tekme yemiş gibi yerlere sürünmekle adam olunmuyor.. Golu kaçırdıkdan sonra pis pis sırıtmaklada bu işler olmuyor.. Tarih baroş gibi balonları unutmaz 4 5 seneye çebine 15 milyon euro koy bikere 21 gol atıp gol kralı ol yat uyu ne güzel bee. selçuk inanlar melolar koşssun ebue orta çekip ayağına pas atsın baroşçum gol atsın. NE GÜZELLLLLLLLL DÜNYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Yuh, çok ağır saçmalammışsın öyle böyle değil.

barosun savunalacak bir yani yok

taraftar ona o kadar sahiplendi, o kadar sevdi, o kadar arkasinda durdu... 2 sene hep sakat, tam sakat olmasina ragmen ...

ama nafile

Seneye gitmicek kardeş gönderilecek Galatasaray gönderecek.. Vefasızdan daha ağır bi söz bulamadım. Ben kıramponunu yada ya eboenın orta çekmesini küçük detayları söylüyorum. Bu adama ebou orta çeker bomboş pozisyonda direğe atar.. Elmander olmuyan pozisyonu gol yapar.. Bu adamın artık neresini savunurki insan beyin olarak bitmiş fener maçında gol kaçırdı son dakikaya yüzünde ufacık üzüntü yoktu yaa ağzı açık sahayı terketti sadece

Peki.

Vefasız bi futbolcudur.. Formaya ihanet eder gibi oynuyor.. Galatasaray forması giyen karakteri olması lazım karı kız gibi pembe kramponla gol atmakla olmuyor.. bi kuçuk dokunmayla 4 5 tekme yemiş gibi yerlere sürünmekle adam olunmuyor.. Golu kaçırdıkdan sonra pis pis sırıtmaklada bu işler olmuyor.. Tarih baroş gibi balonları unutmaz 4 5 seneye çebine 15 milyon euro koy bikere 21 gol atıp gol kralı ol yat uyu ne güzel bee. selçuk inanlar melolar koşssun ebue orta çekip ayağına pas atsın baroşçum gol atsın. NE GÜZELLLLLLLLL DÜNYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

vefasız ve karı kız gibi pembe krampon oylemi ? Baros'a he ? senin gibi taraftar olmaz olsun :ka21:

[Selcuk Inan - Melo - Eboue nezaman geldi bu takıma ? Baros ne zaman geldi ? Baros'un bu sezon oynadıgı surece istatistiği ne ? sakatlanmadan onceki istatistigi ne ? ya cehaletini belli etmemek adına kes, yada adam gibi post at]

da get, senin gibileri iyi bilirim arada bi dellenip cevap yazıyorum iste.. gelecegi konusuyormus. vefasız senin gobek adın falan, Baros'a karı kız gibi diyo bide.

Takima gercek anlamda kalite katan futbolcular transfer edilince, bazi futbolculara senelerce bosuna bel bagladigimiz ortaya cikiyor. Gerci ben teshisimi yapmistim. Baros, Sercan´in kalitelisi. Ikisinin de ayaginda ayar yok, ikisi de panik. Bütün oyun sistemimizi birden bozuyorlar. 1 bölge aksadigi zaman digerleri de aksiyor.

Kesinlikle ama kesinlikle Baros´un yerine bir gol makinesi transfer edilmeli. 10 Milyon´sa 10 Milyon. Neyse ne. Mutlaka almaliyiz. Baros´a da tesekkür edilmeli artik. Sercan´a söyleyecek laf bile bulamiyorum zaten. Futbolu biraksa yeridir

Volkan Samastı şampıyon sensin dostum :) tartışmayı uzatmıyorum. Baroşçular savunmaya devam etsin.. Sezon sonunda ağzımla gülecem baroşa.

kendini yere atıyor birde hakeme bakıyor birşey verecekmi diye. dün o vurdugu top golde olabilirdi. sorun bu degilki. adam ayagında top tutamıyor. gücsüz. biri omuz koyunca yamuluyor. ben böyle topculara ayar olurum. tamam barosu zamanında ben övdüm ama ozamanlar iyiysi. şu anda görüyoruzki yetersiz. anca aldıgı paranın yarısına tamah edecek bu takımda yedek kalacak yoksa kapı orda. bu takım barosun oyuncagı degil.

Baros´u herkes elestiriyor su anda, ancak tepkiyi de makul ölcülerde vermek gerekir. Pislik mislik olmamis yani. Yetersiz oldugunu herkes söylüyor zaten

Üst Alt