150 Bin Euro Verin, Tudor'u Alın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

150 Bin Euro Verin, Tudor'u Alın

Tudor'un sözleşmesinde 150 bin euro'ya serbest kalır maddesi var. Sezon sonu beklenmeden hemen yarın göreve getirilmeli. Kayseri'ye yenilmemize rağmen bence hâlâ şampiyonluk şansımız var, ben Tudor'a inanıyorum.

Son düzenleme:
Yarın ki sözde olağanüstü toplantıda hocamıza güveniyoruz, riko ile sezon sonuna kadar el ele derler konu kapanır. Tribünler de zaten sucukçulara teslim olmuş kimse de bir şey demez.

Şuandaki hocaları değiştirelim Karabükle.Biz şampiyonluğa gideriz net karabükte en büyük küme düşme adayı olur.Ama nerde bu beyinsiz yönetimde Tudoru getirecek zeka.

Yarın ki sözde olağanüstü toplantıda hocamıza güveniyoruz, riko ile sezon sonuna kadar el ele derler konu kapanır. Tribünler de zaten sucukçulara teslim olmuş kimse de bir şey demez.

Levent şimdiden ağız yapmaya başladı zaten.Rikiyi göndersek kimi getireceğiz diye.Hani bir laf vardır a ile başlayanda nese kullanmayalım onu.

nazifinde kovulması lazım yarın muhtemelen dingil dingil konuşup rikerinki filan savunucak tudora gerek yok diyecek

İki şeyden endişe ediyorum.

1. Tudor konusunda abartılı ve erken bir övgü selinden

2. Adamın bize gelmesi durumunda olası bir parlak kariyerin bu yönetim altında heba olmasından

Gelmesini isterim, ne kadar erken olursa o kadar iyi. Ancak bu sezondan bir şey umarak değil; Ferguson-Mourinho koalisyonundan bile böyle bir beklentim olamaz...

Bu sezon kaybedilmiş sayılarak getirilmeli, bir şeyler yapabilirse ne ala, önemli olan gelecek sezon(lar)...

Üst Alt