150 Bin Euro Verin, Tudor'u Alın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

150 Bin Euro Verin, Tudor'u Alın

Galatasaray kongresi ve yönetimi taraftarı zerre iplemez diyen sendin. İki yüzlülüktür bu mesajın o zaman.

Çelişkili olma.

Evet iste buradan su anlasiliyor , tudor u getiren ve basarisiz olduguna gore sorumlusu olan yonetimse , iyi olacagina inanip tudor gelsin diyen seyirci de ayni olcude isabetsiz konusmustur

o gun riko yu postalayalim diyenler , bugun riko kalsa cok daha iyi durumda olurduk diyenlerle ayni ..

o zaman yonetim neyse buradakiler de o

hatirlat, ayrica alayci uslup ,kufur vs hepsine acigim ,alistim .. ama yalancilik gibi bir suclama gibi geldi mesajin ondan tepki gosterdim

ben kimseyi temize cikarmiyorum ama insanlar da biraz kendisine bakacak , bu baslik o acidan guzel

ne acidan kendine bakacak ki anlamadim. buraya tudor yazdim diye mehmet ozbek yetkilerine sahip olsam gidip hemen tudoru getirirdim diye bisey yok, kili kirk yarardim en azindan 1 mac ayhan calistirirdi ve birkac isimle gorusurdum. ama bir kongre uyesi yetkilerinde de olsam ibra edip etmeme konusunda yapacagim sey belli olurdu, antalyada falan olmazdim. ben de bu hususta kendine bakip insanlara tudoru istedikleri icin bir sorumluluk yuklemenin ironik oldugunu belirtiyorum

Yanlız kim gelirse gelsin...taraftarın destek çıktı ve duygusal bir pompalama yaptığı normaldır.

Evet iste buradan su anlasiliyor , tudor u getiren ve basarisiz olduguna gore sorumlusu olan yonetimse , iyi olacagina inanip tudor gelsin diyen seyirci de ayni olcude isabetsiz konusmustur

o gun riko yu postalayalim diyenler , bugun riko kalsa cok daha iyi durumda olurduk diyenlerle ayni ..

o zaman yonetim neyse buradakiler de o

Galatasaray'ı yönetmek gibi bir iddiamız yok arada ki büyük fark bu.

Yönetenlerin iyi olmasını beklemek gibi de bir hakkımız var.

Futboldan anlamayan ben dahil çok insan var.

Ama şu adamın bir hafta 2 demecini üst üste koy yalancı ve tek bir misyon ile kulübe musallat edilmiş bir hain olduğunu görürsün.

Bunun için taraftar bile olmaya gerek yok.

ne acidan kendine bakacak ki anlamadim. buraya tudor yazdim diye mehmet ozbek yetkilerine sahip olsam gidip hemen tudoru getirirdim diye bisey yok, kili kirk yarardim en azindan 1 mac ayhan calistirirdi ve birkac isimle gorusurdum. ama bir kongre uyesi yetkilerinde de olsam ibra edip etmeme konusunda yapacagim sey belli olurdu, antalyada falan olmazdim. ben de bu hususta kendine bakip insanlara tudoru istedikleri icin bir sorumluluk yuklemenin ironik oldugunu belirtiyorum

soyledigim su .. yonetimde tudor un iyi olacagina zihnen kanaat getirip takima td yapanlar nasil yanilabiliyorsa , buradakiler de fikir birligindeydi ..

o zaman bu iki organin sorumluluklari ayni olmasa da elestiriye ayni olcude acik olmalari gerekir

Tudor'un sözleşmesinde 150 bin euro'ya serbest kalır maddesi var. Sezon sonu beklenmeden hemen yarın göreve getirilmeli. Kayseri'ye yenilmemize rağmen bence hâlâ şampiyonluk şansımız var, ben Tudor'a inanıyorum.
Ula yine mi sen

0abdd461a3ec6fea60715b08989574b3.jpg

ozguven filan yok ama GS bittiyse kongresi antrenoru oyuncusu VE seyircisi ile bitmistir

herkes baskasina hesap sorarken oz elestirisini de yapacak . bu basliktaki mesajlari okuyorum da , mesela tudor bize gelirse net sampiyon adayiyiz demis biri .. goruyoruz

alin getirin demissiniz ,alip getirdiler .. daha tonla mesaj var boyle ... ee noldu ? simdi gonderin diyor herkes ... cocuk oyuncagi mi bu

Seyirci mi ?, Seyirci ne yapsın daha. Sizin ve yönetimin bütün hatalarını zaten seyirci çekiyor, haftada 1 maç var onu izlerken bile üzüntüye boğuluyoruz.

Senin gibi rahatıma düşkünüm diyen kongre üyeleri sonucu bu herif ibra edildi. O oylamada kongre üyeleri yerine senin bitti dediğin seyirici olsa o adam bırak ibrayı salondan bile çıkamazdı. Tarihin rezalet bir kongresine imza atıldı zaten ihraç oylamaları filan

Bu ani refleks mevzusuna katilsam da taraftarin tudor ismine yogunlasmasi zaten karabuk un istatistiklerini inceleyip begenmesinden degil

insanlar kenarda bir karizmasi olan , durusu olan , en onemlisi bir enerjisi olan adam gormek istiyor

tudor da gelip skorlarda basarisiz olabilir ama riekerink basarili mi ki bu kumar oynanmasin ?

adam gelir makul sureli bir sozlesme ile , olursa olur , mancini prandelli denizli ile bu kumar oynandi , en iyileriyle , sonuc ne oldu

13 subat .. ben de bunu yazmisim .. eh iste , 10 uzerinden 4,5 tan 5 bir tahmin olmus ama tehlikeyi o gunden hissedip yazanlar da olmus baktim da

Tudor konusunda bu forumda en net iradeyi ve tavrı ben koymuşumdur. Takımın kötüye gideceği çok belliydi rüzgarcılar hayal kurdu.

Üst Alt