150 Bin Euro Verin, Tudor'u Alın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

150 Bin Euro Verin, Tudor'u Alın

Kayseri'ye yenilmemize rağmen bence hâlâ şampiyonluk şansımız var, .

a4e84b6b86e6a03fae8e8607b44bbc51.jpg

serbest kalma maddesi 100 bin euro ise 3,5m euro'dan karabük baskanı ile yarı yarıya kırışılır.

standard tarifemiz 4,5m ama o kadar da indirim olsun artık.

Sanki her maç Karabük maçlarını 90 dakika izliyorsunuz Tudor efsanesi evet büyük takımlara karşı başarılı olabilir ama bu mu kriter?
Tudor şuan çıkış yapan bir isim ama ne bileyim çok mu abartılıyor diye de düşünüyorum,Galatasaray'a hoca olmak zordur arkadaşlar..
Ben gelse çok başarılı olacağını sanmıyorum..
Aslında şöyle bir gerçek var futbolda oyuncun kaliteliyse işi bitirirsin abi neyi tartışıyoruz ki,Eren'in misal son vurduğu topu üst seviye golcü atardı ya da Rodriguez'in soldan girdiği pozisyonda kaliteli kanat oyuncusu ayağının içiyle uzak direğe bırakırdı..
Futbol gerçekten ''an'' oyunu..
Adam gibi stoper olsa Semih yerine o topa vurdurmazdı mesela..
İyi bir çağdaş futbolda ki ''box to box'' oynayan adamın olsaydı Kayseri'ye sahayı dar ederdin..
Ya da Wesley oynasaydı Podolski rahatlayacaktı ve kanatların daha da verimli olacaktı vs vs..
Uzar da uzar..
Kadron ne kadar iyiyse hocan o kadar iyidir..
Bir hocanın maça etkisi %20'yi geçmez maç içinde bana göre..
Antrenman metodları otorite,liderlik zaten para verdiğin şeyler bunlar oluyor,kenar da ki karizması vs vs..
Şimdi sen 28 yaşında ki bir profesyonel santrafora idmanda bak Eren ayağının dışını kullan mı diyecen?
Burası profesyonel bir arena o altyapılarda oluyor..
O yüzden mal bu beyler!

Ya beyler iyi hosta adam sezon ortası bırakıp gelmez. Gerçekçi düşünelim bu konu sezon sonu tartışılır. Su an için azda olsa kalan umutlarımızı yesertecek yerli bir hoca lazım bize. Hasan sas uygun

Futbolcular işini yapsaydı bugün bunlar konuşulmayacaktı..
Bugün şampiyonluk narası atacaktık..
Beşiktaş maçında da 50.000'i görecektik..

rikering bize hoca olmuş bumu olamayacak. gelsin denesin. ama karabükü bile bırakıp bizi seçmesini sağlayabilecek kadar becerisi olan adam yok bu kulüpte.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor'un sözleşmesinde 100 bin euro'ya serbest kalır maddesi var. Sezon sonu beklenmeden hemen yarın göreve getirilmeli. Kayseri'ye yenilmemize rağmen bence hâlâ şampiyonluk şansımız var, ben Tudor'a inanıyorum.

Bunu like edenlerin kaci bu adamin deplasmanlarda toplam aldigi puan sayisin 3 oldugundan haberdar merak ettim.

Bir de Sabri, Cavanda, Linnes, Carole, serdar, balta, semih, ched, koraydan olusan defans hatti ile , Tolga, Selcuk, Josue, De jong gibi emekli orta saha grubu ile td degisse bisey olacagina inanan var mi sahi?

Peki onca muzmin sakat ve ise yaramaz adami takima uzun sureli mukavelelerle takima dolduran, istim uzerinde iken takim mayistan sonra td degisecek diyen acemi , is bilmez yonetici ve baskan bozuntulari ile ciddi ciddi td degisse iyi takim olacagimiza eminsiniz oyle mi?? :)

Bunu like edenlerin kaci bu adamin deplasmanlarda toplam aldigi puan sayisin 3 oldugundan haberdar merak ettim.

Bir de Sabri, Cavanda, Linnes, Carole, serdar, balta, semih, ched, koraydan olusan defans hatti ile , Tolga, Selcuk, Josue, De jong gibi emekli orta saha grubu ile td degisse bisey olacagina inanan var mi sahi?

Peki onca muzmin sakat ve ise yaramaz adami takima uzun sureli mukavelelerle takima dolduran, istim uzerinde iken takim mayistan sonra td degisecek diyen acemi , is bilmez yonetici ve baskan bozuntulari ile ciddi ciddi td degisse iyi takim olacagimiza eminsiniz oyle mi?? :)

Valla son iki senedir taraftarın beyni hamur gibi oldu. İki büyük takım maçı kazanan teknik direktör, iki büyük takım galibiyeti alan kulübün gol atan ya da iyi oynayan oyuncusu hemen taraftarlar arasında kendi takımına getirme derdine düştüler. Böyle işleri fenerliler yapardı artık bize de sıçradı. Yani futbol kültürü ve bilgisi yerlerde sürünüyor. Son iki senede gelen adamlara, taraftarların isteklerine bakarsak ne demek istediğimizi çok net biçimde görürüz. Türkiye liginden adam alınmayacağını hala öğrenemediler. Futbol bilgisi artık sadece yerel lig; yerel liginde kendi takımının oynadığı maçlar...

Bu kulüp nasıl toparlanır bilmiyorum. Sihirli değnek lazım sanırım.

Bu ani refleks mevzusuna katilsam da taraftarin tudor ismine yogunlasmasi zaten karabuk un istatistiklerini inceleyip begenmesinden degil

insanlar kenarda bir karizmasi olan , durusu olan , en onemlisi bir enerjisi olan adam gormek istiyor

tudor da gelip skorlarda basarisiz olabilir ama riekerink basarili mi ki bu kumar oynanmasin ?

adam gelir makul sureli bir sozlesme ile , olursa olur , mancini prandelli denizli ile bu kumar oynandi , en iyileriyle , sonuc ne oldu

Bu ani refleks mevzusuna katilsam da taraftarin tudor ismine yogunlasmasi zaten karabuk un istatistiklerini inceleyip begenmesinden degil

insanlar kenarda bir karizmasi olan , durusu olan , en onemlisi bir enerjisi olan adam gormek istiyor

tudor da gelip skorlarda basarisiz olabilir ama riekerink basarili mi ki bu kumar oynanmasin ?

adam gelir makul sureli bir sozlesme ile , olursa olur , mancini prandelli denizli ile bu kumar oynandi , en iyileriyle , sonuc ne oldu

Kumar oynanir ama bizim gibi ffp kilici demoklesin kilici gibi boynumuzda sallanirken kumar oynamak sacma.

Sene basinda Tolgaya, Serdara, Sightorsona itirazim vardi bas bas bagirdim. Dedimki mesela Tolgayi hic tanimiyorum ama son 3 yilda 50 kusur maci sakatlik sebebi ile kacirmis. Ffp den avrupaya gidwmedigimiz yilda riske girilmez kumar oynanmaz dedim.

Sonuc ortada.

Simdide kimse kusura bakmasin Tudor la oynanmaz kumar.

Dogrusu dursun ozbek, biladeri, nazifoglu gibileri varken hamza da, denizli de riekerink de bisey yapamayacagi gibi Tudor da Mourinho da Guardiola da yapamaz!!

Cunku senin baskanin tipki hamzaya denizliye riekerinke soyledigi gibi sayisiz yalanla onlari da kandiracaktir.

Cok ufak bir arastirma yapan birisi jem polu , donku, sightorsonu, serdar azizi, tolga cigerciyi, cavandayi, josue yi almasi mumkun degildir. Ama GS da donen dolaplar o kadar fazladir ki bunu herhangi bir teknik adamin cozme ihtimali sifirdir. Net olarak SIFIR, ISTEDİĞİN TEKNİK ADAMI GETİRİN SONUÇ DEGISMEZ!!

O yuzden yine bu rezil ozbekler ve nazifoglu denen futbol okuzunun yeni muzmin sakatlara, yeni teknik adama para sacmalarini seyretmek istemiyorum.

Ozbekler ve Nazifoglu defolup gitmeden bu kulubun sampiyon olma ihtimali sifirdir, net olarak SIFIR!

13 subat gunu Tudor hemen yarin gelsin diyen Emre Aslan a cevaben yazmisim!! :)

Üst Alt