16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1 - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1

C94zD95WAAAA8xI.jpg:large

İntere varmadan adı geçiyordu bizle
Nerede adı geçiyordu bizimle....ManU ve Real istiyordu Real almıştı Robben ile birlikte...Adam gibi bir yönetim ile zırt pırt TD değiştirmeyen bir takımda olsa döktürür Sneijder....düşünsene son 2 sezonda toplam 6. Teknik direktörü....Messi Ronaldoda olsa dökülür....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Besiktasa helal olsun cok iyi mücadele ettiler. Hirslari üst düzeyde.
Bu mücadeleyi bizim takim yapsa, örnek Sneijder, Selcuk, vs. bambaska bir GS izleriz. Bizimkiler sallamiyor o ayri.

Fiko cekilmezdi galip gelselerdi, ama alkisi hakettiler.

Lyon'u eleselerdi - ManU, Ajax, Celta ve BJK olacakti. ManUda Ibra yok, Ajaxta pek is yok. Belki Celta Vigo zorlardi.

Büyük bir sans teptiler.

Keske bizde bu hirs ve mücadele ile oynasak...

Bu arada sneijderin imza parasi hemen hemen talisca 1 senelik maasi
Sinan seni yazdi diye yazmiyorum ama bu tür karsilastirmalar dogru degil. Bir tarafta Sneijder, neler kazanmis, hangi takimlarda oynamis, bize kac yasinda gelmis. Tabi ki bu paralari alacak. Talisca daha yolun basinda, evet kötü oyuncu degil ama su anda burda abartildigi kadar degil. 33 yasindaki Valbuena bile takimi adina deplasmanda fark yaratti.

Besiktasa helal olsun cok iyi mücadele ettiler. Hirslari üst düzeyde.
Bu mücadeleyi bizim takim yapsa, örnek Sneijder, Selcuk, vs. bambaska bir GS izleriz. Bizimkiler sallamiyor o ayri.

Fiko cekilmezdi galip gelselerdi, ama alkisi hakettiler.

Lyon'u eleselerdi - ManU, Ajax, Celta ve BJK olacakti. ManUda Ibra yok, Ajaxta pek is yok. Belki Celta Vigo zorlardi.

Büyük bir sans teptiler.

Keske bizde bu hirs ve mücadele ile oynasak...
Mücadeleyi bilmemde, izledigim 60 dakikalik bölümde Lyon yürüyerek oynamasina ragmen besiktasa top göstermedi. Adamlar o kadar rahat oynadilar ki devamli pozisyona girdiler. Sirf o pozisyonlari degerlendirselerdi bes tane gol atarlardi, yaptiklari basit son pas hatalarini saymiyorum bile. Okudugum kadari ile izlemedigim bölümlerde ve ilk mactada durum farkli degilmis. At gibi kostur dur, karsinda ki rakip biraz kalburüstü ise bunu cok basit bir sekilde devre disi birakabilir ki lyon fazla kasmadan yapti bu isi.

Enteresan bir sekilde ne kadar cok besiktasa üzülenler var forumda. Ayrica aslinda cikmayi hak ettiler yazan. Talisca Fan kulübü üyelerini saymiyorum bile. Oysa benim izledigim 60 dakikada ve ilk mac ile ikinci macta izlemedigim bölüm ile okuduklarimda besiktas bir b.k yapmadi, hatta beser tane yemedikleri icin sansliydilar, cok enteresan.

Mücadeleyi bilmemde, izledigim 60 dakikalik bölümde Lyon yürüyerek oynamasina ragmen besiktasa top göstermedi. Adamlar o kadar rahat oynadilar ki devamli pozisyona girdiler. Sirf o pozisyonlari degerlendirselerdi bes tane gol atarlardi, yaptiklari basit son pas hatalarini saymiyorum bile. Okudugum kadari ile izlemedigim bölümlerde ve ilk mactada durum farkli degilmis. At gibi kostur dur, karsinda ki rakip biraz kalburüstü ise bunu cok basit bir sekilde devre disi birakabilir ki lyon fazla kasmadan yapti bu isi.
Lyon kacirdiysa, Jimnastiklerde kaçırdı. Örnek Talisca uzatmalarda, Babel, Quaresma vs..

Oyun olarak kötü, mücadele olarak iyi ve Posisyon bulmada iyidi Bjk.
Lyon Mücadele açısından kötü, oyun olarak iyidi...

Üst Alt