16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burda Selcugu elestiripte Sneijderi sesini cikarmayan adam Irkcidir hemde Irkçinin babasidir Selcuk napiyor saga veriyor sola veriyor arkaya veriyor tamam dogru oyunu yavaslatiyor evet Sneijder farklimi oda aynisini yapiyo adam hakilli nne zaman dikene pas atmis Selcukta ilk zamanlar dikene harika oyniyodu oldu biti sneijderde oyle harika dikine oynayan adamdi oda öldu bitti yanindaki adama pas veremiyo neyden bahsedionuz

Siz istemediniz mi Sinani 11e monte etsin.Selcugu kessin takimi Sneijdere emanet etsin Podolskiyi Yasinin yerine koysun Tarik Olcan Donk cöplerini yollasin.istisnasiz taraftarin istedigi herseyi yapti Riekerink.
bence riekerink bu sezon yaptığı revizyon, çıkardığı 11 ler ve oyuncu değişikliklerinde eleştirilmeyi haketmiyor çünkü yaptığı tek doğru şey bu. ama futbol kadro çıkarıp oyuncu değiştirmekten ibaret değil bunları forumdaki herhangi bi üye de yapabilir. jor bu takıma futbol oynattıramıyor geriye kalan şeyler önemsiz ufak detaylar sadece

mucadele eden kazandı.maç sonundaki ezik acıklamalar da güldürdü.kadıköyde kıclarına 30 kupa da soksan aynı bunlar.volkan denilen ayıyı ciddiye almak aptallık olur.bize gelince GS da boşvermişlikten tut her pok var.o yuzden gram uzulmedim.elbet yoluna girecek hersey ..sabır.

Son düzenleme:
Ben futbol izledigim donemde 3 kez oyuncuya dayali sistem gordum.. Ilki amerikadaki fetocu zamaninda , basi o cekiyordu , fikren anlasmasalar da bulent , sonra umit , mondi zamani

Fakat o takim oyuncuya dayali duzeni iyi kullandi , cunku koklerinde uefa sezonlarinin mirasi vardi .. o donem 2008 de kapandi

sonra servetli, mustafa sarpli , barisli ,ardali donem geldi .. burada oyuncuya dayali takimin sancilarini cektik yeterince , sonra tam bundan yaka silkmisken terim geldi 2011 de ve rafa kalkti bu sorun

terim gitti , italyanlarla beraber biraz daha hallettik ama bu kez de bir ts tayfasinin ,simdi de hollandalilarin ciftligi oldu burasi

ben futbolcuya dayali duzene karsiyim ,ama futbolcuya dayali duzen basari getiriyorsa katlanabilirim , ama hem bu carpik duzen , harcanan tonla para, hem de basarisizlik ,hakkaten cekilmiyor

Sen 17 ylın 15inde sağ bekte sabri ile çık,yine bu 15 sezonda orta sahanda saido,ayhan,mustafa sarp barış özbek gibi adamlarla çık ondan sonra niye kazanamıyorum de...

Glaatasarayın son 15 yılda en sağlam dönemi 2011-2013 dönemidir bu dönemde sabri denilen adam kadro yüzü görmemiştir ve bu dönemde orada bir şampiyonluk kazandık ve bir maçt da da mucizevi bir şekilde elimizden kaçırdık..Geri kalan hemen hemen tüm sezonlarda kadro hep defolarla doludur..

Sezon basindan beri icimizden gecen hakemler konusulmuyor mu Beyaz TV'de?

TFF resmen artniyetli, yönetim susuyor hala. Haftalardir diyorum burda hakemlerin bu hatalari artik normal degil diye.

ya anlamadigim su durum var.
adamlar kendi sahalarinda kontraatak taktigi uyguluyorlar bizim antrenör bunu okuyamiyor.
genelde son maclarda anadolu takimlar böyle oynadi zorlandik gol atamadik.
buna cözüm bulamayan veya bu macin ilk dakikalarinda bu macinda böyle gecicegini göremeyen kisi td olamaz !

Okuyamiyor cunku oyuncuya dayali duzen var , anlatamadigimiz bu iste , hemen hemen 90% imiz kadroyu begendik acildiginda, ama mactan sonra en kotu oyunumuzdu 15 seneki diyoruz .. Cunku oynamiyorlar

Sebep bu , baskalarini da koysan ,baska sistem de denesen bir sey degismeyecek ,oynamiyorlar

Mancini ,prandelli, hadi hamza donemi basari geldi biraz , mustafa denizli , riekerink ... oynamayanlar yine oynamiyor .. her sey ayni ..

adamlar acik acik "bizim paramiz garanti , begenmiyorsaniz gonderin" diye bagiriyor .. daha nasil anlatacaklar bu gercegi baska ..

Abi tamam kotu oynsdik reziliz bilmem nede bu Cuneyte her moka duduk caldi.dogru durust oynstmadiki zaten bu sene kendi sahamizda bile bu hakemler bizi eziyo ne iş anlamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt