16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesele fenerbahçe'yi deplasmanda 18 yıldır yenememek değil çünkü bu ligde bizim için en zor deplasman fenerbahçe deplasmanıdır... normal şartlarda zaten burada bu kadar yılda 2 bilemedin 3 maç kazanırdın...Öyle bir anlatılıyor ki sanki deplasmanda yenemediğimiz takım fenerbahçe değil de konyaspor...

Real madrid gibi bir takım bile deportivo'yu 23 yıldır deplasmanda yenememişti.

Asıl mesele,insanları kızdıran bugünkü gibi rezalet ötesi futbol...Bu kadar yıldır deplasmanda maç izledim,açık ara en kötü oynadığımız daha doğrusu en çaresiz olduğumuz maç bu maçtı.Hakikaten şu maçın açıklaması yok...

hahha : )o degılde ben hala ınanclıyım lan ..bu lig cok seye gebe.ruzgarı arkana almaya bakıyo ış.
az önce sarperde aynını diyordu. lig burdanda döner sıkıntı yok ama çalışana ıyı kotu uğras verene döner. mal gibi top oynuyorsun haftalardır ve görüldüğü üzere böyle oynamaktan ve oynatmaktanda kimse vazgececek gibi değil.

yav nasıl iş anlamıyorum tamamen herseyden bağımsız konusuyorum bunu ama hersey okadar sacma gidiyorki senın kaptanın ve tek tuk hucumcularından olan oyuncun cırcır diye derbiye başlayamıyor :D bence şuanki durumumuz onca saçmalığa rağmen iyi bile.

şikeciler için bizi yenmek şampiyon olmaktan cok daha önemli bunu herzaman söylüyorlar

dikkat edin açıklamalarında şampiyonluk lafı bile geçmiyor

yani böyle bir psikoloji var heriflerde

az önce sarperde aynını diyordu. lig burdanda döner sıkıntı yok ama çalışana ıyı kotu uğras verene döner. mal gibi top oynuyorsun haftalardır ve görüldüğü üzere böyle oynamaktan ve oynatmaktanda kimse vazgececek gibi değil.

yav nasıl iş anlamıyorum tamamen herseyden bağımsız konusuyorum bunu ama hersey okadar sacma gidiyorki senın kaptanın ve tek tuk hucumcularından olan oyuncun cırcır diye derbiye başlayamıyor :D bence şuanki durumumuz onca saçmalığa rağmen iyi bile.
biz sarper abi ile 2015 tede aynı dusunduk,şampiyonluk geldi.ilk yarının bitmesine 6 hafta var.biraz istek ve arzuya bakıyo iş.sen 6da 6yı yap. bjksi,basaksehiri elbet puan kaybeder.aha haftaya macları var.3 puanlık sistemde hersey olur.karalar baglamanın anlamı yok.ilk yarı biterken üsttekilerle 3-4 puanlık fark olursa ,2.yarı transferlerle arenaya geleceklerini de dusunursek al sana ballı börek.

Son düzenleme:
Sakin kafayla maca yeniden gelirsek, bana göre son zamanlarin en büyük hayal kirikligi oldu bu mac.

Yemin ediyorum bu Fenerbahce belkide tarihinin en kötüsü. Bugün hic birsey oynamadilar.

Sow biryerde takiliyor, Alper ayri etkisiz, Neustädter gibi mal var Josef ile topu sürekli bize gönderiyor. Hic bir oyun plani yoktu adamlarin.

Işin aci tarafi, kalite olarak üstün olmamiza ragmen su korkakliktan dolayi daha kötü oynamayi basardik.

Bu mac baska yerde oynansaydi bugünün ayni sartlari ile, rahat sekilde kazanirdik.

Her sene ayni hikaye arkadas, teknik adamla alakasi yok. Ilk 60 dakikayi bos gecip güzel bir gol yedikten sonra oynamaya baslamayi hedefleyen bir camia var.

Tam bir loser gibi oynuyoruz. Ligin sonuncusunu bugün sahaya koy, bizden daha iyi oynardi, zerre abartmiyorum.

Işte bana koyan bu, cikip kendi oyununu oynayamamak.

Ilk 5 dakikada belli oldu macin sonucu. Bizimkilerin ayagi titriyordu, sacma sapan toplar kaptirdik.

Fener zaten golü bulunca zaman calmaya basladi. Adamlarin yürüyecek hali yok.

Ama şu Cüneyt hakkinda hala aciklama yapmayan yönetime derhal istifa etsin.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt