16/17 H:13 | Unics Kazan 73-60 Galatasaray Odeabank | MS | 20 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:13 | Unics Kazan 73-60 Galatasaray Odeabank | MS | 20 Aralık

Basketbolda herşeyden önemlisi hoca. Düşük bütçelerle iyi sonuçlar alabilen bir hoca getireceksin, böylece bu sezonda olduğu gibi pranı mundar etmeyeceksin.

basketbol zarar deniyorda futbolda boşa verdiğimiz para olcan umut g umut bulut Sighirtsoon vs e verilen paradan az. Futbolda bütçeyi önce adam gibi kullanan yönetici gelsin basketbol o kadar batmaz takıma

son derece yanlıs bı dusunce futboldan elde edılen gelır futbolda aptalca harcanıyorsa bu yonetımın ıs bilmezligidir. Ama basketten gelen gelır?? 0 Bu yüzden kulubun mali yönden düzelmesi cok zor. Futbolda dogru bir transfer politikası ızleyıp amatör branslara sponsor bulup veya gideri cok az mıktara indirebilirsek mali yönden düzelme olur. Böyle devam edersek kulup hicbir zaman düzelmeyecek

Bir de nicklere dikkat ediyorum , eurocup sonrasi erginle sonsuza diyenler bugun istifa diyenlerle ayni kisiler

yarin bir mucize seri yakalansa ve top 8 e kalinsa ayni kisiler U donus yapmazsa ismim sinan degil , hele hele egrisi dogrusu ile final four filan olsa ,aman aman heykeli dikilir

sonra ertesi sene fenerden 30 sayi fark yese tekrar istifa der ayni kisiler

Bir de nicklere dikkat ediyorum , eurocup sonrasi erginle sonsuza diyenler bugun istifa diyenlerle ayni kisiler

yarin bir mucize seri yakalansa ve top 8 e kalinsa ayni kisiler U donus yapmazsa ismim sinan degil , hele hele egrisi dogrusu ile final four filan olsa ,aman aman heykeli dikilir

sonra ertesi sene fenerden 30 sayi fark yese tekrar istifa der ayni kisiler

size yakisan bir tavir degil dogrusu

tavir degil tesbit yapiyorum , futbolda da aynisi , yarin jor tekrar galibiyet serisi yakalasin ,derbileri kazanip sampiyon olsun , bugun istifa diyenler baslar destege

bu bir delikanlilik ya da lafini yememe yarismasi degil ki. adamlara niye laf ediliyor, trilyon sebepten dolayi. bu sebepler duzeltilirse ve takim iyi sonuclar alirsa insanlardan sevinmemelerini falan mi bekliyorsunuz sinan bey. gerci hamzada bir nevi oyle olmustu

HINCAL.jpg

bu bir delikanlilik ya da lafini yememe yarismasi degil ki. adamlara niye laf ediliyor, trilyon sebepten dolayi. bu sebepler duzeltilirse ve takim iyi sonuclar alirsa insanlardan sevinmemelerini falan mi bekliyorsunuz sinan bey. gerci hamzada bir nevi oyle olmustu

peki o zaman ornegin ergin transferler yapiliyor ve tutmuyor diye kiziliyor, ergin cikip "elimde zaman makinesi mi var ,gelecege gidip adamlarin performanslarini gorebilecegim" dese , ne deriz

insanlarda su sekilde bir dusunce var , "bana ne ben seyirciyim ,o onun isi" ... reel hayatta boyle bir sey soylenemez .. bir oyuncunun uyumunu ,performansini yasayarak gorursun

ote yandan istedigini alamazsan , ve surekli alamiyorsan kaderin senin de isinin sona ermesidir orada

ben sadece boyuna U donus yapilmasini normal bulup benzer toleransi yonetimler , teknik ekipler icin gostermeyenlere bu sozu soyledim

Kolay bir mağlubiyet alırız demiştim. Bizim takımın deplasmanda kazanma olasılığı yok gibi bir şey, bu takımın deplasmanda kazanması için adam akıllı bir guard ve sağlam bir 5 numara gerekir.

Üst Alt