16/17 H:13 | Unics Kazan 73-60 Galatasaray Odeabank | MS | 20 Aralık - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:13 | Unics Kazan 73-60 Galatasaray Odeabank | MS | 20 Aralık

Yıne futboldan elde edılen hiç ediliyor bu branşlarda kapatılsın dedıkce ergin vs ortaya atıldı umarım kapanır

Gecen sene avrupadan kupa getirmis bu bransin kapatilmasini istemek , 2000 senesinde uefa kupasini kazanan futbol bransinin 2001 de kapatilmasini onermekten farksizdir

kisaca en iyi tabirle espri kelimesi ile aciklanabilir

Gecen sene avrupadan kupa getirmis bu bransin kapatilmasini istemek , 2000 senesinde uefa kupasini kazanan futbol bransinin 2001 de kapatilmasini onermekten farksizdir

kisaca en iyi tabirle espri kelimesi ile aciklanabilir

Basketten gelen para basketi karsılıyorsa gayet acık tutulabılır ama basket takımı futbol takımının bütcesine zarar verıyorsa biz futbola gönül verenler bunu istemekte haklı

Basketten gelen para basketi karsılıyorsa gayet acık tutulabılır ama basket takımı futbol takımının bütcesine zarar verıyorsa biz futbola gönül verenler bunu istemekte haklı

Basketbol kendi kazanciyla kavrulmasi denirse herkesten once buna ben katilirim , vampirlik yapmamali elbet bu brans

Diger yandan seyirci de 8 inci oldu , play off a kalamadi veya su bu sebeplerden elestirmemeli o durumda . Cunku bu brans para kazanmiyor, fb icin de ayni bu , kleiza ya verdikleri 3,5 milyon euro yu tum kombinelerden karsilayamadiklarina iliskin bir haber vardi bir kac sene once , tek bir oyuncuda bahsediyorum

demek ki orada da futboldan finanse durumu var , cunku artik ulker cekildi isim sponsorlugundan

Şube kapatılmaz saçma olur. Sadece gereken önlem alınmalı... kadro kalitemiz düşük deniyor da ayırdığımız bütçe bazı takımlarla eşit ve kızılyıldızdan yüksek. Kadro kalitemiz düşük çünkü hoca saçmaladı

Sinan bey hepimiz futbol için burdayız, gereksiz şubeleri zirvede bırakmak güzel olabilirdi.

Biz bir spor klubuyuz , hepimiz derken ben o herkes icerisinde degilim ornegin . Sadece basketbol degil , bric , sutopu , yelken , hic bir subenin kapanmasi soz konusu degil , yenileri acilirsa memnun olurum

Diger yandan her bransin kendi geliri gideri olmasini da siddetle savunuyorum

Biz bir spor klubuyuz , hepimiz derken ben o herkes icerisinde degilim ornegin . Sadece basketbol degil , bric , sutopu , yelken , hic bir subenin kapanmasi soz konusu degil , yenileri acilirsa memnun olurum

Diger yandan her bransin kendi geliri gideri olmasini da siddetle savunuyorum

sizde sınan bey hem ayranım dokulmesın hem

Üst Alt