16/17 H:13 | Unics Kazan 73-60 Galatasaray Odeabank | MS | 20 Aralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:13 | Unics Kazan 73-60 Galatasaray Odeabank | MS | 20 Aralık

EL sayı kralının oynamadığı bi maçta fark yiyoruz.emeği geçenlere tebrikler

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Micov ve schlib süreyi bitirip 2 saniye kala Sinan'a veriyorlar. Arkadaş çıkın defolun gidin nereye giderseniz. Hoca sende adamsan istifa et

macabi real gibi deplasmanlarda son topa kadar oyunda oluyoruz kazan zalgiris gibi kücük takımlarla oynarken son periyot gelmeden oyundan kopuyoruz

butun suc ergine yuklenemez

ergin sadece kadro olusturmada , saha ici mudahalelerde ve takima verdigi enerji noktasinda hatali

eurocup düzeyinde takımız gelmiş euroleaguede oynuyoruz. ne beklenir ki zaten. kendi kendimizi avutuyoruz ya kazarız diye

Maç başından can ve orhan oynasa daha kötü olmazdik. Bu maç Ergin efendinin son maçı olmalı artık yeter. Rezil etti bizi yeterince

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benden de bu kadar. Sene başından beri sürekli eleştirmeme rağmen her maçı izlemiştim ama bugün bitti. Sezon sonuna kadar bu takımı izleyeceklere Allahtan sabır diliyorum. Ataman'ın falan da kovulacağını ya da istifa edeceğini düşünmüyorum. Sene sonu gelince de "bir şans daha verilsin hocaya o kadar başarıya imza attı" diyenler türer ve yola onla devam ederiz zaten.

Erginin bu maçta yalnız bir süçü yok.Adam napsın Micov Silb 0 çekmiş Pleiss yokları oynamış çıkıp kendisi mi oynasın.Takım nasıl bu kadar gece ile gündüz farkı performans sergiliyor anlamıyorum şu maçı alsak PO içine girecez

2 guarda toplam 2 milyon dolar para veriyorsun ikisine de koyuyorsun guard yok takimda, senden hoca olmaz

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüm suç Ergin'de değilmiş birde senin 10 m bütçen var yaptığın transferlerde %10 bile verim alamamışsın.
2 pg aldın biri gitti biri yatıyor. 3 pota altına aldın. 1 tanesinden Adam akıllı verim alamadık. Emir diebler zaten bir maç var 5 maç yok. Micov yine bir nebze schlib geçen senede az deli etmemişti. Bu durumda Ergin ne konuda başarılı???

Bence de ergine verilen sans artik bu sezon bitmeli , su an td degisikligi bir sey kazandirmaz ama bundan sonra sozlesme yenilenmese iyi olur

fakat diger yandan biraz da adil olalim , sizce bu kadro ile ornegin fb nin kadrosu ayni mi ? euroloague icin yeterli deniyor ama katilmiyorum

cska nin , baskonia nin , anadolu efesin , hatta bu sezon kotu denen real madridin , maccabilerin bile oyuncu kadrosu bizden "bence" iyi

Üst Alt