16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık

1 puana razıydım ben.Kötü sonuç değil ama Riekerink'le olmayacak.Acil yollamamız lazım.

Fener yarın yener ve haftayı Başakşehir'le birlikte kârlı bir şekilde kapatmış olur.

1.Başakşehir-35
2.Beşiktaş-32
3.Galatasaray-30
4.Fenerbahçe-28

Başakşehir haricinde bütün zorlu deplasmanlar bitti neredeyse,fikstür avantajımız büyük görünüyor.Bu tabloda görüşün nedir,yarıştan koptuk demiştin 2-0'lık Fener yenilgisinden sonra,hala aynı fikirde misin.

Fener yarın yener ve haftayı Başakşehir'le birlikte kârlı bir şekilde kapatmış olur.

1.Başakşehir-35
2.Beşiktaş-32
3.Galatasaray-30
4.Fenerbahçe-28

Başakşehir haricinde bütün zorlu deplasmanlar bitti neredeyse,fikstür avantajımız büyük görünüyor.Bu tabloda görüşün nedir,yarıştan koptuk demiştin 2-0'lık Fener yenilgisinden sonra,hala aynı fikirde misin.

Sorun şu ki bu takım bunları Türk Telekom Arena'da yenemez.

Harbi çok ballı takımız bu sene şampiyonluk konuşuyorsak şu formanın büyüklüğü.
Bu aptallarda böyle bi Galatasarayı geçemiyorlarsa bu formaya saygı duyucaksın.
3-4 transfer ikinci yarı çoğu büyük maç içerde

T@patalk ????

1.Başakşehir-35
2.Beşiktaş-32
3.Galatasaray-30
4.Fenerbahçe-28

Fb'den cacık olmaz.Sadece bunu söyleyebilirim.Diğer 3 takımın ne yapacağını kestiremiyorum.

Maçın özeti skor 1-1 Yasin yürüyerek yavaş yavaş çıkıyor.Osmanlıspor oyuncusu depar atıp koşarak çıkıyor. Koca Galatasarayın düşüğü durum bu.
Aynı şekilde maçın en kötülerinden jong ve selçukun maç bitimi yüz ifadelerine bakıldığı zaman skordan o kadar mutlular ki ne desek boş.

Devre arası defansa ve forvete istediğin kadar transfer yap orta sahada jong,selçuk,sneijder üçlüsüyle şampiyon olma itimalimiz çok düşük..

Galatasaray gibi üst düzey bir takımda şöyle bir kadro kurmak müthiş beceri ister.Bunuda sadece bizim çapsız yöneticiler başarırdı.

Aldigi para 5 milyon son 2 sezonda yaptigi bisey yok... Ilk yari bitti aha adam daha 1 gol atti... O paralara daha fazla katki saglamasi lagzim ama yok... 5 milyon Sneijder e verecegime 3 tane 2 milyonluk 20-25 yas arasinda zimba gibi adam alirim daha iyi

ben sneidjer olsam yanımdaki çapsız xelçuk, yatarak rızık kazanan hamit 3,5 milyon alsa tursun beye kapıyı 8 milyondan açardım. eşeğe semer vuran çok olurmuş.

Riki bey en az Hamza kadar ballı bir adam Hamza döneminde en azından bir sinerji vs yakalanmıştı. Şimdi tamamen bireysel yeteneklerle gol atıyoruz. Bruma,Yasin 2-3 kişiyi geçecek,Carole araya bıracak, Eren kafa vuracak, Poldi yay çevresinden vuracak vs vs.

Ben hala aynı fikirdeyim Drogbalı dönemden sonra en yetenekli ofansif hatta sahibiz ancak ne uyum var, ne oyuncuları kullanmasını bilen hoca herkes kendi çapında eğleniyor. Daha geçen yıl ki Sinan,Poldi vs ortada yok. Geçen yıl bizi sırtlayan Sinan ve Poldi'ydi ikisi de bu sezon pek varlık gösteremediler

Maçın özeti skor 1-1 Yasin yürüyerek yavaş yavaş çıkıyor.Osmanlıspor oyuncusu depar atıp koşarak çıkıyor. Koca Galatasarayın düşüğü durum bu.
Aynı şekilde maçın en kötülerinden jong ve selçukun maç bitimi yüz ifadelerine bakıldığı zaman skordan o kadar mutlular ki ne desek boş.

Devre arası defansa ve forvete istediğin kadar transfer yap orta sahada jong,selçuk,sneijder üçlüsüyle şampiyon olma itimalimiz çok düşük..

Galatasaray gibi üst düzey bir takımda şöyle bir kadro kurmak müthiş beceri ister.Bunuda sadece bizim çapsız yöneticiler başarırdı.
Kesinlikle hep soyledim yine söylüyorum Selçuk,Sneijder,De jong üçlüsü olan bir orta sahada kanatlarında Bruma ve yasin gibi hiç defans yapmayan ikonunun varsa her.maç gol.yersin ,defans zaten.kötü.ama bu durum olduğundan da beter gösteriyor,Sneijder oynayacaksa takıma Suat,Okan,Emre üçlüsünden veya Melo dan iki adet gerekli

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.Başakşehir-35
2.Beşiktaş-32
3.Galatasaray-30
4.Fenerbahçe-28

Sen yine mi soru sormaya basladin

Gsnin kurtuluş recetesini acıklıyorum... Aydinin cezasi acılıp ondan özür dilenmelı oncelıkle. Sonra aydını benımle bı maceraya göturecegım. Point otelin catisina bizi kendınızınde bıldıgı gıbı forumdakı helıkopter pılotu @Arda Sadi helikopterle indirecek. o sirada uyuyan baskanımızın yanına havalandırma yoluyla gidip uyandırıyoruz. Ondan sonra baskanımıza jor u antrenmanda kovmasını takımın hollanda cetesinden kurtulmasını söylüyoruz ve kabul edıyor. Harekat planımız assagıda kı gıbıdır.
bkk4Yb.png

Üst Alt