16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık

Osmanlı ve Alanyayı yenersek çok çok iyi olur. Devre arası 3-4 nokta Transfer ile Ligi domine ederiz. Osmanlı ve Alanya maçlarından en kötü 4 Puan çıkarmamız lazım.

bizim için kırılma haftası, yenersek ligin dengesi değişir, ikinci yarı biri stoper olmak üzere en az 2 oyuncuyla şampiyonluk yolunda ciddi aday olabiliriz.

başakşehir son haftalarda toparlanan trabzon ile oynayacak. fener gençler bjk ise kasımpaşa ile oynuyor, bjk ile fb'nin puan kaybı yaşayacağını düşünmüyorum ama başakşehir bu hafta da puan kaybeder gibi geliyor.

çok stratejik bir hafta umarım teknik heyet dersine iyi çalışır. aminu ve ndiaye yetenekli değiller ama çok hızlı ve güçlüler savunmamız için tehlike.

bu statta son galibiyeti 2008 yılında aldık ü.karan atmıştı golü maçtaydım o gün. ayrıca şampiyon olmuştuk o sene. maçtan sonra lincoln formasını tribünlere atmıştı az kalsın yakalıyordum hatta önümdeki çocuklar kapışmıştı formayı :)

zor maç olacak, en kötü ihtimalle beraberlikle ayrılıp puanımızı 30 yapmalıyız. ama kazanırsak ligin dengesini altüst etmiş oluruz. Umarım kazanırız.

Son düzenleme:
Maci kafamda oynuyorum,Podolski'nin erken goluyle öne geciyoruz

Golden sonra rakip tempo yapmasin diye bol bol pas yapiyoruz (yan pas-geri pas)

Sabri s.o.s veriyor delarge karsinda zor anlar yasiyor.

Osmanli 2. Yari tek kale oynuyor ama Muslera'yi gecemiyor ve 0-1 kazaniyoruz

Bence mükemmel bir senaryo

Alanyaspor maçı daha zor olabilir .. Bu maç ne kadar zor gibi gözükse de daha fazla konsantrasyonla çıkacaz bide açık oynadıkları için yasin bruma wesle skoru bulabiliriz

İddaa oranları şu şekilde:

2dhs9qp.jpg

Neredeyse tüm forum osmalı'nın bizden iyi oyunculara sahip olduğundan bahsediyor hakaten sezonun özeti de bu işte kabul edelim ki UEFA da lider çıktıkları grupdan biz çıkabilirmiydik bunun da herkes cevabını biliyor ben 35 yaşıma geldim bir anadolu takımın dan 1 puan da alsak iyidir dediğimiz sezonu zor hatırlıyorum bizim kadro kalitemiz oynadığımız oyun başkan teknik ekip baştan sona yetersiz...

Neredeyse tüm forum osmalı'nın bizden iyi oyunculara sahip olduğundan bahsediyor hakaten sezonun özeti de bu işte kabul edelim ki UEFA da lider çıktıkları grupdan biz çıkabilirmiydik bunun da herkes cevabını biliyor ben 35 yaşıma geldim bir anadolu takımın dan 1 puan da alsak iyidir dediğimiz sezonu zor hatırlıyorum bizim kadro kalitemiz oynadığımız oyun başkan teknik ekip baştan sona yetersiz...

Aslında çok fazla karamsar bakıyoruz,bu sene özelinde bakarsak Başakşehir ve bu maç haricinde hiçbir zorlu deplasman kalmadı.Fikstür avantajımız muazzam,zorlu maçlardan büyük yara alarak çıktık ama rakiplerin son haftalardaki puan kayıpları,bizim de fire vermememiz bir nebze telafi etti bunu.Bu maçtan öyle veya böyle alınacak bir 3 puan,bizi tekrardan havaya sokar.Bu sene bir şekilde şampiyon olup seneye artık takımın kenelerinden tamamen kurtulmak lazım.

Muslera
Sabri Semih Hakan Carole
DeJong Selçuk
Yasin Sneijder Bruma
Poldi

Büyük ihtimal böyle çıkarız, 1 puan alsak bayağı iyi olur çok zor deplasman.

{taptap}

Üst Alt