16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Bu galibiyete en cok besiktas sevindi, nedenmi? cünkü basaksehir cl ön elmede seri basi olmiyacagi icin bir baba takimla karsilasacak ve büyük ihtimal elenecek, ve besiktas daha fazla kazanacak CL den.

Bu arada abdullah avcı ve oyuncu grubunu tebrik etmek gerekir. Birzim bukadar deklasse eden bir anadolu takımı hatırlamıyorum. Gerçi karşılarında takımda yokdu

Evet artık birlik olma zamanı Napıyoruz??? Tepki ne olacak taraftar olarak nasıl organıze olacağız bunları tartışalım!!

C6833 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir allahın kulu çıkıp ,organize olup bu floryasını basalım,yakalım yıkalım demiyor. Aklımı kaçırıcam. Yenileceğimize adım gibi emin olduğum halde bile bile olsa da tahammül edemiyorum ya. Taraftar gurubu tek kelime etmez, gece 2 de istifaya çağırır , yöneticiler mağlubiyet sonrası kaçacak yer arar. Bu kansız,şerefsiz herifleri ibra edenler evlerinde koltuğunda çürümüş götlerini kaşır..

Allah belasını versin böyle düzenin lan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beşiktaş, Başakşehir, Fenerbahçe ve Trabzonspor ile oynadığımız son 9 maçın 7'sini kaybettik, 2 beraberlik aldık, galibiyet yüzü göremedik.

Beşiktaş, Başakşehir, Fenerbahçe ve Trabzonspor ile oynadığımız son 9 maçın 7'sini kaybettik, 2 beraberlik aldık, galibiyet yüzü göremedik.

C9EsVddXYAQEsbE.jpg

Erman iyi giydirdi yonetime... Istifa diye bagirmaya gerek yok, biraz yuzleri varsa zaten ceker giderler diyor... Futbolcularida yatirr, seruma baglarim. Biraz kendilerine gelsinler diyor

Üst Alt