16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Dua edelim de gelecek sezon daha kötüsü olmasın.

Eren den, Tolga dan,Selçuk tan,Çalık tan,Semih ten, De Jong tan,Yasin den kurtulamayacagımızı ve gidenlerin yerine daha kotulerini alacak bir yönetim potansiyelini düşünürsek henüz dibi görmedik bence.

Aci 1 yenilgi alacagiz hissine sahibim :/

Yanıldığını da gördük heis, acı değil "çok acı" oldu.

yaran-capsler_701626.jpg

Takım bitmiş taraftar bitmiş yavaş yavaş eriyoruz küçülüyoruz ruh filan kalmamış kimsede. Herkes çıkarcı olmuş şu takımın yarısından çoğuna 500 bin Euro fazla başka biri versin gotunu verir.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Dursun Özbek ve çapsız yönetimi olduğu sürece tek tüy almayacaktım. Artık maçta izlemiyorum. Umrumda da değil. Bu kulübün yabancı bir sermayeye satılmasından başka çıkış yolu yok. Sezon başında da söyledim. Bu takım 5. olursa yatıp kalkıp dua etmek gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne yalan söyleyeyim maçla ilgili maçtan önce de fazla bir umudum yoktu zaten. Başakşehir'e bu sene 2 defa yenildik 3.defa yenilmeyiz diye düşünenler vardı. Ama unutulan birşey vardı ki Başakşehir, daha önceki 2 maçı şansa veya tesadüfen değil net olarak bizden iyi takım oldukları için kazanmıştı. Gene kazanmaları kuvvetle muhtemeldi o nedenle. Ama ben bu maçtan nasıl mağlubiyet bekliyorsam önümüzdeki Fenerbahçe derbisinden de aynı şekilde galibiyet bekliyordum. Bu akşamki maç sonrası derbi fikrim de tamamen değişti ne yazık ki. Necati, maç sırasında takımın antrenman metotlarında sorun olabilir çünkü yürüyecek halleri yok dedi aynen katılıyorum. Bu Başakşehir takımı bir de hafta arası Türkiye Kupası maçı oynadı düşünün.

Tudor'un çıkardığı kadro skandal. Sneijder ve Podolski bu maçta nasıl oynamazlar? Semih Kaya'nın sağ bekte işi ne? Josue'ye 90 dakika nasıl tahammül edilir? Bu soruların cevabını vermesi gereken kişi taraftar değil hocadır. Selçuk İnan birkaç maçtır düzeldi oynamaya başladı dedik o da yatışa geçti gene. Abi bak şunu net söyleyeyim bu yazdığımı kimse yanlış anlamasın, bir takım düşünün maçı satmış olsun inanın göstermelikte olsa bu akşamki takımdan daha çok koşar mücadele ederdi. Ben 22 yıllık futbol izleyicisiyim ömrümde bu kadar daralıp ufaldığım başka maç hatırlamıyorum. Hayır Tudor'u eleştiriyoruz filan da bu futbolcu topluluğunun gamsızlığı ve ruhsuzluğu insanı daha da zıvanadan çıkarıyor. Üzerinizdeki formadan utanmıyorsunuz, orada Emre denen evlat olsa sevilmezin mücadelesinden agresifiğinden utanır da azcık gaza gelir insan. Neyse daha fazla yazacak birşey yok. Sefasını çektiğimiz gibi cefasını da çekecez mecbur.

Ali Ece: "Şu an benim yaptığım alan savunmasının; Semih, Chedjou, Ahmet üçlüsünün yaptığı savunmadan hiçbir farkı yok. Duruyorum öyle."

Cinlilerin kapisina yatalim kulübü satin alsinlar ne kadar gerizekali ne kadar gerikafali liseli ve cikarci varsa kafasini koparsinlar.

floryanin ahalisi de bu GS den de mac gunleri polisten de bikmis , bir an once tasinsak da mahalleli rahat etse

ne bu boyle tomalar bilmem neler

Sarpercim fenerden 6 tane yedigimizde fenerin ligde durumuna bir bak derim

O Fener.Derbi istatistiği ve derbiye bakış açısı bizden çok daha farklı olan bir takım.En son 2005'teki 5-1 var böyle ağır skor farkıyla kazandığımız.O günden beri aldığımız bütün skorlar 1-0,2-0 falan Fener'e karşı.

Bence hiiiiç kasmaya gerek yok,Fener derbiyi de alır.İlk 5'e karşı kupa maçını da sayarsak bu sene 8 maç yapmışız,biri berabere geri kalan 7'si mağlubiyet.9. maç da aynı olur.Fener 5 sene aradan sonra yener bizi.

@Sarper Yıldırım

Kaç para kokladın ?

TapaTalK

Kanka ben demiştim sana.Takımımın ciğerini bilirim.3 yiyeceğiz demiştim son dakikada 4 oldu,aynı beklediğim gibi gelişti maç baştan sona.Bak derbiyi de kaybedeceğiz görürsün.Taraftar giderse sulu derbi kadar olmasa da olayların çıkma ihtimali yüksek.

En baştan beri 2. olacağız 2. 2. diyenler de yanlış yapıyorlardı,Kayseri maçından ve Bjk maçından sonra ligi ilk 2 dışında bitireceğimiz kesinleşmişti çoktan.Galatasaray hiçbir zaman 2. liğe oynamaz bunu anlamamız lazım.Ya şampiyon ya değil.

Son düzenleme:
Üst Alt