16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan

278 misafir ne be?bjk güzel takım ama onlar için en kötüsü Galatasaray ve fenerbahcenin olmadıgı bi sezonda böyle son dk golleri ile galibiyet almaları.bu daha az zevk verir.onlar için üzücü.

türkiyede şampiyonluğun formülü basit iki ortalama stoper ve önünde atiba gibi bi önliberoyu at geriye diğer oyuncularla hurra hücum yap. aynısını terim döneminde biz yapıyorduk,meloyu geriye atıp ilerde keyfimize bakıyorduk defansif anlamda çoğu işi melo hallediyordu tıpkı atiba gibi. şimdi arayın durun bakalım bi melo daha bulabilecek misiniz

türkiyede şampiyonluğun formülü basit iki ortalama stoper ve önünde atiba gibi bi önliberoyu at geriye diğer oyuncularla hurra hücum yap. aynısını terim döneminde biz yapıyorduk,meloyu geriye atıp ilerde keyfimize bakıyorduk defansif anlamda çoğu işi melo hallediyordu tıpkı atiba gibi. şimdi arayın durun bakalım bi melo daha bulabilecek misiniz

Yanlis. Agresif hücum futbolu, ve takim halinde defansi rakibin kalesinin önünden baslatarak oynamak, bir formüldür. Hurra hücum oynadigimiz dönemler, rijkaard, skibbe dönemleri idi. Defansi geride degil, ileride oynamak Türkiye´de her daim avantaj getirir, ama bunu becermek de kolay degil. Bahsettigin sezonlardan bir tanesinde melonun 10 golü var mesela.

Yanlis. Agresif hücum futbolu, ve takim halinde defansi rakibin kalesinin önünden baslatarak oynamak, bir formüldür. Hurra hücum oynadigimiz dönemler, rijkaard, skibbe dönemleri idi. Defansi geride degil, ileride oynamak Türkiye´de her daim avantaj getirir, ama bunu becermek de kolay degil. Bahsettigin sezonlardan bir tanesinde melonun 10 golü var mesela.

sana göre yanlış.bu bahsettiğim terimin ve şenolun takımları çok gol yiyip çok gol atan takımlardı takım halinde yeterli seviyede defans yaptıklarını söyleyemeyiz. yaptıkları tek şey biraz ilerde baskı yapmaktı ama bu da çok gol yiyen takımlar oldukları gerçeğini değiştirmez, felsefeleri genellikle yediğinden çok atmak üzerine kuruluydu çoğu maçta.

Talisca koparmış resmen maçı faul yok gibi ama gol çok iyi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sana göre yanlış.bu bahsettiğim terimin ve şenolun takımları çok gol yiyip çok gol atan takımlardı takım halinde yeterli seviyede defans yaptıklarını söyleyemeyiz. yaptıkları tek şey biraz ilerde baskı yapmaktı ama bu da çok gol yiyen takımlar oldukları gerçeğini değiştirmez, felsefeleri genellikle yediğinden çok atmak üzerine kuruluydu çoğu maçta.

Bana göre degil... Fatih Terim ile oynadigimiz sezonlara bak. Son 15 yilda en az gol yedigimiz sezonlar, Fatih Terim ile oynadigimiz sezonlardir. Bunun zamaninda bir istatisgini de cikartmisdim.
Mesele gecen sene Ligde en cok gol pozisyonu üreten takimiydik ilk yari, cok da gol attik. Ama bu ileride savunma olayini uygulayamadigimiz icin, bir okadar da yedik, ve sonunda koptuk yaristan cok erken sekilde.

Beşiktaş liderliği de şampiyonluğu da hak ediyor. Kimse Beşiktaş'ı kolladılar diye maval okumasın. Bu ülkede birileri tarafından bilinçli olarak kollanan tek takım Fenerbahçe'dir. Tüpçü, Fener'in sözünden çıkamıyor. Bakın şimdiden kolları sıvadı yabancıya sınır getirelim diye. Ne hikmetse sadece Fenerbahçe zora girdiğinde,ceza filan aldığında yabancıya sınır getirilirken Fenerbahçe rahatladığı zaman serbest bırakılıyor. Tüpçü eğer bu yabancı sınırlandırması işinde muvaffak olurse en büyük darbeyi Beşiktaş yiyecek tahmin edeceğiniz üzere. Bizim taraftarın özellikle bu sene Beşiktaş'ı hedef belleyip 'futbolun kirli yüzü' Fenerbahçe'ye ılımlı görünmesini de anlayamıyorum gerçekten.

Yoo cok net zirvede kalsin diye 20.haftaya kadar kollamak degil evlatlik aldilar besiktasi. Gecen sene icin evet fenerde fena kollandi besiktas hadi gomez vs gidiyordu ihtiyacida yoktu ama bu sene futbolda gordugum kollamanin zirve noktasini gordum ben.
Isler rayina girdikten sonra zaten maval okunmasinlae cikar. 10 puan bize de verilip zirve eksenine oturtulmus olsaydik sampiyonlugu bizde hak ettigimiz mesajlari cikardi.
Yani isin ozu kopruyo gecerken yardimin babasini alip koprunun bacaklaeina gelince ya zaten sampiyoblugu hak ediyorlardi kolladilar demeyin komedi sahnedir. Besiktastan cikar bakalim 5 puan onde basaksehir olasun 4 puan basaksegir hak edecek futbolu oynayacak mi oynamayacakmi

Beşiktaş liderliği de şampiyonluğu da hak ediyor. Kimse Beşiktaş'ı kolladılar diye maval okumasın. Bu ülkede birileri tarafından bilinçli olarak kollanan tek takım Fenerbahçe'dir. Tüpçü, Fener'in sözünden çıkamıyor. Bakın şimdiden kolları sıvadı yabancıya sınır getirelim diye. Ne hikmetse sadece Fenerbahçe zora girdiğinde,ceza filan aldığında yabancıya sınır getirilirken Fenerbahçe rahatladığı zaman serbest bırakılıyor. Tüpçü eğer bu yabancı sınırlandırması işinde muvaffak olurse en büyük darbeyi Beşiktaş yiyecek tahmin edeceğiniz üzere. Bizim taraftarın özellikle bu sene Beşiktaş'ı hedef belleyip 'futbolun kirli yüzü' Fenerbahçe'ye ılımlı görünmesini de anlayamıyorum gerçekten.

Bal gibi de Bjk kollandı hiç Fb öyleydi böyleydi demeye gerek yok.Bugünkü maçla şampiyonluklarını tescillediler o ayrı bir konu ama kollanmadılar demek kör olmakla eşdeğerdir son 2 sene için.

kartal%2Bg%C3%B6r%C3%BCn%C3%BCm%C3%BCndeki%2Bzeus%2Bve%2Bganymedes.bmp

Beşiktaş geçen sezonki şampiyonluğunda hakem yardımı almadı. Hakemler destek olmadılar ama köstekte olmadılar ve bu sayede şampiyon oldular. Fenerbahçe gene arkadan itilmesine rağmen şampiyon olamadı. Bu sezon Beşiktaş'a bir miktar rüzgar yapıldı bu haftaya kadar. Bunun sebebi ise Fener lobisi, Beşiktaş'ın bu sene Galatasaray ile şampiyonluk yarışı yapacağından korktu. Fener'in zaten kıçını kaldıracak hali yok bu sezon, asıl tehlike bizdik. O nedenle korkudan Beşiktaş'ı desteklediler. Seneye Fenerbahçe daha güçlü bir kadro kurupta yarışa katılırsa gene Beşiktaş'ın yoluna taş koyacaklardır.

Kesinlikle doğru ama Şenol Güneş şapkadan tavşan çıkarmakta çok başarılı adam.

Cenk Tosun, sakatlanana kadar Caner Erkin, bitmiş denilen Gökhan Gönül, son dönemde Oğuzhan hepsinden üstün verim alabiliyor.

Galatasaray'ın başında basiretli bir yönetim ve adam gibi taraftarı olsa bunlar teferruat olur ama hem yurt içi hem de yurt dışında lobimizi, ve taraftar gücümüzü oldukça kaybettik.

Üzerine bir de kongre süreci sonrası yaşananlar eklendi. Güç el değiştirmedikçe mevcut yapı ile başarı kazanmamız çok zor. Beşiktaş bir proje. Gelecek seneden itibaren TRABZOBSPOR PROJESİ de devreye girecek.

Dursun yuzunden foruma yazacak moral mi kaldi Serkan kardes?

Kus gordum mu dayanamiyorum ama

Yalnız şu var. Kuş dediğin adam 12 yıllık arkadaşım. Her hafta beraber maç izliyoruz yıllardır. Burada en fanatik adamım diyenden daha fanatik olması da muhtemel.

O mesajda da haklılık payı var. Güç dengesi Beşiktaş'tan yana görünen bir sezon oynanıyor ama Fenerbahçe 1 sene sonra Ali Koç ve TFF'ye Rıdvan hamlesi yapacak. Asıl tehlike her zaman onlar.

Şu an medya da yabancı sınırı, Terim'in milli takım geleceği vs üzerinden açık bir operasyon var. Beşiktaş'ın gücü iyi organize olan bir Fenerbahçe'ye de Galatasaray'a da yetmez. Onu söylemeye çalışıyor kendisi de.

Üst Alt