16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Trabzonspor 3-4 Beşiktaş | MS | 8 Nisan

Atiba görev adami, saha icinde görevini yerine getiriyor, ve cok istikrarli bir oyuncu. BJK kalite anlaminda bizden cok üstün degil, ama futbolcularindan maksimum verim alirken, biz sadece 40%-50% verim saglayabiliyoruz. Bu degismedigi sürece, transferler de birsey kazandirmaz. Öncelik ile takim icindeki yenicerileri etkisiz hale getirmektir. Calismak istemeyen, floryayi ciftlige cevirmek isteyen kim varsa gidecek.

Selçuk bu yeniçerilerin arasında yok diyorsun,bu konuda ayrışıyoruz onun dışında katılıyorum.

Selçuk bu yeniçerilerin arasında yok diyorsun,bu konuda ayrışıyoruz onun dışında katılıyorum.

Yoo neden yok diyeyim, ama simdiye kadar Tudor konusunda miz miz lik ettigini duymadim. Ki Tudor bu takimi uzun süreden sonra en profesyonel ve sert calistiran adam. Benim acimdan kiyas Igor Tudor´dur. Kim teknik adami itaat ediyor, kim muzurluk ediyor, diye görebilmek icin.
Selcuk Inan´i oyun tarzi ve oynadigi mevki itibari ile ve nerdeyse her sistemde oynayabildiginden dolayi, sadece daha kücük bir sorun olarak görüyorum.

Selcuk Inan´i genel kanima karsi, hic bir zaman yildiz futbolcu olarak görmedim. Verilen para da ahmaklik resmen. Gitmesi gereken oyuncular konusunda ise ilk siralardadir selcukda kanimca, istedigi olmayinca, kafasini egip, küsen bir adam istemiyorum takimda. hele kaptan olarak hic.

Bu konuda Tudor´a güveniyorum. Kimin calisip, kimin kalmak icin mücadele ettigini, ve hangi oyuncu lazim olacagini, en iyi o görecektir elbet.

Atiba 1.2 alırken Sneijder 5 milyon euro alıyor

Tabii ki Atiba fiyat performans olarak Sneijder'den çok daha değerli şuanda.

Atiba çok çalışkan hala Sneijder ise aldığı kilolarla kondisyonunun iyi olmasının pek umrunda olmadığını kendisi kanıtlıyor

Zaten bugun ayni adamlar bu bjk nin fiyatlarina veya biraz ustune oynasa bu elestiriler gelmezdi bizden

burada suclu oyuncular degil ,isimlerden bagimsiz olarak bu paralari verenler bizim hedefimiz

ama seyirci olarak da artik modu dusmus bitmis adamlari zorla elektro sokla eski haline dondurme cabasi da beyhude .

tamam guzeldi bitti , hersey tadinda guzel . Yeni birilerini bulamadikca hagiyle alexle sneijderla yasadikca bu sorun devam eder

melo ve muslera farkli . Cunku onlar durduran adamlar , bunlarin modu dusse bile uretmesi beklenen adamlar olmadiklari icin beklenti duzeyi farkli

bozan adam baska yapan adam baska

ben sneijderin 2 sezon boyunca attigi golu taliscanin 3 macta kendi pisirip kendi atmadini hazmedemiyorum ayrica surekli buna karsin soylemin "ama kilit pas , ama takim oyunu , onundeki kazmalar.." olmasini da kabul etmiyorum

3 tane frikik atti adam 5 haftada , neyin takim oyunu

o 3 frikigi de kendi aldi calim yaparak ederek , neyin takim oyunu

selcuk ile sneijder de adam gecmeye calisirken rakibin mudahalesi ile yerde kalip boyle kritik maclari cevirsinler biz de alkislayalim

Ya Sneijder'de Atiba gibi kendine baksın 40 yaşında olsa yine ben kendi adıma tek kelime etmem. Bugün Trabzon'un 97'li orta sahası bile Sneijder'den daha etkili oynuyor. Keza Atiba'nın oynadığı bölgede bizde oynayan adam da Selçuk. Biri hem havadan iyi, hem çevik, hem 2'li mücadelelerde üstün, hem de arkadaşlarının açığını kapatıyor. Selçuk'ta bu durumun tam tersi. Oyunun merkezinde oynayan adamın Atiba gibi olması lazım zaten işin çoğu orta sahada bitiyor ama bizim orta sahada oynayan 2 arkadaş çok uzun süredir takımın en formsuz 2 oyuncusu. Bunlar hem defansı hem ofansın içine sıçıyorlar. Anca kanattan Bruma bireysel becerisiyle götürecek de gol olacak. Gerçi onu da Tudor son haftaya kadar 3-5-2 oynatarak halletti hiç hücum opsiyonumuz kalmadı.

32 yasindaki meloya yine 32 yasindaki sneijdere olmus bitmis gitsin diyen adamlar 34 yasindaki atibaya ronaldo muamelesi cekiyor enteresan. Kondusyonu depola calistir seninkide iyi olsun ama biz anca ogutme uzerine kurulu oldugumuz icin komsunun tavugu baska bir degerli.
Tuna Köse vs the rest
19d2152c33b54228d049287cc00cc629.jpg

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

P.tesi bakıcaz
Yenemiyosan kapa dükkanı
Büyük takım 2.lik için yarıştığı rakibini yenecek yenemiyosa alayı geçsin bizi

TapaTalK

Ya hangi büyük maçı aldık da şimdi bunu diyoruz?Olur böyle seneler,bu sene de böyle oldu yapacak bir şey yok.Biz puan farkı 2 iken şampiyonluktan bahsederken herkes gülüyordu.Şimdi takım iyice puan kayıplarıyla kopmuş bir vaziyette bu sefer tam tersi gerçeklikle alakası olmayan hesaplar yapılıyor.İlk 4'te bitirelim yeter.

Ya hangi büyük maçı aldık da şimdi bunu diyoruz?Olur böyle seneler,bu sene de böyle oldu yapacak bir şey yok.Biz puan farkı 2 iken şampiyonluktan bahsederken herkes gülüyordu.Şimdi takım iyice puan kayıplarıyla kopmuş bir vaziyette bu sefer tam tersi gerçeklikle alakası olmayan hesaplar yapılıyor.İlk 4'te bitirelim yeter.
Katılmam mümkün değil
Almadıysan alacaksın bu kadar basit
Başakşehir denen takım senin artıklarınla oluşmuş bi takım bu sene kaç paralık takımız 2 kere karşılaştın yenemedin ayıptır.

TapaTalK

Üst Alt