16/17 H:3 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 10 Eylül - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 10 Eylül

Porto sırf genç andre silvaya şans vermek için aboubakarı gönderiyor bizim elimizde önemli bir yetenek sinan var ve kullanmıyoruz. oynadığımız oyun zaten keyif vermiyor. josue bu gün kanatta oynadı . gerçekten kanatta sinan hatta yasinden daha fazla katkı verebilirrmi... josue beklenildiği kadar büyük bir potansiyel değil rriekering ne düşünüyor merak ediyorum. geçen haftaki maçtada forvetsiz oynadığımız dönemde golleri bularak kazandık. bence fazla şansslıydık. o zamanda yapılan oyuncu ddeğişikllikleri bugünkü gibi beni şaşırttı.

Ister istemez tum hevesim kacti. Skor degil oynanan ruhsuz futbol keyfimi kacirdi

Bu maca fark atariz gozuyle bakiyordum. Buyuk sok oldu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Özetten izlediğim kadarıyla oynanan futbol kötü değil sadece bir noktaya takılıyorum bu xelçuk neden oynar abi hala bu takımda.

Hayatta bu adamlar kadar ballı olmak için napmak lazım biri söylesin yahu. Adam el freni değil bildiğin körüklü fren resmen

Ister istemez tum hevesim kacti. Skor degil oynanan ruhsuz futbol keyfimi kacirdi

Sakatlıklar ve hakemlerin eyyamcı tavirları da benim morelimi bozdu acikcasi.Bu sene gecen senenin bir tik ustuyuz sadece

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o zaten ama orta saha iyi olsa bu iki kütüklede idare ederdik.
ama orta saha böyle olunca bu stoperler daha cok göze batiyor.

Sen de 1 aydır diarrayı ilah ettin, diarra da diarra . Sen diarra'nın sadece adından dolayı istemiyorsan ben de bir şey demiyorum , bir de demiyor mu diarra ayrı o genç vücutlu . Adam 32 yaşında ve sen drogba , İbrahimoviç tarzı vücut yapısı var diyorsun ya bir şey bilmiyorsun. Diarra sana göre hızlı ve sahada her yeri basacaktı , izlememişsin bari dönem kapandı hala aynı Şeyleri yazma. Diarra teknik bir oyuncu olabilir , kaliteli de olabilir ama senin hayal ettiğin gibi 32'den daha küçük bir insanın vücuduna sahip değil . Jong girdiği dakikaya kadar idare eder oynamış , adam bekliyor illa ki diarra diyecek . Bırak artık diarrayı , önüne bak arkadaşım

o degilde orta saha zaten direncli degil, kactane 30 yas üstü var.
birde dayma geriye giden yine 30 yas üstü de jongu aldilar böyle olacagi belliydi.
oraya cok dinamik kosan isiran bi orta saha lazimdi.
diarra olsa o adamin fizigi gence daha rahat 5 sene oynar.
veya genc bir orta saha olacakti.
en büyük sorunumuz bu orta sahada sert ve dinamik degiliz.
ilk degisim oraya gerek.

Orta saha yaşlı koşmuyor diyon Diarra gelseydi diyon?

Sen de 1 aydır diarrayı ilah ettin, diarra da diarra . Sen diarra'nın sadece adından dolayı istemiyorsan ben de bir şey demiyorum , bir de demiyor mu diarra ayrı o genç vücutlu . Adam 32 yaşında ve sen drogba , İbrahimoviç tarzı vücut yapısı var diyorsun ya bir şey bilmiyorsun. Diarra sana göre hızlı ve sahada her yeri basacaktı , izlememişsin bari dönem kapandı hala aynı Şeyleri yazma. Diarra teknik bir oyuncu olabilir , kaliteli de olabilir ama senin hayal ettiğin gibi 32'den daha küçük bir insanın vücuduna sahip değil . Jong girdiği dakikaya kadar idare eder oynamış , adam bekliyor illa ki diarra diyecek . Bırak artık diarrayı , önüne bak arkadaşım

sana noluyor kim sana ne dedi ? o alinti yaptigin yorumda diarra sözü geciyormu ?
ama madem konuyu actin tabiki diarra olsa farkli olurdu orta saha.
ila diarra olacak diye bir durumda yok baksa oyuncuya yönelebilirdiler.
biraz daha genc oyuncu alinsa iyi olurdu, orta sahanin durumu ortada bu 30 yas üsütü oyuncularla nereye kadar.
yine tolga kosuyor top kesiyor.
ha birde selcugu kesemez demistim ben degilmi.
de jong iyi oynasin kessin selcugu ben lafimi yemeye hazirim yeterki iyi olsun yarari GS icin olur.

Orta saha yaşlı koşmuyor diyon Diarra gelseydi diyon?

diarra farkli bazi oyuncular 30 zundan sonra fiziik olarak birsey kayip etmezler örnegin marcos senna villarealda 40 yasinda kadar oynadi adam.
veya makelele 38 yasina kadar oynadi psgde.
bazilarida belirli yastan sonra düsüse gecer örnegin sneijder de jongda o tipten.
ins. yaniltir beni.

sana noluyor kim sana ne dedi ? o alinti yaptigin yorumda diarra sözü geciyormu ?
ama madem konuyu actin tabiki diarra olsa farkli olurdu orta saha.
ila diarra olacak diye bir durumda yok baksa oyuncuya yönelebilirdiler.
biraz daha genc oyuncu alinsa iyi olurdu, orta sahanin durumu ortada bu 30 yas üsütü oyuncularla nereye kadar.
yine tolga kosuyor top kesiyor.
ha birde selcugu kesemez demistim ben degilmi.
de jong iyi oynasin kessin selcugu ben lafimi yemeye hazirim yeterki iyi olsun yarari GS icin olur.

O yorumu diarra için yazmıştın , iyi hatırla ; o yüzden yazdım. Şimdiki gibi de genç olsun de anlarım ama hem yaşlılıktan dem vur hem de sürekli diarra de , tutarsızlık oluyor. Argümanın yanlış , de ki kaliteli ona da amenna ama diarrayı drogba yapıyorsun. Neyse iyi geceler kardeşim

O yorumu diarra için yazmıştın , iyi hatırla ; o yüzden yazdım. Şimdiki gibi de genç olsun de anlarım ama hem yaşlılıktan dem vur hem de sürekli diarra de , tutarsızlık oluyor. Argümanın yanlış , de ki kaliteli ona da amenna ama diarrayı drogba yapıyorsun. Neyse iyi geceler kardeşim

kac defa söyleyecegim diarra tam makelele tipi, kopiasi.
adam 38 yasina kadar oynadi, onun icin diarrada yas sorun olmaz dedim.
her oyuncu icin gecerli degil bu.
sanada iyi geceler.

kac defa söyleyecegim diarra tam makelele tipi, kopiasi.
adam 38 yasina kadar oynadi, onun icin diarrada yas sorun olmaz dedim.
her oyuncu icin gecerli degil bu.
sanada iyi geceler.

Hala aynı şeyde inat ediyorsun, sen adamın fiziğini kafanda ütopya kurmuşsun . Makalele'ye de saygısızlık yapıyorsun , arada 3 gömlek var ; iyi oyuncu diye makalele yaptın . Neyse polemik olmadan son mesajım sana da iyi geceler tekrar

Hala aynı şeyde inat ediyorsun, sen adamın fiziğini kafanda ütopya kurmuşsun . Makalele'ye de saygısızlık yapıyorsun , arada 3 gömlek var ; iyi oyuncu diye makalele yaptın . Neyse polemik olmadan son mesajım sana da iyi geceler tekrar

eger diarra 35 yasina kadar oynamasa ben birseyden anlamiyorum.
ama moskovayla ekonomi durumu var o sorun futbolu biraktirirsa bilemem.
birde sorun diarra degil sorun de jongun nekadar katki saglayacagi ?
ins. fazlasiyla katar ben yanilirim.

Son düzenleme:
2-2'lik o meşhur başakşehir maçında ne hissettiysem biraz aynısını hissettim.hayal kırıklığı var.o maçta sorun hamza idi,burda futbolcular....bu kadar uykulu,bu kadar durağan bi futbol görmedim ben.2.yarı kayseri kaleye gelmedi doğru düzgün.hücumda resmen kayseriye çalıştık.

Kesinlikle katılıyorum, oynanan futbol futbol değil. Manc. City & Manc. United macını izledik dün. O futbolsa bizim oynadığımız futbol değil.

Bana göre yapılması gerekenler :
1- Sneijder vaz gecilmez değil. Dunku gibi oynayacaksa yedekte otursun.
2- Sabri de Linnes de olmadı. Cavanda ınsallah care olur.
3- Chedjue ve Hakan tandemi çok agır kalıyor. Sevmesem de Semih denenmeli.
4- Tolga C. takıma uyum sagladı ve faydalı da oluyor ama şut atmayı bilmiyor. Bol bol şut calışması yapması lazım.
5- Poldi şart. Bazuka gibi şutlarını ozledik.

Üst Alt