16/17 H:3 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 10 Eylül - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 10 Eylül

Burda maç 1-1 biter diyenler maçtan önce bulunup myc ödülü ile ödüllendirilmesine öneriyorum.

Sonra bana kupon yapsınlar arkadaş.

Riekerink neye dayanarak ikinci yari icin iki oyuncu degisikligi ile basladi anlamadim... hadi kayseri ilk yarida bizden cok cok ustun oynasaydi veya ilk yari da geride olsaydik tamam diyecegim... ama ilk yari 1-1 sona erdi, oyle kotu futbol da yok ortada, ama sen ikinci yari icin iki oyuncu degistiriyorsun...

Son dk da de jong cikip hamit giriyor, sinan'a ne oldu? Sirf kotu bir hazirlik kampi gecirdi diye kesmek hata olur, senin gorevin formsuz oyuncuyu forma sokmak ayni senol gunes'in yaptigi gibi.

Dun Tolga'yi cok begendim.

Yasin erken oyundan cikti, ikinci yarida bir 15dk daha oynayabilirdi.

Josue yerine sinan gumus girmeliydi, deplasman maclarinda sinan daha faydali olur.

Eren'e orta acmadigin surece hayalet gibi gezmeye devam eder.

Sneijder dun cok kotuydu, sutlari cok kotuydu, hatta selcuk'tan bile farki yoktu, kendini toparlamasi lazim.

Bruma iyi oynadi, assistini de verdi ama ikinci yarida zaman zaman oyundan dustu.

Umarim cavanda haftaya rize macina kadar fit olur.

Cavanda, De Jong ( çok iyi bir adam olduğundan değil ama elimizdeki o bölgenin en iyisi ) ve josue takıma adapte olmalı.
Sneijder dahi Josue ile yedeklenmeli. Şutlar falan. Çok saçma olmaya başladı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

75 den sonra sneijder sinan değişikliği yapıp çift forvete geçseydik bu maçı alabilirdik. reikerinke birilerinin bu ligin bagının çift forvet olduğunu söylemeli.

yasin-josue değişikliği rezalet ötesi oldu takıma en ufak katkı sağlamadığı gibi üstüne kötü bile oldu. reikerink neye dayanarak yaptını bu değişikliği acaba ? çok acemice.

selçuk-de jong değişikliği ise normaldi.

Bu ruhsuzluk ve kotu futbol bu maca ozel degil ilk mactada cok kotuyduk.acilen duzelmesi gerekiyor bu temposuzluk ve ruhsuzluk..her macta mutlaka gol yiyoruz su sorunu da cozmemiz gerek

Top resmen ileri gidemiyor ortada takılı kalıyor.
De jong tolga ikilisi nispeten daha hızlı topu ileri itiyorlar. Selçuk zaten artık okeye dahi dönmüyor.
Podolski eren bruma kesin bu üçlü oynamalı.
Sneijder bile yedeklenebilir Josue ile zaten asıl yeri orası Josue'nin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayrica bu Kayseri stadina iyi ayar verilmeli. Seyirci yok birde üstüne zemin yillardir vasat oglu vasat.

Akhisar dan sonra en kötü zemin olabilir.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

CsEfVq7XYAAvN7G.jpg

CsEfWoGXgAAORjh.jpg

CsEfW4UXEAAWUOh.jpg

CsEfXzVXYAATosu.jpg

Yuh beeeeee

4-4-2 şart oğlu şart. deplasmandaki maclarda sağlı sollu şişirecez artık. baska sekil posizyon bulma ihtimalimiz yok. 15 deplasman macındada bizi net kitlerler.

ne zaman gerçek galatasaray gibi oynayacağız merak ediyorum evet gene istediğimiz oyuncular alınmadı ama sonuçta la liga da oynamıyoruz dünkü kadro kayseriyi rahat yenmeliydi gerçekten artık sıkıldım 2 yıldır bu poktan oyundan

Hayal kirikligina ugradim acikcasi

Demek ki akhisar macinin ilk yarisinda oynanan futbol tesadüfmüs Bunu görmüs olduk

Ligin en kötü takımına puan kaybettik yahu adamlar sadece faul yaparak berabere kaldı bizimle hala inanamıyorum. Sneijder ve Carole çok kötü idi Sabri'ye ve Selçuk'a girmiyorum onlar vasıfsız standartları bu zaten.

Üst Alt