16/17 H:3 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 10 Eylül - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 10 Eylül

sneijderdi selçuktu derken şampiyonluktan olacağız. sistem değişmeli ağır futbolla ancak savunma takımları şampiyon olabilir.

Çok daha kötü takımlar mevcut ligde bence. Yinede yenmeliydik bunları kesinlikle
Yok abi ya ben bu Kayseri'nin ne hikmetse bu sene 3 maçını da 90 dakika izledim hiç bir şeyleri yok ne defans ne hücum ne orta saha yani yoldan adam çevirip takım kurmuşlar resmen. Fener bile 10 kişi oynadı nerdeyse tüm maçı bizden baskılı oynadı hep ve 0 atak yaptı Kayseri buna karşın öyle tırt bir takım duran toplar olmasa pozisyona girmekten aciz bir takım daha ne olabilir ki ? Oyun planları rakip hücumdayken faul yap, duran top bulursan gol at nereye kadar başaracaklar bilmiyorum ama bizde başardılar en azından.

75 den sonra sneijder sinan değişikliği yapıp çift forvete geçseydik bu maçı alabilirdik. reikerinke birilerinin bu ligin bagının çift forvet olduğunu söylemeli.

yasin-josue değişikliği rezalet ötesi oldu takıma en ufak katkı sağlamadığı gibi üstüne kötü bile oldu. reikerink neye dayanarak yaptını bu değişikliği acaba ? çok acemice.

selçuk-de jong değişikliği ise normaldi.

yasin süperligde skoru en kolay değiştiren oyuncu en kötü hali bile bir hareketlilik yaratıyor.

Yok abi ya ben bu Kayseri'nin ne hikmetse bu sene 3 maçını da 90 dakika izledim hiç bir şeyleri yok ne defans ne hücum ne orta saha yani yoldan adam çevirip takım kurmuşlar resmen. Fener bile 10 kişi oynadı nerdeyse tüm maçı bizden baskılı oynadı hep ve 0 atak yaptı Kayseri buna karşın öyle tırt bir takım duran toplar olmasa pozisyona girmekten aciz bir takım daha ne olabilir ki ? Oyun planları rakip hücumdayken faul yap, duran top bulursan gol at nereye kadar başaracaklar bilmiyorum ama bizde başardılar en azından.
Alanyasporu çok daha sayıf gördüm örnek vermek gerekiyorsak. Kayseri de ani çıkışları var nakoulma önderliğinde ama sayıf takım yinede dediğin gibi.
Alanya ama baya baya daha da kötü

Alanyasporu çok daha sayıf gördüm örnek vermek gerekiyorsak. Kayseri de ani çıkışları var nakoulma önderliğinde ama sayıf takım yinede dediğin gibi.
Alanya ama baya baya daha da kötü
Onları hiç izlemedim doğrudur ancak bu takımın kıyas yapılacak bir donesi olmadığı için bundan kötü bir takım hayal edemedim ben ne bileyim.

Alloooo şu maçın tamamını izleyebileceğim bir link varmı arkadaşlar

• [*=center]

• [*=center]

Şu maçın tamamını izleyebileceğim bir yer varmı?​

Şu maçın tamamını izleyebileceğim bir yer varmı?​

Üst Alt