16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül

Kjaer sorusunu sorunca 'yeter ya sus diyen' benmiyim senmisin? Kim kime cevap verememis be zavalli adam?

Futbolu en vasat seviyede oynayan ülke'nin taraftari bana futboldan anliyorsun dese ne degisir, anlamiyorsun dese ne degisir. Ben kendimi ispatlama derdinde degilim.

Sizin rakip oyuncular hakkinda rezilliklerinizi ortaya atiyorum.

SEN degilmisin Mehmet Topal, Caner, Gökhan, Kjaer gibi oyunculari göklere cikaran? E hadi gördük Kjaer*i son maclar. Sus diyecegine cevap verseydin keske.

YOKSA SENIN BENDEN FARKINA NE KALIYOR YAHU GÜZEL ADMIN? HANI BEN CEVAP VEREMIYORUM YA, SENDE VERSEYDIN DE FARKLI OLSAYDIN.

hakan hayırdır ya?
sen simdi engin futbol bilginle chedco ve kjaer'i mi kıyaslıyorsun yoksa? futbolu en vasat oynayan ülkenin taraftarı olan bizlere
Hani ben alex fergusonum siz kimsiniz mi diyorsun ? Senin ülkende futbol iyi oynanabilir gider bayerni izlersin...Dortmundu izlersin herhalde senin ülkende kimse seni adam yerine koyup futbol konusmadığı için burada bizlerle konuşuyorsun ?

Ligin en kötü iki takımı karşısında berbat oyunlarla zor zahmet puan aldılar bunlardan birşey olmaz.

Kargaları da bizim maçta gördük.

Şu bir daha belli oldu biz biraz toparlandıkmı ligde bizi geçecek takım olmaz.

IQ kaç oğlum senin. Ona mu sus dedim.

Chedjou denen herifi gömmemek adına elin heriflerinin stoperini referans veriyorsun.

Sadece Chedjou değil hemen her konuda benzer tarzına sus diyorum. Bana ne Kjaer'den.

Cımbızla laf seçip onu kafana göre yorumlayan bir herifsin. Türkçe bilmiyorsan öğretelim.
Türkce bilmiyor olabilirim. Ama benim Rize mac sonrasi 'Chedjou yine gol yedirdi' ironisini cimbizla ceken SEN DEGILMIYDIN BE? Daha ne kadar celiskini yüzüne vurayim?

IQ kac fln ucuz sorular oluyor, gecelim bunlari. Ne sen beni, ne ben seni taniyoruz.

Ben Chedjou'yu SAVUNMAK adina Kjaer'i referans almiyorum. Chedjou söz konusu bile degil burda.

CHEDJOU'YU ELESTIREN ADAMLAR, YANI BASTA SEN, NASIL OLURDA KJAER'I LIGIN EN IYI STOPERI OLARAK GÖRÜR BUYUR ACIKLA FUTBOLDAN COK ANLAYAN.

Ben anlamiyorum, sen anlat dinleyelim.

IQ kaç oğlum senin. Ona mu sus dedim.

Chedjou denen herifi gömmemek adına elin heriflerinin stoperini referans veriyorsun.

Sadece Chedjou değil hemen her konuda benzer tarzına sus diyorum. Bana ne Kjaer'den.

Cımbızla laf seçip onu kafana göre yorumlayan bir herifsin. Türkçe bilmiyorsan öğretelim.

vaktine yazık

bunlar bir araya geldimi balbahçe oluyorsun ama merak etme...En güzelide josefin gol atması oldu 3-5 maç banko yeri garanti :D
Şimdi gelelim en güzel kısmına manchester konya osmanlı feyenord ? :D gacırt olma ihtimali varmı yok mu ?

Yani kendileride biliyor bak bugün tribünleri bombos hele su 5 maç kazanamadan gittilermi daha kimse gitmez o stada.

Konya surtturur , Osmanli koyar ve Manchester tecavuz ederek imzayi atar

fener cok rezil

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakan hayırdır ya?
sen simdi engin futbol bilginle chedco ve kjaer'i mi kıyaslıyorsun yoksa? futbolu en vasat oynayan ülkenin taraftarı olan bizlere
Hani ben alex fergusonum siz kimsiniz mi diyorsun ? Senin ülkende futbol iyi oynanabilir gider bayerni izlersin...Dortmundu izlersin herhalde senin ülkende kimse seni adam yerine koyup futbol konusmadığı için burada bizlerle konuşuyorsun ?
Yazdigimi oku, anlayama calis. Anlamiyorsun agizima yanis algini dolama.

75bf4ae12ab67b0e914a0f5a5bb42717.jpg

Envoyé de mon Samsung S7 Edge en utilisant Tapatalk

Türkce bilmiyor olabilirim. Ama benim Rize mac sonrasi 'Chedjou yine gol yedirdi' ironisini cimbizla ceken SEN DEGILMIYDIN BE? Daha ne kadar celiskini yüzüne vurayim?

IQ kac fln ucuz sorular oluyor, gecelim bunlari. Ne sen beni, ne ben seni taniyoruz.

Ben Chedjou'yu SAVUNMAK adina Kjaer'i referans almiyorum. Chedjou söz konusu bile degil burda.

CHEDJOU'YU ELESTIREN ADAMLAR, YANI BASTA SEN, NASIL OLURDA KJAER'I LIGIN EN IYI STOPERI OLARAK GÖRÜR BUYUR ACIKLA FUTBOLDAN COK ANLAYAN.

allah askına chedconun bize gol yedirmediği bir maç varmı ?
Dün chedco bize 2 tane gol yedirdi yetmedi kupa final maçında kendi kalemize gol attırdı bak bunları dany yapıyordu sırf antepten geldiği için apar topar gönderdiler bu adam fransadan gelmis diye iyi stoper olması gerekmiyor orada iyi oynayabilir ama burada her maç gol yiyorsak kabahatin çoğusu chedcodur
Kalkıpta sen bu adamı herhangi bir stoperle kıyaslıyorsan...Dany'ide çok sevmişsindir futbol bilgine saygım sonsuz :) gidersin ülkende arkadaslarına Galatasaray maçlarını izlersin chedco cok iyi stoper ama bizim ülkemizde kimse bilmiyor dersin muhtemelen onlarda sana fazla içtin dokundu derler sonra gelir burda gerersin ortamı saçma sapan konuşup

Türkiye'nin en iyi stoperi kim bu arada?
Bencede kjaer ki beğenmiyorum açıkçası onuda. Türkiye'nin stoper seviyesi kötü işte maalesef.

Ligin en iyi stoperi kim?

allah askına chedconun bize gol yedirmediği bir maç varmı ?
Dün chedco bize 2 tane gol yedirdi yetmedi kupa final maçında kendi kalemize gol attırdı bak bunları dany yapıyordu sırf antepten geldiği için apar topar gönderdiler bu adam fransadan gelmis diye iyi stoper olması gerekmiyor orada iyi oynayabilir ama burada her maç gol yiyorsak kabahatin çoğusu chedcodur
Kalkıpta sen bu adamı herhangi bir stoperle kıyaslıyorsan...Dany'ide çok sevmişsindir futbol bilgine saygım sonsuz :) gidersin ülkende arkadaslarına Galatasaray maçlarını izlersin chedco cok iyi stoper ama bizim ülkemizde kimse bilmiyor dersin muhtemelen onlarda sana fazla içtin dokundu derler sonra gelir burda gerersin ortamı saçma sapan konuşup
Ben Dany'yi ilk macindan sonra postalayin diyen biriyim aksine.

Ama diyelim Chedjou kötü, herkesin fikri olabilir, acigiz bu fikirlere. Peki ayni adamlar nasil oluyorda Kjaer'i ligin en iyi stoperi yapiyor.

Biraz mesajlarimi daha dikkatli oku cevap veriyorsan.

Üst Alt