16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül

Farkli bir konu. Ben burda ligin en iyi stoperi Kjaer diyenlere teknik aciklamasini soruyorum.

Bunu anladiktan sonra ligin en iyi stoper konusuna gecebiliriz.

hiç şimdi ligin en iyi stoperi kjaer değil teknik açıklamasını yaptın bizde şunu merak ettik vasat futbol severler olarak.
Chedco nasıl iyi stoperdir bununda teknik açıklamasını aynı kjaer'e yaptığın gibi yaparsan nacizane çok mutlu çokta memnun oluruz

yeter-diyordu-capsi.jpeg

Envoyé de mon Samsung S7 Edge en utilisant Tapatalk

:asd:

Olm ligin en iyi stoperi kim senin için basit bir soru sordum :)
Kabul etmeyecegin bir cevap ama hepsi malin teki. Hic birini önde görmüyorum ve ondan Kjaer'i acik ara önde görenlere kiziyorum.

Besiktas: Marcelo-Tosic ikisi vasat, Rhodolfo agir cöp.
Biz: Chedjou-Hakan ikiside hatalarla dolu, ama diger takimlar kadar defansif kurgumuz yok bunun altini ciziyorum
Fenerbahce: Skrtl sözde Liverpool'un as oyuncusu adamlar gitti diye bayram etti, Kjaer keza öyle yillardir gittigi takimda basarili olamiyor.

Aralarindan stoper sec begen desen zorlanirim. Ama artik X oyuncu ligin en iyi stoperi diyemem.

Denayer olsaydi Denayer derdim.

Kabul etmeyecegin bir cevap ama hepsi malin teki. Hic birini önde görmüyorum ve ondan Kjaer'i acik ara önde görenlere kiziyorum.

Biz: Chedjou-Hakan ikiside hatalarla dolu, ama diger takimlar kadar defansif kurgumuz yok bunun altini ciziyorum
Fenerbahce: Skrtl sözde Liverpool'un as oyuncusu adamlar gitti diye bayram etti, Kjaer keza öyle yillardir gittigi takimda basarili olamiyor.

Aralarindan stoper sec begen desen zorlanirim. Ama artik X oyuncu ligin en iyi stoperi diyemem.

Yani ?

Chedjou konusunda yanildin mi ?

Türkce bilmiyor olabilirim. Ama benim Rize mac sonrasi 'Chedjou yine gol yedirdi' ironisini cimbizla ceken SEN DEGILMIYDIN BE? Daha ne kadar celiskini yüzüne vurayim?

IQ kac fln ucuz sorular oluyor, gecelim bunlari. Ne sen beni, ne ben seni taniyoruz.

Ben Chedjou'yu SAVUNMAK adina Kjaer'i referans almiyorum. Chedjou söz konusu bile degil burda.

CHEDJOU'YU ELESTIREN ADAMLAR, YANI BASTA SEN, NASIL OLURDA KJAER'I LIGIN EN IYI STOPERI OLARAK GÖRÜR BUYUR ACIKLA FUTBOLDAN COK ANLAYAN.

Ben anlamiyorum, sen anlat dinleyelim.

Lan neyi cımbızla seçmişim.

Refik ile tartışıyordun herkes ile olduğu gibi. Orada BEN GEÇEN MAÇ İÇİN ÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM dedin.

Ben de yalan söylediğini bildiğim için onu BELİRTTİM.

Cımbızla laf seçmek'in sözlük anlamını bilmiyorsan bir sözlük hediye edebiliriz sana Türkçe de çalışırsın hem. Yok iyi diyorsan IQ sorunun bariz.

Kjaer sorusunu sorunca 'yeter ya sus diyen' benmiyim senmisin? Kim kime cevap verememis be zavalli adam?

Futbolu en vasat seviyede oynayan ülke'nin taraftari bana futboldan anliyorsun dese ne degisir, anlamiyorsun dese ne degisir. Ben kendimi ispatlama derdinde degilim.

Sizin rakip oyuncular hakkinda rezilliklerinizi ortaya atiyorum.

SEN degilmisin Mehmet Topal, Caner, Gökhan, Kjaer gibi oyunculari göklere cikaran? E hadi gördük Kjaer*i son maclar. Sus diyecegine cevap verseydin keske.

YOKSA SENIN BENDEN NE FARKIN KALIYOR YAHU GÜZEL ADMIN? HANI BEN CEVAP VEREMIYORUM YA, SENDE VERSEYDIN DE FARKLI OLSAYDIN.

Bu ne yahu? :red: Ülkeyi tek kanallı dönemde mi sandın, herkes her ligi izliyor.

Denayer olsaydi Denayer derdim.

Stoper falan değil. Öyle ki Sunderland bile SAĞ BEK oynatıyor.

Ben Dany'yi ilk macindan sonra postalayin diyen biriyim aksine.

Ama diyelim Chedjou kötü, herkesin fikri olabilir, acigiz bu fikirlere. Peki ayni adamlar nasil oluyorda Kjaer'i ligin en iyi stoperi yapiyor.

Biraz mesajlarimi daha dikkatli oku cevap veriyorsan.

peki kardeşim şöyle iyi stoper diyoruz.
Ligimizde kalite belli david luiz bir takımda bir takımda thiago silva yok.Yada john terry uzar gider bu liste.

Ligimizde olan adamlar chedco kjaer skertel beşiktaştaki marcelo filan...
diyoruzki süper adam değil kjaer fakat.. bunların içinden en iyisi nedenlerine gelince

1-)hava toplarında iyi
2-)Yan toplarda öküz gibi bakmıyor chedco gibi her maç
3-)Kendi kalesine olmadık maçta gol atmıyor.
4-)Her derbide kesinlikle 1.dereceden kendi yaptığı hatasıyla gol yedirmiyor.
5-)chedcodan hızlı
6-)Teknik olarak iyi
7-)Fizik olarakta iyi leş fenevde ayakta kalan tek adam
:emrah:Chedco gibi 1 maç iyi oynarım 10 maçın 5 tanesinde sakatlanırım geri kalan 5 maçıda batırmıyor.
9-)Belli bir çizgide oynuyor vasatın bir tık üstü chedco hep vasat saatli bomba gibi
10-)Ceza sahasındaki topa elle müdahalede özellikle bir derbide bulunmadı
11-)Çalım yese bile adamı takip edebiliyor kosuyor arkasından chedco gibi ekran dısına cıkmıyor calım yedimi.
12-)İkili mücadeleden kaçmıyor
13-)Top benden giderse gitsinde nereye giderse gitsin diye Daaaan diye vurmuyor chedco gibi iyi kötü ligimiz seviyesinde oyunu kurmaya calısıyor.

Sayarım dahada hakkaten darlandım yazarken chedcoya olan nefretim 1 kat daha arttı

Lan neyi cımbızla seçmişim.

Refik ile tartışıyordun herkes ile olduğu gibi. Orada BEN GEÇEN MAÇ İÇİN ÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM dedin.

Ben de yalan söylediğini bildiğim için onu BELİRTTİM.

Cımbızla laf seçmek'in sözlük anlamını bilmiyorsan bir sözlük hediye edebiliriz sana Türkçe de çalışırsın hem. Yok iyi diyorsan IQ sorunun bariz.
Vay vay vay asil sen cidden adam fln degilmissin. Yalan söylemisim he? Yahu ben o Chedjou olayini Kayseri maci öncesi de yazdim örnegin. Ben gecen mac öyle birsey demedim DEMEDIM kardesim.

Sadece o mac icin yapmadigimi anlattim. Neyse konuyu degistirmeyelim. Sabah Chedjou konusunda benden cevap bekliyorum. Bende senden Kjaer konusunda cevap bekliyorum.

Maclarini izlemedigini biliyorum ama hadi anlat bakalim.

Üst Alt