16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül

Potansiyeli göre yorum yapan sayisi cok az Kerim. Kötü oynayinca asiyorlar, iyi oynayinca 180 derece yorum degistiriliyor bu forumda. Genelleme degil bu, aktif olanlarin tutumu cogunlukla.

Neyse, ben zaten ignore ediyorum pekte takmiyorum bu olayi. Aksine ben cok sakin yaziyorum hep, atarlanma fln yapmiyorum. Biri atarlanirsa ayni sekilde davranirim ki cok yanlis tabi, seviye korumak gerekir.

Ama ben daha bu forumda bir kez küfür etmis degilim. Gecmiste cok ceza yedim, ama hic bir tartismada küfür etmedim o kadar laf yememe ragmen. Yani bu olaylara takIntIlI degilim.

hakan şimdi tartısılır ben sana alıntı yaptım cevap vermedin saygı duyarım
Fakat sen gelip burada insanlara vasat ülkenin futbolseverleri siz ne anlarsınız ben bilirim demen yanlıs.İYi kötü herkez yazıyor herkezin yazdığı ara sıra çıkıyor.

Soru çok basit...Ligin en iyi stoperi kim??? Kjaer hayır ligde matss hummels yokki olan biten malzemeler bunlar ve en kötüsü bu malzeme içinden bizde.
Bende sana küfür filan etmedim okumussan yorumları görürsün zaten kıt bir futbol sever olarak alex fergusonum modunda olan sana nacizane sorular sordum :) iyi aksamlar.

Potansiyeli göre yorum yapan sayisi cok az Kerim. Kötü oynayinca asiyorlar, iyi oynayinca 180 derece yorum degistiriliyor bu forumda. Genelleme degil bu, aktif olanlarin tutumu cogunlukla.

Neyse, ben zaten ignore ediyorum pekte takmiyorum bu olaya. Aksine ben cok sakin yaziyorum hep, atarlanma fln yapmiyorum. Biri atarlanirsa ayni sekilde davranirim ki cok yanlis tabi, seviye korumak gerekir.

Ama ben daha bu forumda bir kez küfür etmis degilim. Gecmiste cok ceza yedim, ama hic bir tartismada küfür etmedim o kadar laf yememe ragmen. Yani bu olaylara takIntIlI degilim.
Tamam da kimseden müthiş analizler bekleyemezsinki. Yani adamın maddi durumu iyi değildir sürekli çalışıyordur anca maç akşamı gelip yazıyordur bu olabilir. Avrupa'da maç izlemeyen insanlar var bu ülkede bu da normal.

Yani insanlar çok yanlış şeyler söyleyebilir ancak bu demek değildirki her söyledikleri yanlış ve senin her söylediğin doğru.

Herkesin kendi doğruları var ve bu yorumlar doğru ya da yanlış çıkıyor.

Mesela Veysel Sarı'nın lig için yeterli bir adam olduğunu düşünüyor ve Tarık'a sövüyordum ben. Veysel çalışsaydı hala iddaamı devam ettirebilirdim ancak sıradan bir takımın sıradan bir sağ beki oldu şu an. Bu benim her söylediğimi yanlış yapmaz ancak bu konuda yanlış bir öngörüm oldu yüzüme de Anıl Kılıç çok vurmuştur mesela :D Ama bence potansiyeli vardı kullanamadı deyip geçtim.

Futbol bu, doğru şeyler söylesek de yanılmamız da çok olası. Dünyanın en iyi hocaları ne paralar akıtıyor saçma sapan oyunculara mesela, Dünyanın en iyi hocası da oyuncusu da yanlış yapabiliyorsa biz kimizki her dediğimiz doğru çıksın.

Fakat sen gelip burada insanlara vasat ülkenin futbolseverleri siz ne anlarsınız ben bilirim demen yanlıs.İYi kötü herkez yazıyor herkezin yazdığı ara sıra çıkıyor.

Soru çok basit...Ligin en iyi stoperi kim??? Kjaer hayır ligde matss hummels yokki olan biten malzemeler bunlar ve en kötüsü bu malzeme içinden bizde.
Bende sana küfür filan etmedim okumussan yorumları görürsün zaten kıt bir futbol sever olarak alex fergusonum modunda olan sana nacizane sorular sordum :) iyi aksamlar.
Bak mesela ben seni ciddiye almiyorum ama bunu atarli dedigimi düsünme. Cok dürüstce diyorum.

Sen algilayamiyorun bir kere. Ben nerde demisin siz ne anlarsiniz diye? Kendin calip oynuyorsun. Futbolun bizde vasat oldugunu demisim, üstelik taraftarin bana sen anliyorsun veya anlamiyorsun demesinin birsey degistirmeyecegini anlatmisim.

Biraz okumaya gayret gösterin arkadaslar. Yine de o cümle yanlis, o ayri.

Tamam da kimseden müthiş analizler bekleyemezsinki. Yani adamın maddi durumu iyi değildir sürekli çalışıyordur anca maç akşamı gelip yazıyordur bu olabilir. Avrupa'da maç izlemeyen insanlar var bu ülkede bu da normal.

Yani insanlar çok yanlış şeyler söyleyebilir ancak bu demek değildirki her söyledikleri yanlış ve senin her söylediğin doğru.

Herkesin kendi doğruları var ve bu yorumlar doğru ya da yanlış çıkıyor.

Mesela Veysel Sarı'nın lig için yeterli bir adam olduğunu düşünüyor ve Tarık'a sövüyordum ben. Veysel çalışsaydı hala iddaamı devam ettirebilirdim ancak sıradan bir takımın sıradan bir sağ beki oldu şu an. Bu benim her söylediğimi yanlış yapmaz ancak bu konuda yanlış bir öngörüm oldu yüzüme de @Anıl Kılıç çok vurmuştur mesela :D Ama bence potansiyeli vardı kullanamadı deyip geçtim.

Futbol bu, doğru şeyler söylesek de yanılmamız da çok olası. Dünyanın en iyi hocaları ne paralar akıtıyor saçma sapan oyunculara mesela, Dünyanın en iyi hocası da oyuncusu da yanlış yapabiliyorsa biz kimizki her dediğimiz doğru çıksın.
Farkli düsünmüyorum ki. Hakedene sen haklisin diyorum sana dedigim gibi. Sorun yok.

Ama lafi yanlis cevirene, iftira atanlara, teknik konusmayana ben niye haklisin diyim. Neyse ben anladim dedigim gibi. Ama kabul etmelisin ki forumda trollere ceza verilmedigi icin bu troller cok fazla abuk sabuk mesajlar atip tahrik etmeye basladi. Seviyeli tartismalar olmuyor artik, herkes trollerden like kasmak adina atarli mesajlar atiyor..

Önceden böyle degildi. Mesela ben bir ara zenci yazmistim, nerdeyse ceza aliyordum. Bugün bundan ziyade zenci, nigga fln hepsi yaziliyor.

Evet o cümle yanlis olabilir haklisin, kabul ediyorum. Ama beni denilenler ilgilendirmiyor diye attim o yorumu. Sen cok iyi anliyorsun deseler umrumda degil, anlamiyorlar deseler umrumda degil.

Ama bak ben senin futbol bilgine saygi duydugum icin sana dürüst sekilde cevapta veririm, tartisirim da. Digerleri agir trollün teki. Bunu sende biliyorsun. Futbolun teknik konularina girmiyorlar bile argümanlarla gelince.

- Bir kere Alpay da bir cok üye gibi Kjaer ligin en iyi stoperi dedi. Benim derdim bu.

- Chedjou konusunda sen söyle benim yanlisim peki nerde, ciddi sekilde soruyorum bak:

Chedjou'nun ciddiyim her macini Fransa'da izlemis biriyim. Birak benim begenmemi, adam ligin en iyi stoperi secildi bir cok kisi tarafindan. Ve o ligte Thiago Silva gibi bir stoper oynuyor örnegin.

Ben basindan beri bizim takim savunmasi konusunda iyi olmadigimizi düsünüyorum ve bu yapimiz Chedjou'nun performansini daha da geriye atiyor. Bak örnek verdim: Semih Kaya cok mu iyi stoper? Nasil olurda ilk sezon cok iyi oynadi bu cocuk? Sen Chedjou'yu alip bu oyun anlayisi icine koyarsan kötü oynayabilir. Yeri geldiginde Barca takim savunmasini beraber yaptigi icin stopersiz oynuyordu.

Ama 2 Chedjou izlemis biri olarak Chedjou vasat futbolcu diyemiyorum, cünkü ben farklisini izledim.

Kjaer'i fazla izlemedim diyorsun..

- Fener'in kadro yapisimi daha defansif, bizim yapimiz mi daha defansif? Fener'in yapisi diyeceksin. Ben her maci izliyorum Fener'in, inanilmaz pozisyon hatasi yapiyor. Say de hemen sayarim, Kayseri maci, bugün, Kasimpasa maci. Elimde görüntü olsa anlatirim da. Bu düzende bu hatalari yapan bir oyuncu neden bu kadar abartiliyor bunu anlamiyorum.

Aynisi Caner, Gökhan icinde yapiliyor. Bak ben demistim demenin dogru olmadigini bende biliyorum. Ama bu adamlarin vasat oldugunu ben burda oldugumdan beri diyorum. Peki karsi fikirleri olanlara bunu sürekli hatirlatiyorum mu? Hayir!

Ama bana gelip sürekli Chedjou'yu hatirlatan olursa ergence, bende ayni davranisi uygularim ki karsimdaki anlasin yanlis yapitigni.

Ben hatalarimi kabul ediyorum aksine. Bir cok kisinin 'Sen bunu dedin' demesine anlayis göstermiyorum sadece. Yoksa dedigim gibi bu konulara girsek ben bir cok kisinin skandal yorumlarini biliyorum. Ama ne ugrasacam bununla.

Ligde oynayan stoperler belli.

1. Simon Kjaer = mücadeleci, havadan vasat üstü, oyun kuramaz
  2. Martin Skrtel = çok ağır, beli dönmüyor, iyi kesici, pozisyon bilgisi iyi, oyun kuramaz, sert
  3. Aurelien Chedjou = konstantrasyonu ve oyun disiplini yok, pozisyon bilgisi zayıf, ağır, savunmada hava toplarında kötü, tekniği var
  4. Serdar Aziz = mücadeleci, pozisyon bilgisi zayıf, ortalama çabuklukta, hava toplarında iyi, agresif
  5. Hakan Balta = çok ağır, tek hamleli, mücadele gücü düşük, hava toplarında fiziğine göre vasat, pozisyon bilgisi iyi,
  6. Semih Kaya = çabuk, mücadele gücü yıllar içinde düştü, hava toplarında yok, pozisyon bilgisi vasat altı, çelimsiz
  7. Marcelo = havadan iyi, yerden berbat, fizik gücü ortalama
  8. Rhodolfo = ağır, pozisyon bilgisi iyi, hava toplarında iyi süpürücü, oyun kuramaz, fizik gücü ile yaşıyor
  9. Dusko Tosic = ortalama çabuklukta, hava toplarında vasat üstü, pozisyon bilgisi ortalama, fizik gücü ortalama
  10. Epureanu = pozisyon bilgisi iyi, hava toplarında etkili, ağır, fizik gücü iyi, tek hamleli
  11. Yalçın Ayhan = ağır, pozisyon bilgisi ortalama üstü, havadan etkili, oyun kuramaz, sert, tek hamleli
  12. Vukovic=
  13. Ali Turan = çabuk, fizik gücü düşük, pozisyon bilgisi yok denecek kadar az
  14. Jan Durica = kalıplı stoper, tekniği ortalama, pozisyon bilgisi var,
  15. Mustafa Yumlu = takoz, pozisyon bilgisi yok
  16. Tomas Sivok = havadan iyi, tekniği ortalamanın biraz üstü, pozisyon bilgisi var
  17. Numan Çüruksu = hamleli, topa sert, teknik vasat, pozisyon bilgisi düşük
  18. Aykut Demir = takoz, gaddar, beyinsiz
  19. Kulusic = tek hamleli, ağır, ikili mücadele de başarılı, pozisyon bilgisi vasat
  20. Ahmet Çalık = çabuk, mücadeleci, pozisyon bilgisi zayıf, fiziken ortalama altı
  21. Barış Başdaş = Aykut Demir volume 2.
  22. Dany Nounkeu = çok çabuk, hamleli, teknik orta, pozisyon bilgisi yok, zeka düşük, atletik
  23. Abdoulaye Ba = ağır, havadan iyi süpürücü, pozisyon bilgisi ortalama
  24. Kenneth Omeruo = orta çabuk, mücadeleci, pozisyon bilgisi orta üstü ama gelişime açık
  25. Tomas Sivok = topa sert, mücadeleci, ikili mücadelelerde eskiye oranla düşüşte ama ligin üzerinde, hava toplarında çok iyi
  26. İsmail Konuk = ?
  27. Obeabona = ?
  28. Ümit Kurt= takoz, pozisyon bilgisi çok düşük
  29. Titi = çok takip etmedim
  30. Otigba = ?
  31. Diego Angelo = teknik, havadan iyi süpürücü, tek hamleli, ağır, kademesi kötü
  32. Ondrej Celutska = ortalama ağırlıkta, tekniği vasat altı, pozisyon bilgisi zayıf
  33. Douglao = sert, mücadeleci, fiziğine göre çabuk sayılır, ortalama süpürücü, pozisyon bilgisi vasat
  34. Serdar Kesimal = MAL volume 3. (fizik gücü düşük, hava topları kötü, teknik yok, zeka yok)
  35. Viera = ?
  36. Ethem Pülgir =?

SENCE EN İYİSİ KİM?

Ben 11 yıldır büyüklerden

Galatasaray 33-34
Fenerbahçe 15-20
Beşiktaş 10-15
Trabzonspor 5-10

maçını izledim.

Mazoşistlik diyen çıkar ama 2010-2011 ve 2015-2016 maçlarını bile en fazla 1 maç sektirmişimdir.

Topu görsem bomba sanarım ama futbolu da çok seviyorum izleyici olarak. Yorumum böyle; Ligin stoperleri genel olarak kötü olduğu için ve Kjaer de geçen sene kapalı savunmada formda ve diri göründüğü için yazmışımdır.

Bunlar arasında en iyisi Sivok bana göre istikrar olarak.

Senden alalım yorum? @Hakan Delikanlı

Bak mesela ben seni ciddiye almiyorum ama bunu atarli dedigimi düsünme. Cok dürüstce diyorum.

Sen algilayamiyorun bir kere. Ben nerde demisin siz ne anlarsiniz diye? Kendin calip oynuyorsun. Futbolun bizde vasat oldugunu demisim, üstelik taraftarin bana sen anliyorsun veya anlamiyorsun demesinin birsey degistirmeyecegini anlatmisim.

Biraz okumaya gayret gösterin arkadaslar. Yine de o cümle yanlis, o ayri.

insanları yaptığın yorumlarla o kafaya sen sokuyorsun..Çünkü sorun orada desenki şu nedenlerden dolayı bu adam iyi en basında bizde sana derizki şu nedenlerden dolayı kötü.
Fakat sana öyle gelmeyebilir saldırgan bir üslüp hatta böyle çok yüksekten bakan gibi konuşma tarzı haliyle zaten dün chedco 1 değil 2 tane yedirmiş gerilim oluyor.

Ciddiye almaya bilirsin tamam fakat ben çok bilirim her dediğim çıktı gibi konusmalar simdi bunuda söylemedim deme Allah askına hoş değil..
İsterse chedco 10 maç iyi oynasın insanlar nefret etti artık...her maç golu chedco yedirecek diye insanlar para yatırıyorlar ve biz hala chedco tartısıyoruz..tartısalım tabiki ama 1 yerden sonra sinir geliyor insana.

Farkli düsünmüyorum ki. Hakedene sen haklisin diyorum sana dedigim gibi. Sorun yok.

Ama lafi yanlis cevirene, iftira atanlara, teknik konusmayana ben niye haklisin diyim. Neyse ben anladim dedigim gibi. Ama kabul etmelisin ki forumda trollere ceza verilmedigi icin bu troller cok fazla abuk sabuk mesajlar atip tahrik etmeye basladi. Seviyeli tartismalar olmuyor artik, herkes trollerden like kasmak adina atarli mesajlar atiyor..

Önceden böyle degildi. Mesela ben bir ara zenci yazmistim, nerdeyse ceza aliyordum. Bugün bundan ziyade zenci, nigga fln hepsi yaziliyor.
Eskiden çok adam vardı, forum kültürü bitiyor günden güne. O adamlar da giderse kimse kalmayacak her üye kendi moderasyonunu kendi kafasında yapmayı öğrenmeli o yüzden.

Şükrü ve Aydın gibi abartanları gönderdik, Şükrü geçici gerçi de olumlu geri besleme aldım ondan. Bunlar dışında pek troll var diyemem. Yasin var ona da herkes alıştı öyle kabul etti.

Eskiden çok adam vardı, forum kültürü bitiyor günden güne. O adamlar da giderse kimse kalmayacak her üye kendi moderasyonunu kendi kafasında yapmayı öğrenmeli o yüzden.

Şükrü ve Aydın gibi abartanları gönderdik, Şükrü geçici gerçi de olumlu geri besleme aldım ondan. Bunlar dışında pek troll var diyemem. Yasin var ona da herkes alıştı öyle kabul etti.
Ben kimsenin ceza almasini istemem zaten, kendi basima gelmis birsey.

Ama seviyeli tartismalar olmasi adina tartismalarda seviyesiz sekilde argüman kullanmadan ergence cevap verenlere ceza verilebilirdi gecmiste. Ama sende haklisin, yapacak birsey yok.

Mesela ben X diyorum, adam bana tahrik etme adina Z dedin ulan mulan tavrinda yorum atiyor. Iyi seyler degil bunlar.

O attigin yorumlar sonrasi benden sana dürüst sekilde cevap vermemi beklemiyorsun heralde. Emegine yazik olmus, ama basindan bu sekilde yazabilirdin.

Alpay Asma

madem bu kadar güzel konusuyordun su güne kadar sana tek kelime zaten söylemedim :) hatta saldırılar olduğunda bile genel olarak fakat sen bu tarzda insanlarla en basında konussan bende sana yılmaz özdilin yazdığı gibi makara muhabbet etmem konusurum.. her neyse sevdanın adı Galatasaray.
Eldeki malzeme chedco.. devre arasına kadar çekeriz işallah devre arasında artık denayer mi alınır baska adammı alınır bilmemde alınacak adam hem sakat hem vasat hem pahalı olmasın tek istediğim bu gerçekten tek eksik o bölgede..Serdar azizde kapatamaz orayı bence ama sen ne dersin serdar aziz için ? kazık yedik diyorum ben kaba tabirle

O attigin yorumlar sonrasi benden sana dürüst sekilde cevap vermemi beklemiyorsun heralde. Emegine yazik olmus, ama basindan bu sekilde yazabilirdin.

@Alpay Asma

Bekliyorum yorum. Sen bana daha önce provakatör dedin kaç defa. Ben 1000 defa alıntı yapıp cevap verdiysem sen de verebilirsin.

10 yıldır bu forumdayım bana onları söyleten ilk üye sen oldun. 100 defa Kerim'in dediği tonda da sana anlatmaya çalıştım. Diyaloğa girelim, tartışalım karşılıklı diye elimden geldiğince anlayışlı yorumlar atmaya çalıştım.

Ama sen bir kere ben yanıldım demek yerine, gidip hep konuyu başka yere götürmeyi tercih ettin. Chedjou kötü dedim XXX daha kötü dedin yine kötü bu adam bu takımda yeri yok demek istemedin.

Herkesin bir tahammül noktası var. Benim bugün taştı. Başkasının dündür, veya yarındır.

Samimi ve dürüst cevaplıyoru hakan balta süratli olsa 3 gömlek olurdu

Bekliyorum. 10 yıldır bu forumdayım bana onları söyleten ilk üye sen oldun. 100 defa Kerim'in dediği tonda da sana anlatmaya çalıştım. Diyaloğa girelim, tartışalım karşılıklı diye elimden geldiğince anlayışlı yorumlar atmaya çalıştım.

Ama sen bir kere ben yanıldım demek yerine, gidip hep konuyu başka yere götürmeyi tercih ettin. Chedjou kötü dedim XXX daha kötü dedin yine kötü bu adam bu takımda yeri yok demek istemedin.

Herkesin bir tahammül noktası var. Benim bugün taştı. Başkasının dündür, veya yarındır.
Ben gecmiste aksine yanildim dedim bir cok kez. Ama yaratilan alginin altinda kalmissin sen.

Ben sürekli soruyorum hangi konuda yanilmisim söyleyin de ona göre cevap vereyim. Chedjou iyi futbolcu konusunda mi? Yillardir diyorum 2 Chedjou izlemis biri olarak ben sucu futbolcuya atmiyorum, baska sebepleri ariyorum ve bu futbolun temelinde vardir.

Bak sen futboldan anlamiyorsun diyebilirsin, baskalari dalga da gecebilir ben bunlari diyince. Ama ben futbol konusunda gayet yeterli egitim almis birisiyim, sadece hobby olarak degil. Ama yine aksine en iyi ben anlarim da demiyorum ayrica. O kadar saygi gösterdigim üyeler var burda.

Ben komple resim'e yorum yaparim. Bir oyuncu orda iyi oynayip burda kötü oynuyorsa baska sebepler olabilir demektir. Bu forumda yine Linnes örnegini ilk veren kimdir bilirmisin geldiginde? Benim.

Ben yazdim ki bu adam Molde gibi takim oyunu oynayan bir takimda iyidi, bizde acik vermesi cok dogal diye. Simdi Linnes mi vasat futbolcu yoksa belki bazi sorunlar bizim anlayisimizda mi var.

Yine verdigim örnekler icinde gecerli bu yorum, mesela Cris.

Ben gerektiginde cok detayli teknik olaylara da girerim. Ama bazilari takip edemedigi icin dalgaya vuruyor olayi. Ama dedigim gibi pek takintili biri degilim özel hayatimda. Beni sonucta bilen bilir, benim gecmisimi gelecegimi forum yorumlari belirlemez bir kere.

Bir kere senin hakkinda benim düsüncem futbol konusunda anlasamiyorsakta olumluydu. Ama hayatta nefret ettigim bir olay vardir ve bu siyaset futbol farketmez: Populist konusanlari, kendi cikarlari icin yalan söyleyenleri hic sevmem.

Ve sen bunu yaptin. Söylemedigim seyleri söylemis gibi bana anlatiyorsun, sonra cevap bekliyorsun.

Son düzenleme:
Ben gecmiste aksine yanildim dedim bir cok kez. Ama yaratilan alginin altinda kalmissin sen.

Ben sürekli soruyorum hangi konuda yanilmisim söyleyin de ona göre cevap vereyim. Chedjou iyi futbolcu konusunda mi? Yillardir diyorum 2 Chedjou izlemis biri olarak ben sucu futbolcuya atmiyorum, baska sebepleri ariyorum ve bu futbolun temelinde vardir.

Bak sen futboldan anlamiyorsun diyebilirsin, baskalari dalga da gecebilir ben bunlari diyince. Ama ben futbol konusunda gayet yeterli egitim almis birisiyim, sadece hobby olarak degil. Ama yine aksine en iyi ben anlarim da demiyorum ayrica. O kadar saygi gösterdigim üyeler var burda.

Ben komple resim'e yorum yaparim. Bir oyuncu orda iyi oynayip burda kötü oynuyorsa baska sebepler olabilir demektir. Bu forumda yine Linnes örnegini ilk veren kimdir bilirmisin geldiginde? Benim.

Ben yazdim ki bu adam Molde gibi takim oyunu oynayan bir takimda iyidi, bizde acik vermesi cok dogal diye. Simdi Linnes mi vasat futbolcu yoksa belki bazi sorunlar bizim anlayisimizda mi var.

Yine verdigim örnekler icinde gecerli bu yorum, mesela Cris.

Ben gerektiginde cok detayli teknik olaylara da girerim. Ama bazilari takip edemedigi icin dalgaya vuruyor olayi. Ama dedigim gibi pek takintili biri degilim özel hayatimda. Beni sonucta bilen bilir, benim gecmisimi gelecegimi forum yorumlari belirlemez bir kere.

Bir kere senin hakkinda benim düsüncem futbol konusunda anlasamiyorsakta olumluydu. Ama hayatta nefret ettigim bir olay vardir ve bu siyaset futbol farketmez: Populist konusanlari, kendi cikarlari icin yalan söyleyenleri hic sevmem.

Ve sen bunu yaptin. Söylemedigim seyleri söylemis gibi bana anlatiyorsun, sonra cevap bekliyorsun.

Farkındaysan dün için Rize maçında o yorumu yaptın diye hatırlıyorum dedim. Şimdi sen de Kayseri maçı diyorsun. Sonuçta yaptığın bir yorum için bana yalancı diyorsun.

Açık konuşmak gerekirse ben de senin için kafamda oluşan algıyı özetlersem, kendi dediğinden taviz vermemek adına olayı özünden uzaklaştırıp farklı yerlere çekmeye çalışan biri diyebilirim. Ben de ki algısı bu senin burada yaptığın yorumların.

Kimin senin hakkında ne düşündüğü de zerre umurumda değil. Seninle konuşurken, ya da kavga ederken de onlar ne düşünür vs. diye yorum da yapmadım hiç bir zaman.

Like için yorum yapıyorsun falan demiştin bana az önce. Ben forumda like sisteminin kalkmasını savunan biriyim. Likela geç, cevap yazmadan. Diyaloğı öldürüyor diye düşündüm hep. O tarak da zerre bezim yok. Geçimsiz bir insan olduğumu ise düşünmüyorum. Kavga bile etsem birisi ile 1000 defa hata bende olabilir mi diye kendime sorup buna kafa yormaktan psikolojimi bozmuş adamım. O yüzden kestirip atacak yorumlar da yapmamaya özen gösteririm.

Farkındaysan dün için Rize maçında o yorumu yaptın diye hatırlıyorum dedim. Şimdi sen de Kayseri maçı diyorsun. Sonuçta yaptığın bir yorum için bana yalancı diyorsun.

Açık konuşmak gerekirse ben de senin için kafamda oluşan algıyı özetlersem, kendi dediğinden taviz vermemek adına olayı özünden uzaklaştırıp farklı yerlere çekmeye çalışan biri diyebilirim. Ben de ki algısı bu senin burada yaptığın yorumların.

Kimin senin hakkında ne düşündüğü de zerre umurumda değil. Seninle konuşurken, ya da kavga ederken de onlar ne düşünür vs. diye yorum da yapmadım hiç bir zaman.

Like için yorum yapıyorsun falan demiştin bana az önce. Ben forumda like sisteminin kalkmasını savunan biriyim. Likela geç, cevap yazmadan. Diyaloğı öldürüyor diye düşündüm hep. O tarak da zerre bezim yok. Geçimsiz bir insan olduğumu ise düşünmüyorum. Kavga bile etsem birisi ile 1000 defa hata bende olabilir mi diye kendime sorup buna kafa yormaktan psikolojimi bozmuş adamım. O yüzden kestirip atacak yorumlar da yapmamaya özen gösteririm.
Like icin yapiyorsun dememin sebebi kendi adina konusmaman yorumlarda. Sürekli 'herkes sunu bunu diyor' yazip durdun.

Oalyi farkli yerlere ceken bir üye degilim, aksine sonuna kadar tartisirim ve hakli olana da haklisin derim. 5 dakika önce Kerim'e hakli diyorum örnegin. Forumda bir cok üye'ye hakli olduklari vakit sesimi cikarmiyorum. Senin bu mesajlari görememen dogal.

Neyse, yapacak birsey yok. Herkesin tarzi var, begenmeyen alinti yapmasin, ciddiye almasin.

Üst Alt