16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor | M.S | 25 Eylül

Pek hatırlamıyorum şimdi. O ayrıldıktan sonra bilinçli futbol ile ilgilenmeye başlamaya başladım diye biliriz ama o dönemin umut bulutu diye biliriz galiba

değil ya taş gibi forvetti.

Ama yine mustafa denizli 92-93 galiba 2-1 werder bremene yenildik maç bitti çıktı herif gökten kar değil ateş yağsa dedi :D bunları burada yenicez o günde kar bir ali samiyene yağdı :D

son dakka vurdu rotariu top gitti cizgi üstünde kaldı :D 0-0 bitti kupa galipleri şampiyonu werder bremen olduki o dönemde tas gibi kadromuz vardı o yüzden rotariu bilenin suratı ekşir çook tuhaf hikayesi olan bir maçta bizim belkide ilk avrupa kupamızdan etti 4.turda mı ne elendik çünkü baya iyiydik :D babam götürürdü cocukken unutamamdaki mevzu ali samiyenden topkapıya gelene kadar her gördüğü adamla küfür kıyamet konusmasıydı o yüzden öyle tuhaf bir şey işte :D derken lig tvde milan fiorentina maçı yayını kesildi teknik nedenden arıza verdi kesmek zorunda kalmıslar :D abv...

işte orasını hatırlamıyorum baya küçüktüm ama herhalde öyle oldu cünkü sparta praglı bir gruba düstük oynuyordu flipescu hagi popescu ilile onlardan 1 yıl sonra geldi sanırsam ama filipescu gittiydi galiba...

şimdi mesela hagi ayarında biri gelicek vallahi yıkılır ortalık sneijder drogbadan bile büyük karsılama olur..
Sneijder isim ve marka olarak Hagi kadar birisi ama yani. Hata kariyer olarak daha başarılı da diye biliriz. Drogba da öyle ama yaşından dolayı yinede bir adım geride. Yetenek olarak ama kıyaslamayı yaparsak bence
Hagi >>>>> ... Drogba >sn10

Hagi yetenek olarak çok farklı birisiydi be ciddiden

değil ya taş gibi forvetti.

Ama yine mustafa denizli 92-93 galiba 2-1 werder bremene yenildik maç bitti çıktı herif gökten kar değil ateş yağsa dedi :D bunları burada yenicez o günde kar bir ali samiyene yağdı :D

son dakka vurdu rotariu top gitti cizgi üstünde kaldı :D 0-0 bitti kupa galipleri şampiyonu werder bremen olduki o dönemde tas gibi kadromuz vardı o yüzden rotariu bilenin suratı ekşir çook tuhaf hikayesi olan bir maçta bizim belkide ilk avrupa kupamızdan etti 4.turda mı ne elendik çünkü baya iyiydik :D babam götürürdü cocukken unutamamdaki mevzu ali samiyenden topkapıya gelene kadar her gördüğü adamla küfür kıyamet konusmasıydı o yüzden öyle tuhaf bir şey işte :D derken lig tvde milan fiorentina maçı yayını kesildi teknik nedenden arıza verdi kesmek zorunda kalmıslar :D abv...
O maçı hiç izleyemedim şimdiye kadar :)
Monaco maçını daha önceki yıllarda izledim ama bu meşur Bremen maçını hiç izleyemedim. Saol bilgi için :)

2 senede sadece 4 gol attığını görünce bulut zannettim şimdi

Son düzenleme:
Sneijder isim ve marka olarak Hagi kadar birisi ama yani. Hata kariyer olarak daha başarılı da diye biliriz. Drogba da öyle ama yaşından dolayı yinede bir adım geride. Yetenek olarak ama kıyaslamayı yaparsak bence
Hagi >>>>> ... Drogba >sn10

Hagi yetenek olarak çok farklı birisiydi be ciddiden

abi sneijder evet katılırım kariyerli filanda hagi gerçekten top ayağına bambaska yakısıyordu yani sneijder alsın vursun daha geldi geleli 1 tane freekick golunu göremedik sneijderin..
Ama hagi duran top oldumu gol diyorduk. hani monacoya attığı ne bileyim içerde atletic bilbaoya attığı gol onu geç roberto carlosu şamar oğlanına çevirmesi
Hani derbilerde direk maçı aldırması bambaska 1 adamdı gelmez öylesi...Hani ancak çok büyük bir süpriz olucak james rodriguez mesela gelicek 30 yasına tas gibi gelicek buraya falanda filan yada mesut özil...Yani çok zor hakkaten...

O maçı hiç izleyemedim şimdiye kadar :)
Monaco maçını daha önceki yıllarda izledim ama bu meşur Bremen maçını hiç izleyemedim. Saol bilgi için :)

2 senede sadece 4 gol attığını görünce bulut zannettim şimdi

dünya 3. mü ne oldular sonra geldi zaten... ama rotariu lacatus hagi belodedici ... romanyanın efsane kadrosunu olusturmuslardır.

abi sneijder evet katılırım kariyerli filanda hagi gerçekten top ayağına bambaska yakısıyordu yani sneijder alsın vursun daha geldi geleli 1 tane freekick golunu göremedik sneijderin..
Ama hagi duran top oldumu gol diyorduk. hani monacoya attığı ne bileyim içerde atletic bilbaoya attığı gol onu geç roberto carlosu şamar oğlanına çevirmesi
Hani derbilerde direk maçı aldırması bambaska 1 adamdı gelmez öylesi...Hani ancak çok büyük bir süpriz olucak james rodriguez mesela gelicek 30 yasına tas gibi gelicek buraya falanda filan yada mesut özil...Yani çok zor hakkaten...
Hagi bir profesördü ya. Adam bir uzun pas atıyordu tam ayağına iniyordu top. Şut tekniği ve zekası inanılmazdı yani zaten. Sneijder de elit oyuncu da haginin sağ ayağı olur ancak yetenek olarak. Buda büyük bir başarı ama tabiki :)

Ama genel olarak Sag bek oynatiliyor. Stoper olarak kimse izlememistir Denayer'i Hakan'da diyor ona iyi stoper diyebilirim diye adam izlememis ki stoper mevkisinde hic nerden biliyor atmaca hepsi yaw :D :D

Konuyla alakasız ama Denayer Pep ile kişisel bir husumet yaşamazsa ilerleyen yıllarda bolca oynar City'de. Pep'in beklerden stoper devşirmesine aşinayız son dönemde. Alaba, Kolarov gibi isimleri oynattı şu an aklıma gelen. Bek özellikleri de barındıran ayağı temiz bir stoper Denayer. Onu haydi haydi oynatır herhalde :D Potansiyeli yüksek ama çok çalışması lazım.

romanya futboluda eskiden efsaneydi ne olduysa jenerasyonları birdaha öyle olmuyor...

@Fatih Hacı sana losif rotariu diycem eğer yaşın büyükse içinden ana avrat küfür ediceksin :D
W.Bremen maçı derim karla kaplı zemin çamurdan balçık halindeydi son dakikalar gol atsak turluyoruz top gol çizgisinde Rotariu nun önüne düşüyor Rotariu direğe yakın kaleci kale çizgisinin ortasında duruyordu inanılmaz biçimde topa kötü vurunca kalecinin kucağına gitmiş ve elenmiştik işte o Bremen devam etmiş ve kupa 2 nin sahibi olmuştu bu enstantene yıllardır aklımdadır.

Üstüme oynasinlar sorun yok benim acimdan. Ben o kisilerle artik teknik tartismaya giremiyorum. Hayri dün mesela 'Sen eskiden en azindan argüman fln kullaniyordun' diyordu. Ama belirli kisilere karsi kullanmaktan vazgectim, kullanmak zorunda da degilim.

Bak sen yazarsin, cevap vermeye calisirim, senin fikirlerini de ezmem veya ignore etmem. Forumda bir kac kisi daha var, onlarin fikrini sonsuz saygim vardir. Ama forumun geneli hep muhtemeller üzerine yürüyor. Örnegin Tuncay 'Sen kesin izlemedin' diyor. Nerden bileceksin, nasil tartisalim simdi niye konuyu dagitiyorsun ki? Neyse bunu gecelim.

Ben Semih Kaya'yi tutan biride degilim ayrica.

Ama baska soru: Mertesacker diye bir stoper var, cok agir ama pozisyon bilgisi iyi. Bizim takima koysan bu adami ligte ne yaparlar sence? Cris diye bir oyuncu geldi bu takima. Cris nasil performans segiledi? Bu Mertesacker yillardir nasil BPL'de oynadi?

Bak ben ne Mertesacker'i, ne Cris'i de begenmem. Ama ikiside belli seviyelerde oynamis oyuncular. Bizde nasil bu kadar rezil oldu Cris? Takim yapisi olabilir mi yoksa ligimiz mi cok kaliteli?

Bazi seyleri oyunculari tek tek suclayarak cözemeyiz. Genel problemleri görmek gerekir ama bu Türkiye'de görülmüyor. Gol atamiyoruz forvet'in kellesi gidiyor, gol yiyoruz kaleci veya stoperin kellesi ucuyor.

Ama bu kadar basit degil. Dedigin gibi bir stoper kendini nasil kötü bir takimda gösterebiliyorsa, iyi bir stoper kendini kötü bir takimda da gösteremeyebilir.
Stoper konusu yoruma açık Cris çok geç geldi, Per gelse şu an ilaç olabilir mesela biraz da doku uyuşması gerekebiliyor. Burada bir oyuncuyu övüp yanılanlar genelde potansiyeline bağlı yorumlar yaptığı için yanılıyor zaten. İyi zamanını bilen adam onu bekliyor ama bazen o seviyeye tekrar çıkamıyor adamlar ya da oyuncu - lig uyumsuzluğu oluyor vs.

Benim esas yazma sebebim belirttiğim gibi herkese atarlanarak bir yere varamayacağın, biraz ılımlı olunca insanlar da sana ılımlı yaklaşıyorlar mesela görüyorsundur bunu.

Tuncay'ın kendi düşüncesi ve iddaası bir şey diyemem ancak ignore edebilirsin, ama ignore et üstünlük taslamaya çalıştığın zaman durum karışıyor.

W.Bremen maçı derim karla kaplı zemin çamurdan balçık halindeydi son dakikalar gol atsak turluyoruz top gol çizgisinde Rotariu nun önüne düşüyor Rotariu direğe yakın kaleci kale çizgisinin ortasında duruyordu inanılmaz biçimde topa kötü vurunca kalecinin kucağına gitmiş ve elenmiştik işte o Bremen devam etmiş ve kupa 2 nin sahibi olmuştu bu enstantene yıllardır aklımdadır.

peh budur :D babam götürdüydü benide :D söve söve geldi mecdiyeköyden topkapıya kadar ulan 5 yasındaydım o gün hayatımdaki çoğu küfürü öğrendiğim gündür :D bravo abi..
Neyse deşmeyelim yaramızı

Son 1 saattir cok bos bir muhabbet var. Chedjou'nun 1 saat neyini tartisiyorsunuz ?

Gordugum en berbat stoperlerde top 10'a girer...

Hagi cok farkli seviye aga. Macin buyuklugu kucuklugu farketmiyordu her zaman mucizevi isler yapiyor. Daha buyuk maclarda daha da buyuk oynuyordu...

Gercek yildiz boyle olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Stoper konusu yoruma açık Cris çok geç geldi, Per gelse şu an ilaç olabilir mesela biraz da doku uyuşması gerekebiliyor. Burada bir oyuncuyu övüp yanılanlar genelde potansiyeline bağlı yorumlar yaptığı için yanılıyor zaten. İyi zamanını bilen adam onu bekliyor ama bazen o seviyeye tekrar çıkamıyor adamlar ya da oyuncu - lig uyumsuzluğu oluyor vs.

Benim esas yazma sebebim belirttiğim gibi herkese atarlanarak bir yere varamayacağın, biraz ılımlı olunca insanlar da sana ılımlı yaklaşıyorlar mesela görüyorsundur bunu.

Tuncay'ın kendi düşüncesi ve iddaası bir şey diyemem ancak ignore edebilirsin, ama ignore et üstünlük taslamaya çalıştığın zaman durum karışıyor.
Potansiyeli göre yorum yapan sayisi cok az Kerim. Kötü oynayinca asiyorlar, iyi oynayinca 180 derece yorum degistiriliyor bu forumda. Genelleme degil bu, aktif olanlarin tutumu cogunlukla.

Neyse, ben zaten ignore ediyorum pekte takmiyorum bu olayi. Aksine ben cok sakin yaziyorum hep, atarlanma fln yapmiyorum. Biri atarlanirsa ayni sekilde davranirim ki cok yanlis tabi, seviye korumak gerekir.

Ama ben daha bu forumda bir kez küfür etmis degilim. Gecmiste cok ceza yedim, ama hic bir tartismada küfür etmedim o kadar laf yememe ragmen. Yani bu olaylara takIntIlI degilim.

Son 1 saattir cok bos bir muhabbet var. Chedjou'nun 1 saat neyini tartisiyorsunuz ?

Gordugum en berbat stoperlerde top 10'a girer...

Hagi cok farkli seviye aga. Macin buyuklugu kucuklugu farketmiyordu her zaman mucizevi isler yapiyor. Daha buyuk maclarda daha da buyuk oynuyordu...

Gercek yildiz boylr olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

ondan ziyade bir arkdadaş vasat ülke futbol severleri dedi sonra kendi elit kafasında kendi inandığı seylerden bahsetti sorular sordum ona ben cevapta veremedi.
Tartısma kalmadı haliyle
Hani bir laf varya katranı kaynat olurmu şeker... cinsine çeker diye o misal işte chedcco mevzusu

Üst Alt