16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim

Macin hepsini izledin mi?

Izlemediysen senin yorumun komik olmus. Oyle boyle sacmaliklar yoktu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yahu arkadaşım 90+3'te atılan gole şike denmesinin saçmalığından bahsediyorum ben sanki üstüne gelen topu kaleci içeri aldı yada defans oyuncusu çok basit bir hata yaptıda bjk gol attı 30 metreden 90'a girdi top ne şikesi o top direkten dönse ne olacaktı yada auta çıksa ne olacaktı ?

Yav arkadas son 40 saniyr kalmis adam kalenin onunde topu aliyor duzenliyor sonra sut atiyor. Rizelilerde izliyor

Abv boyle ligin. Hep mi aynisi olur arkadas hep

sezon basinda dedim yine soyluyorum bu sene rakibimiz fener besiktas degil. Besiktas kolay kolay derbi kazanamaz. Deplasmanda her mac zorlanir.

Bizim macta olsaydı bu adi rakipler 80. Dk dan baslayip kac bitene kadar yerden kalkmazdı vakit gecirmek icin abv boyle ligin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu arkadaşım 90+3'te atılan gole şike denmesinin saçmalığından bahsediyorum ben sanki üstüne gelen topu kaleci içeri aldı yada defans oyuncusu çok basit bir hata yaptıda bjk gol attı 30 metreden 90'a girdi top ne şikesi o top direkten dönse ne olacaktı yada auta çıksa ne olacaktı ?

Mac boyunca yapilan harektler icin deniliyor

Bu tip galibiyetlerle çok ileri gidemezler. Gerçekten bu sene bunlardan bir bok olmaz. Biz kendi işimize bakalım
Derby de kök söktürdük, onca sakata rağmen.
Bana ışık verdi takım.
Daha Sightorrson, De Jong, Cavanda, Podolski, Serdar girecek.

( 1 ) Nerden bakarsan, 4-5 ilk11 eksik ile nerdeyse ellerine veriyorduk
( 2 ) Ve Tolga, Bruma Eren ile Yeni Oyuncular mevcut kadroda. Daha da alışacaklar takıma.
( 3 ) Tek kulvar avantajı.

Ben umutluyum.

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Sut futboldaki en onemli anahtar cunku tek kisi ile basarilabilen bir sey , paslasmak , orta yapmak , karambol yaratmak gibi en az 2 kisinin ortak hareketine bel baglamadigin bir sey

bu golun cok benzerini yine 1-0 biten bir ankaragucu macimizda lincoln atmisti , seyircisiz bir macti

isi bilen adam sutu ceker isi bitirir

Maçın bitiminin üzerinden saniye geçmeden yapmamak lazım demeye çalıştım.

Burada bir üzüntü yaşanıyor çünkü o an.

Nasil senelerce hagi , 2015 te sneijder , ondan once alexler lincoln ler bu golleri attilarsa bugun de adriano kalitesini gosterdi

yakin giden maclarda boyle oyuncular fark yaratiyor

Bir ayri parantezde Spikerlere selamlarimi yolluyorum...

Bir an once dikis attirsin baya yirtildi

Acikcasi buram buram kalite kokan bir sut . Bu sutlari senin de takiminda atacak adam olursa sen de boyle maclari cevirirsin cunku her anadolu takimi baski yiyince bu firsatlari veriyor

Aynen açıp bakalım bizim maçlara şutu çekebilecek adamlar kimler. (sneijder, selçuk) Ama gel gör ki kimse bize karşı orta sahayı çocuk parkı gibi boş bırakmıyor ki çekebilesin.

Adamların stoperi yardımcı forvet solbeki 10 numarada oynuyor buna izin veren hoca 1 dk bile durmamalı o koltukta kim olursa olsun.

Ne Sosa' nın, ne Gomez' in yerini doldurabildiler. O ikisi olsa bu maç öyle son dakikaya filan kalmazdı, Rize çok çok aciz bir takım...

Üst Alt