16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim

Sanirim bizim ligden baska bir yerde boyle sacma sapan son dk golleri atan yoktur

Istikrarli sekilde oluyor yani oyle boyle degil

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yabanci kontejani serbest ama hala Ismailler,Orhanlar,Ogulcanlar oynatiliyor anlamak guc.Boyle bir ortamda bile 7-8 tane yerliyle oynayan rezil takimlar var

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzer gollerle 3 er puan kazandirdiklarinda celiski ortadan kalkar . Is yapsinlar basimizin ustunde yerleri var , ama biri ismiyle oteki gecmisiyle idare edip digeri de kac haftadir sakatsa ve adriano cikip isi bitirmisse demek ki aralarinda fayda farki var demektir

Alınan önlemler farklı. Sneijder ve Selçuk 5 senedir nerede ise oynuyor ve t.d ler bile ezberledi.

Ancak şunu belirteyim. Benim için önemli olan tek pozisyon ve şutluk performanslar değil oyun içi aktivitedir.

Sneijder sene başından itibaren biraz kıpırdadı. Selçuk şu an kötü durumda. İnce işler ayrı bir değerlendirme konusu.

Rize rezil bir takım. Hikmet'i de kovarlar devreyi görmeden. Puan kaybına bu kadar yakınken son dk kazanmaları sinir bozucu ama. Neyse, biz kendi işimize odaklanalım.

maci izlemedim besiktas hakettimi galibiyeti diyecegim ama karsisindaki takim lesh gibi zorlamamislardir bile besiktasi ama son dakika golü kötü olmus

7c5220012661b7e5d7669be630ec6e2d.jpg

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Objektiflik bu kadar zor mu ? Maci izlemedim , su an kritik pozisyonlari veriyorlar , ikinci yarida direkleri siyiran en az 3-4 pozisyonu var bjk nin , rize nin sutu yok

bizim karabukspor macinda karabuk daha ilk yaridan 3-4 yapardi bizi demiyor muyduk ? E 90 da atip kazandik , aynisi bjk ye oldu hatta mac bjk ye yakindi , gecen hafta da fener 1-1 e yakalanmisken bir yan topta aldi 3 puani

bunlar her takima lehte aleyhte olacak , normal

Rize leş takım lakin son saniye golleri can sıkıcı oluyor. Bence bjk geçen senenin çok gerisinde ve iyi değiller. Bunlar bir dağılma yaşayacaksa eğer bu Napoli maçlarında olacaktır diye tahmin ediyorum.

Puhaha objektif olalım evet.

Maçı özetlerden izleyip burada gelip tespit üreten üyelere de ayrı bir hastayım.

Maçın kritik pozisyonlarını izlediğin kanal ligtv.

-Derbide hakemin hatası yok kimse beğenmiyor diyen bir kanal. Pozisyonlara gelince 4 hatalı kararı gösterdiklerini farkedip devamını yayınlamadılar.

-Luganonun siyahisi marcelonun erene vurduğu pozisyonu göstermeyen kanal.(Bu maç kuweikeye vuruşunu gösterecek mi bakacağız)
-Muslereya aboubakarın yaptığını yine göstermeyen kanal.

Daha ötesini söylemiyorum sadece bu ikisi yeter sanırım.

3 cok bir birine benzeyen gol , biri 2-2 lik macta alex in bize attigi , biri lincoln un ankaragucune attigi , biri de adriano

3 u de benzer cografyalardan , bu kadar tesaduf olamaz , top sekerken nerede vuracaklari kodlanmis gibi adeta , toplarin gidisleri bile ayni 3 golde de

Ya bırakın bu işleri. Adamlar resmen önünü açtılar sut atsin diye. Son dk olmuş kendini topun önüne atman gerekirken buyur sut at diyorsun. Geç.

bu kargalar ersun yanalli fenevin senesine döndüler...bala boka puan almaya basladilar , buda rakip takimlar icin psikolojik baski yapar..sunlari evlerinde 4 leseydik , yolunmus karga gibi olmuslardi...ulan chedju...

Üst Alt