16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim

Bu sene Fenerbahçe'yi rakip olarak görmüyorum o yüzden bu Beşiktaş'ın puan kaybetmesini istiyorum ama kazanıyorlar arkadaş şu adamları geçen hafta ne güzel madara edecektik ulan Chedjou lanet olsun geldiğin güne

Nasil senelerce hagi , 2015 te sneijder , ondan once alexler lincoln ler bu golleri attilarsa bugun de adriano kalitesini gosterdi

yakin giden maclarda boyle oyuncular fark yaratiyor

Kusura bakmayın ancak benzer statü de oynayan bizde de isimler mevcut o zaman.

Selçuk, Sneijder ve Podolski gayet iyi topa vuran isimler. Ama bunlardan Selçuk ve Sneijder gitsin diye defalarca yinelediniz.

Adriano da 2.3 Milyon Euro gibi bir paraya oynuyor. Ve geldiğinden beri de ayakta duramıyor sadece bir şut attı bugün.

O sebeple bir çelişki görüyorum yorumunuzda.

b07f29a3ab0fd6fdf468a7283a3beb7c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yazık oldu.
Milli takım arasına girmeden bjk puan kaybı yaşasaydı güzel olurdu.
Ligimiz gerçekten çok rezil.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Lig çok berbat. Baskılı, pressing ile ofansif oynadın zaman, Anadolu Takımları en geç 5 dak. Sonra dağılıyor ve ileriye çıkamıyor.

Bazı maçlarda

_________Sneijder ___Tolga
Podolski___________________Bruma
_________Sigghtorsin__Eren

Bile oynarsın. Yahut

___De Jong ___Tolga
Bruma_____________Sneijder
________Poldi__Eren

-baskili pressing ile...

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Son düzenleme:
Aynen açıp bakalım bizim maçlara şutu çekebilecek adamlar kimler. (sneijder, selçuk) Ama gel gör ki kimse bize karşı orta sahayı çocuk parkı gibi boş bırakmıyor ki çekebilesin.

Adamların stoperi yardımcı forvet solbeki 10 numarada oynuyor buna izin veren hoca 1 dk bile durmamalı o koltukta kim olursa olsun.

O ikili vurmuyorlar ayri da bu macta rize belki bir kontra yakalar miyim derken sanirim canerdi , cok inatla kurtardi topu adriano da o sayede bos kaldi , gol sans degil ama o pozisyonun dogusunda kismetliydi

lig cidden cok kotu bu sene. bi kac sene geriye bakarsak bu kadar lesh bir ligimiz yoktu acikcasi
Rize cok kotu bi takim degil ligin gediklilerinden.Ama bi bakiyorum ki sahada Kweuke ve Emrah haric top surebilen bi tane oyuncuları yok.Bu ikili haric tum kadro ptt seviyesinde

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanirim bizim ligden baska bir yerde boyle sacma sapan son dk golleri atan yoktur

Istikrarli sekilde oluyor yani oyle boyle degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rize,Antep ve Paşa bize ters gelip Bjk veya Fb'den puan alamayan 3 uyuz takım.

Bunların yerine şikeci Eskişehir ve Sivas daha faydalıydı bizim için.En azından her takıma ters geliyorlardı.

Kusura bakmayın ancak benzer statü de oynayan bizde de isimler mevcut o zaman.

Selçuk, Sneijder ve Podolski gayet iyi topa vuran isimler. Ama bunlardan Selçuk ve Sneijder gitsin diye defalarca yinelediniz.

Adriano da 2.3 Milyon Euro gibi bir paraya oynuyor. Ve geldiğinden beri de ayakta duramıyor sadece bir şut attı bugün.

O sebeple bir çelişki görüyorum yorumunuzda.

Benzer gollerle 3 er puan kazandirdiklarinda celiski ortadan kalkar . Is yapsinlar basimizin ustunde yerleri var , ama biri ismiyle oteki gecmisiyle idare edip digeri de kac haftadir sakatsa ve adriano cikip isi bitirmisse demek ki aralarinda fayda farki var demektir

Üst Alt