16/17 H:8 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 24 Ekim - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 24 Ekim

Su gercekte var. her ne kadar rezil olsalarda skoru bizden cok daha iyi koruyorlar. Su durumda biz olsak Konya'yi diriltirdik ayni ts'yi dirilttigimiz gibi. Rangelov falan messi olurdu...

Boyle defansin ortasina sicayim

Sent from my iPhone using Tapatalk

beyler sike vs her maca demek manasiz oluyor ,her konya fener macinda hemen hemen lehimize skorlar cikti son donemde , elbette bir gun yeneceklerdi , 11 kisi defansla bir sekilde penalti vs kazandilar

bizim macta uzatmayi uzatti diye gs li ilan edilen bulo nun fenere yandas mac yonetecegi surpriz olmazdi

ama oyle ya da boyle bu haftanin sacmalayani bizdik

başakşehir fener bursa üçgeninden ya çıkıp şampiyonluğa gideceğiz ya da çıkamayıp havlu atacaz ve ilk yarı bitmeden t.direktör değiştireceğiz. olası senaryolar bence böyle

beyler sike vs her maca demek manasiz oluyor ,her konya fener macinda hemen hemen lehimize skorlar cikti son donemde , elbette bir gun yeneceklerdi , 11 kisi defansla bir sekilde penalti vs kazandilar

bizim macta uzatmayi uzatti diye gs li ilan edilen bulo nun fenere yandas mac yonetecegi surpriz olmazdi

ama oyle ya da boyle bu haftanin sacmalayani bizdik

reis bırak artık şu sağduyuyu bırak artık soğuk kanlı tavırları al artık şu döner bıçağını sende eline tıpkı eski günlerdeki gibi.

Su gercekte var. her ne kadar rezil olsalarda skoru bizden cok daha iyi koruyorlar. Su durumda biz olsak Konya'yi diriltirdik ayni ts'yi dirilttigimiz gibi. Rangelov falan messi olurdu...

Boyle defansin ortasina sicayim

Aslinda bizim sorunumuz golu koruyamama degil de hep geri dusmek .. surekli geri dusup moralman iki uc kat efor sarfetmek zorunda kaliyoruz , her mac da 2 den 1 olmaz , fenerin bir istatistigi vardi , ilk golu yedigi son cevirdigi mac 2 sezon once miymis neymis .. biz cok basariyoruz bunu ama her dakika da yapamayiz dunku gibi

Gömdüğünüz Fener 2 hafta sonra bizi Kadıköyde yenerse puan farkı 2'ye iniyor.Tabii Fener daha Beşiktaşla oynamadı. Ama bizim Konya'yı yenebileceğimizi de zannetmiyorum. Başakşehirle de oynamadık daha. İlk yarı sonunda Fener bizim üstümüzde olursa şaşırmayın, tekrar söylüyorum biz takımı çok abartıyoruz. Bir b.k oynadığımız yok 7 haftadır.
Kına yakarsın

Gömdüğünüz Fener 2 hafta sonra bizi Kadıköyde yenerse puan farkı 2'ye iniyor.Tabii Fener daha Beşiktaşla oynamadı. Ama bizim Konya'yı yenebileceğimizi de zannetmiyorum. Başakşehirle de oynamadık daha. İlk yarı sonunda Fener bizim üstümüzde olursa şaşırmayın, tekrar söylüyorum biz takımı çok abartıyoruz. Bir b.k oynadığımız yok 7 haftadır.

Yav renktaş Fener bizden çok daha kötü bir futbol oynuyor.Fener'den bir cacık olmaz.

Pas oyunumuz ben dahil bir cok kisinin gozunu boyamis. Kapali takimlari acamiyoruz. Tempo yok , orta saha bitik , 4-5m yillik verdigimiz Yildizimiz sol bekte takiliyor, Saha disinda gelen gecen tokatliyor, Hakemler biciyor , ulke olarak nefret ediliyoruz...

Ben karamsar biri degilim ama gercekciyim. Bjk sacmalamazsa biz dedigim gibi belki fener arkasinda bile bitiririz bu takim savunmasiyla

Son düzenleme:
Aslinda bizim sorunumuz golu koruyamama degil de hep geri dusmek .. surekli geri dusup moralman iki uc kat efor sarfetmek zorunda kaliyoruz , her mac da 2 den 1 olmaz , fenerin bir istatistigi vardi , ilk golu yedigi son cevirdigi mac 2 sezon once miymis neymis .. biz cok basariyoruz bunu ama her dakika da yapamayiz dunku gibi

Musleramiz olmasaydi en az 1-2 maci rakipler cevirirdi

Fenerin şampiyonluğa oynama ihtimali yüzde 1 bile değil.Haftaya yine takılırlar aynı tas aynı hamam olur.Biz de pamuk ipliğine bağlıyız.Önümüzdeki takımlardan birisi puan kaybetmeden bir kere daha puan kaybedersek şemsiye terse döner.Devre arası 10 puan civarına çıkar liderle fark.Ondan sonra fenerle takılırız

Yav renktaş Fener bizden çok daha kötü bir futbol oynuyor.Fener'den bir cacık olmaz.

Tamamda Sarper feneri takan yok zaten. Ancak Kadikoyde yenilirsek besiktas kopup gidebilir sikinti orada. Biz birde sinerjiyle basarili olan bir klubuz o sinerji kaybolursa ki kaybolmasi cok yakin suan hemen havlu atiyoruz.

Benim gorusume gore Besiktas ilk yariyi 6 veya ustu puan farkiyla kapatirsa cok rahat sampiyon olur.

Cumartesi günü: Şampiyon Galatasaray
Pazar gündüz: Şampiyon Başakşehir
Pazar akşamı: Şampiyon Bjk
Pazartesi günü: Fenerde yarışın içinde

Bir haftalık GSC özeti.

7 haftadır bi b.k oynamadığımıza kesinlikle katılıyorum kazanırken de böyle düşünüyordum şimdi de. gerçi riekerinkten umutluydum futbolumuzun ilerleyeceğini düşünüyordum ama anladımki bu beklenti boşa zira hala hücumsal anlamda çok kısır bi takımız ve daha bi ton sorunumuz var sahada.

Tamamda Sarper feneri takan yok zaten. Ancak Kadikoyde yenilirsek besiktas kopup gidebilir sikinti orada. Biz birde sinerjiyle basarili olan bir klubuz o sinerji kaybolursa ki kaybolmasi cok yakin suan hemen havlu atiyoruz.

Benim gorusume gore Besiktas ilk yariyi 6 veya ustu puan farkiyla kapatirsa cok rahat sampiyon olur.

Geçen sene 5 puan öndeyken bile elleri ayakları titredi bunların,hem de Fener'e karşı.Öyle bir şey olmaz.Yarış son haftaya kadar sürer.

Kadıköy'de yenilmeyeceğiz.

aykut resmen satti maci, bu kadar üstün oynadiklari bir macta bir tane gol pozisyonuna girmediler, ceza sahasina top atmadilar.

Üst Alt