16/17 H:8 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 24 Ekim - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 24 Ekim

Evet öyle de bizde en azından bruma bi şeyler yapmaya çalışıyor, konya kadro kalitesi olarak da oyun olarak da overrated
zaten şuan bizim takımda bruma dışında takımı ileri taşıyan tek bi adam yok. bruma da olmasa rakip kaleye gidemeyeceğiz koca 90 dk da gerçekten hayret edilesi bi durumda takım aldığımız puanlar kimseyi yanıltmasın.

Yav renktaş Fener bizden çok daha kötü bir futbol oynuyor.Fener'den bir cacık olmaz.

Fener'in bizden kötü top oynadığına katılırım, ama Fenerbahçe bu maçtaki gibi bizim maçta kapansın, 10 bin dakika maç yapalım yine gol atamayız. Şampiyonluk yarışında olmamız için bizim büyük şansa ihtiyacımız var, önümüzde Adana Başakşehir Bursa Fenerbahçe maçları var. Düşünmek bile istemiyorum olası bir Adana maçında puan kaybı gelirse kalan 3 maçı kayıpsız geçmemiz gerekiyor bu da çok zor bir ihtimal. Fenerbahçe de bu galibiyetten sonra toparlanacaktır bence.. Yanıyorum yanıyorum Trabzon maçında Sneijder'in ilk dakikalarda kaçırdığı gole yanıyorum, atsa farka giderdik.

Geçen sene 5 puan öndeyken bile elleri ayakları titredi bunların,hem de Fener'e karşı.Öyle bir şey olmaz.Yarış son haftaya kadar sürer.

Kadıköy'de yenilmeyeceğiz.

O zaman soyle degistireyim soruyu, Galatasaray en son ne zaman ciddi puan farkiyla geride oldugu devre arasi sonucu sezon sonu sampiyon oldu??

Bizim genlerimizde oyle birsey yok. Her klubun kendi dinamikleri var. Riekerink 2 mac daha puan kaybetsin ne riekerink kalir ne de arenaya gelecek taraftar. Hersey pamuk ipligine bagli ne yazik ki.

Bu oldu mu cidden

8da7862380686525a68e9dad76bb3b10.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

O zaman soyle degistireyim soruyu, Galatasaray en son ne zaman ciddi puan farkiyla geride oldugu devre arasi sonucu sezon sonu sampiyon oldu??

Bizim genlerimizde oyle birsey yok. Her klubun kendi dinamikleri var. Riekerink 2 mac daha puan kaybetsin ne riekerink kalir ne de arenaya gelecek taraftar. Hersey pamuk ipligine bagli ne yazik ki.

Haklısın bizim dinamiklerimizde o yok,ama ciddi puan farkı derken kaç puan mesela?4-5-6 mı yoksa 9-10 mu?4 puandan geriden gelip şampiyon olmuşluğumuz çok var.

2 maç daha puan kaybetmeyeceğiz işte,hep en olumsuzu düşünme.

Fener'in bizden kötü top oynadığına katılırım, ama Fenerbahçe bu maçtaki gibi bizim maçta kapansın, 10 bin dakika maç yapalım yine gol atamayız. Şampiyonluk yarışında olmamız için bizim büyük şansa ihtiyacımız var, önümüzde Adana Başakşehir Bursa Fenerbahçe maçları var. Düşünmek bile istemiyorum olası bir Adana maçında puan kaybı gelirse kalan 3 maçı kayıpsız geçmemiz gerekiyor bu da çok zor bir ihtimal. Fenerbahçe de bu galibiyetten sonra toparlanacaktır bence.. Yanıyorum yanıyorum Trabzon maçında Sneijder'in ilk dakikalarda kaçırdığı gole yanıyorum, atsa farka giderdik.

Böyle kazalar olur.Fener haftaya Karabük'ü yenemez.

Fenerbahçe, son 3 yıldır en az topa sahip olduğu lig maçını oynadı. (%38) (Opta)

Önce TS sonra FB. Sanslarina tüküreyim ya :)

Trabzon yenilgisi bir anda işleri çok farklı boyuta getirdi. 3 gün öncesine kadar toz pembe olan tablo, biz kaybedip rakiplerin de hepsi birden kazanınca tam tersine döndü gibi. Bu buhrandan çıkmanın tek yolu bazı isimlerin ivedilikle kulübeye çekilip, forma rekabetinin hakkının verilmesi. Sırf ismi ile sahada olan topçulara artık müsamaha gösterilmemeli. Adana ve Başakşehir'i yenip yeniden hava yakalayabiliriz ve bunu yapmanın öncelikli yolu adaletli forma dağıtımından geçiyor.

Fenerbahçe, son 3 yıldır en az topa sahip olduğu lig maçını oynadı. (%38) (Opta)

Önce TS sonra FB. Sanslarina tüküreyim ya :)
Şans değil.Karşılarındaki rakipler keçi boynuzu gibi top oynadıkları için gayet normal sonuçlar.Yüzde 70 topla oynuyoruz ama pozisyon var mı diye sorsan en fazla 2-3 tane sayarsın.Eveleyip gelevelemekten başka yaptığımız bişey yok.Konya da aynı

Ben senelerdir sunu derim , td lere kiziyoruz ama hepsi mi kotu .. hamza ile basladik gecen sezona , sonra mustafa geldi , uzerine riekerink e kaldik .. sizce oyunumuzda 3 antrenor belli basli net degisiklikler yaratabildi mi ?

ufak nuanslar .. ama kokten bir degisim asla yok ... oyuncularin ciftligi olmus klup , bu digerlerinde de boyle .. senol dehasi filan yok bjk de .. bjk li oyuncular fb nin umursamaz volkanindan bizim selcuk sneijder ine ...

bjk dekiler enerjik ve isiriyorlar .. bazi seyler cok net ... keyifleri gelirse oynuyorlar , ama son 2 senedir bu iki kluptekiler yatiyor resmen

eger sorun antrenor olsaydi bu kadar degisik adamlar denediklerinden birinde "hah iste bu.." dedirtirlerdi .. sorun futbolcularda

iste o yuzden ft sistemi tutuyor ulkede .. onda da bir sey yok .. ama insan yonetmeyi biliyor

gerçekçi olmakta gerçekçi yorumlar yapmakta fayda var ama gerçekçi olayım derken aşırı karamsarlıga kötümserlige girmekte anlamsız

şu an pamuk ipliginde giden yalnızca bizmiyiz düşünün biraz ? kargalar yada şikeciler çokmu rahatlar en az bizim kadar kırılganlar

Ben senelerdir sunu derim , td lere kiziyoruz ama hepsi mi kotu .. hamza ile basladik gecen sezona , sonra mustafa geldi , uzerine riekerink e kaldik .. sizce oyunumuzda 3 antrenor belli basli net degisiklikler yaratabildi mi ?

ufak nuanslar .. ama kokten bir degisim asla yok ... oyuncularin ciftligi olmus klup , bu digerlerinde de boyle .. senol dehasi filan yok bjk de .. bjk li oyuncular fb nin umursamaz volkanindan bizim selcuk sneijder ine ...

bjk dekiler enerjik ve isiriyorlar .. bazi seyler cok net ... keyifleri gelirse oynuyorlar , ama son 2 senedir bu iki kluptekiler yatiyor resmen

eger sorun antrenor olsaydi bu kadar degisik adamlar denediklerinden birinde "hah iste bu.." dedirtirlerdi .. sorun futbolcularda

iste o yuzden ft sistemi tutuyor ulkede .. onda da bir sey yok .. ama insan yonetmeyi biliyor
riekerink için şuan net konuşamam ama hamza,prandelli ve denizli kötü t.direktörler orasını tartışmam bile. kadromuzda eksiklikler var ama tinercilerden geride olduğunu düşünmüyorum sıkıntı performansların düşükolması ve bu da kısmen t.direktörlerin yaptırdığı çalışmalara bağlı bişey

Son düzenleme:
gerçekçi olmakta gerçekçi yorumlar yapmakta fayda var ama gerçekçi olayım derken aşırı karamsarlıga kötümserlige girmekte anlamsız

şu an pamuk ipliginde giden yalnızca bizmiyiz düşünün biraz ? kargalar yada şikeciler çokmu rahatlar en az bizim kadar kırılganlar
Biz niye fener yarışa giremez diyoruz çünkü adamların umut veren bir görüntüsü yok.Feneri ben konuşmam bile şu halleriyle.Öteki kuşların kanadını kırma şansını da sen kendi elinin tersiyle ittin 0-2 den maçı kazanamayarak.Orda işi bitirsen panik tuşuna basıp saçmalama ihtimalleri vardı ama özgüvenlerini yerine getirdik.İki hafta sonra Başakşehire yenilirsek bu sezon bizim için kapanır.Gerçekçilik iki hafta sonraki maçı ne yapıp edip kazanmanı gerektiriyor.Kaybettiğin an o stada 20 bin seyirci bile gelmez artık.Biz yarıştan koptuk mu tam kopuyoruz.Şu futbolla da 4-5 hafta sonra çok iyi bir yerde olacağımızı hiç sanmıyorum.Ben rakip takım taraftarı olsam şu oynadığımız futbolla bizi yarışa dahil bile etmezdim.Kimse kusura bakmasın.Oynanan futbolda hiç bişey yok.Sezon başı süper kupa maçında nasılsak şimdi de aynıyız.Bir santim ileri gidiş yok

yazilanlar hakli , kaybedecegimiz belki iki mactan daha degerli bir maci kaybettik bu hafta .. nedense bunu kazanip b sehir ve fenere ust uste yenilsek bu kadar gereksiz bir puan kaybi olarak gorulmezdi , anlasilirdi

beraberlik de bu kadar etki yaratmazdi , en 0 cekilmeyecek haftada yenildik .

Üst Alt