17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Turu geçmek küçüğümde değil, Arena'da 5 atsan n'olacak dün ki utancın üzerine? Yada bir sonraki tur, ondan da sonra ki tur için ne kadar ümit vaadediyoruz? Gerçi Tudor tempolu takım yapıyor, eleriz herkesi.

Skor olarak anormal birşey yok bence hiç şaşırmadım..Bu takımı geçen sene bruma sürüklemiş..Sneijder ve podolski de destek olmuştur..Bu maçta 3 isim de yoktu.. bir tek Gomis vardı ama merkez forvet tek başına ne yapabilir.
Şu maçta skordan ziyade beni üzen tek şey Maiconun performansı oldu ..Umarım çöplerin içinde olması nediyle bu kadar çuvallamıştır..
Artık Tudroa ufak bir mucize lazım ..

5962906a61361f19e8d71cfc.jpg

Takim arkadaslarina futbol nasil oynandigini goster

Bekle sen gösterecek

Ben de turu geçeriz diye düşünüyorum. Ama bu bir hafta içinde yapılacaklar var.

1. Tudor ve Dursun Özbek kameralar eşliğinde Sneijder'in evine giderek özür dileyerek hem O'nu hem taraftarı kazanacaklar.

2. Belhanda ve Gomis çok iyi hazırlanacak.

3. 4-5 tanesi ilk 11 olmak üzere 7-8 transfer daha yapılacak.

4. Sonraki tur için bu oyuncuların hepsi yetişecek.

Herşey bir yana Maiconun Chedjoudan farkını anlayabilen oldu mu? Chedjou da bu maçtabu rakibe karşı en fazla 2 ölümcül hata yapardı zaten.

Ben de turu geçeriz diye düşünüyorum. Ama bu bir hafta içinde yapılacaklar var.

1. Tudor ve Dursun Özbek kameralar eşliğinde Sneijder'in evine giderek özür dileyerek hem O'nu hem taraftarı kazanacaklar.

2. Belhanda ve Gomis çok iyi hazırlanacak.

3. 4-5 tanesi ilk 11 olmak üzere 7-8 transfer daha yapılacak.

4. Sonraki tur için bu oyuncuların hepsi yetişecek.

sneijder dönse ne olur bu saatten sonra ibiza da yattı durdu tüm yaz ? 1 hafta sonra ki maçta ancak sahada gezinir belhanda kız gibi futbolcu sert maçta yok olur gomisi besleyebilecek ne bek var ne kanat 6 gün sonra oynanacak maç için transfer yapamazsın öyle aldın geldin imza attı kampa katıldı bile 3 gün sürer

Taktik ve maç okuma bilgisi 0.0000000 olan bu takıntılı teknik direktörle bizim huzur bulmamız ve neticesinde başarılı olmamız çok çok zor anca çok sayıda iyi transferle ve td'e rağmen oluruz olursak. Dün mesela ikinci yarının ortalarına doğru Gomis ceza yayı civarı topla buluşmaya ve şut atmaya başlamıştı ki adamı oyundan çıkardı- hem de yenik durumdayken ve yerine kendi deyimiyle sakat ereni aldı. Bu adamdan bir yol olmaz, tez zamanda yallah köyüne diyeceksin ki zaten hangi referans ve yaptıklarıyla biz bunu aldık onu da anlamış değilim. Herşeye rağmen bu kadar kötü olacağını tahmin etmediğimi de itiraf edeyim.

geçen seneki bruma sneijder podolski hücum hattı kalsaydı bu takıma burada 4-5 atabilirdik ha 1-2 de yerdik belki.şu an bakıyorum gomis dışında sinan, yasin gary gibi üç tane aklı küpü!!! ofans oyuncumuz var. belhanda soru işareti ama ondandaa bruma yada sneijder performansı beklemeyelim. yani bu takım ofans olarak iyiken onuda çok güzel bir şekilde berbat ettiler. savunma ve orta saha zaten felaket. carole, lines, tolga gibi 3.sınıf topçular takımın as oyuncusu olmuş. Bu kötü takıma burada bile yenilebiliriz şaşırmam.

.....ahmet....maicon....serdar.....

...linnes...tolga...donk...selcuk...belhanda...

...........eren.........gomiz............

Maiconun chedjoudan,gomis podolskiden,belhandanın sneijderden daha iyi olduğunu söyleyebilecek varmı yoksa biz niye para saçıp bu adamları aldık.Brumayı saymıyorum bile onu kıyaslayabilecek adam yok takımda.

gecen sene de bi hazirlik maci izledim.
kücük adi sehri tanimadigim bi takim.
dedim bu GSdan bu sene bisey olmaz, olmadi da.

ne diyim, bu sene de ayni basladilar. şimdiden gecmiş olsun

Bu maçta 3 şey önemli;

1-Maça tamamen konsantre olmak ve sabırlı oynamak
2-İlk 30 dakika içinde mutlaka golü bulup direnci kırmak
3-Gol yememek

Belhanda'nın da oynaması ve biraz daha fiziksel açıdan iyileşmemiz sayesinde bu üç maddeyi başarırsak farka bile gideriz.

_____________Muslera______________
_____Ahmet___Maicon___Serdar______
__Linnes____Tolga__Selçuk____Garry__
_____________Belhanda_____________
__________Eren_____Gomis__________
3-4-1-2 oynamamız lazım,Sinan-Carole denen çöpleri 18'e bile almasak olur Yasin denen herifte yedek beklesin ancak yorgun rakibe karşı iş yapar.

Üst Alt