17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

muslera
lines maicon ahmet gary
tolga
yasin selçuk belhanda emrah
gomis

tolgaya sen orada dur ileri pek çıkma denilmeli. emrah, bana takımdaki en dinamik ve yaratıcı oyuncu gibi geldi. zaten yetenek yoksunu bi takımız. gary de akılsız ama bari geriden hızıyla ataklara katılır. selçuk el mecbur

İsterseniz sahada geberin ama bu turu geçin, bu taraftar iki sene üst üste Avrupasızlığı kaldıramaz.. Galatasaray tarihinin yüz karaları

turu geçemezsek taraftardan dayak yiyerek hepiniz defolup gideceksiniz

en doğru kadroda budur şuan

---------------Muslera-----------

Ahmet---Maicon---Serdar---linnes

-----------Tolga---Donk------------
-------------Belhanda------------

Yasin------------------------Yunus Akgün
---------------Gomis----------------

turu geçemezsek taraftardan dayak yiyerek hepiniz defolup gideceksiniz

en doğru kadroda budur şuan

---------------Muslera-----------

Ahmet---Maicon---Serdar---linnes

-----------Tolga---Donk------------
-------------Belhanda------------

Yasin------------------------Yunus Akgün
---------------Gomis----------------

beğenmedim

Muslera
Ahmet Maicon Serdar
Linnes Donk Belhanda Garry
Sinan Gomis Emrah

Başka kadro aklıma gelmiyor ne yazık ki... Adamlar zaten üstümüze gelmez o yüzden çift ön libero gereksiz olur... Ulan şu transferleri bitirip öyle çıkmak varken ne diye bu eziyet...

Bu turun geçilmesinin kıymet-i harbiyesi yok. Hele tehditvari konuşmaya, tur geçilmezse asarız keseriz demeye hiç gerek yok. Takım ümit vermiyor, ümit. Esas sıkıntı bu. Bu mantaliteyle bu takımı eleseler ne olacak? Diğer turda az buçuk daha dişli bir takıma elenilecek.

İlk maçta kırmızıları biz zanneden tudor bu maçta umarım doğru takımı seçebilir. Defansif açıdan iyi kompakt takım varmış sahada gülsem mi ağlasam mı bilemedim ya lan :D

Ve neymiş aysal yüzünden avrupa kupalarına gidememişiz gideceğimiz yer de geçen sene aynı yer elemelerdi. E ne oldu gittiğin senelerde ne oldu zorla 3. olup lazioya elendin.
Daha detaylı anlatayım şu andan itibaren
-2. eleme maçı
-Turu geçersen 2 play off maçı
-4lü gruptan 6 tane maç
ve 2. tur biz tam olarak 10 maç öndeydik ve 2 tane transfer yapılmadı takıma neymiş ceza yermişiz koyayım cezasına yani adam gibi 3 oyuncu alsaydınız da 2 sene önce yarı final falan görseydik. 2 senedir şunu savunuyorum görmek istemeyenler var

Ceza yemediğimiz sene ilk turda eleniyoruz ama aysal yüzünden avrupa cezası yedik.

Son düzenleme:
takım östersundz a birgün önceden gitmiş 3 gün önceden gidip oranın buz gibi havasına yapay çim sahasına uyum sağlamak gerekliydi. Ayrıca Belhandanın bu maça saklanması gerekiyordu.

Resmen ölü gibilerdi sahada yürüyecek halleri yoktu.

Üst Alt