17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Turu geçersek yine Dursun ve rezilliklerini unutacak salaklar ve aptallar ordusu hazırda bekliyor.

Allah belasını vermiş bu camianın.

Kadronun kötü olduğu doğru. Yetersiz olduğu doğru, evet. Ama en düşük maaş alan oyuncun kadar kimse para almıyor Ostersunds'da. 8 milyonluk Ostersunds'un yaptığını 80 milyonluk Galatasaray yapamıyorsa burada yanlışlık çoktur.

Maçtan da bir beklentim yok, eleneceğiz gibi geliyor. Cl çeyrek final puanımız bu sene gidecek, Avrupa puanı yerle bir oldu. Emeği geçen herkesin Allah belasını versin

Tudor Belhanda'yı atmış taraftarın önüne, inş 2 gol 3 asist yapar. Rakipte bi Akhisar değil sonuçta.

akhisar yener bunları ne diosun ya

ne kadar dogru oldugunu düşünüyorsun lan kekoş
düşündügün sayının ilk rakamlarının üstüne otur gerçekçi ol yeter lan

Bu yaştan sonra okuma kursuna mı yazdıralım seni birader?

Bu maçta 4-5 gollü bir galibiyet alıp turlarsak düşük de olsa bir ihtimal kaos hafifleyebilir.Sezonun en önemli maçı şimdiden bana göre.Bu maçta tur giderse sezon da gider çok çok yüksek ihtimal.

3 falan atar geçeriz bence ama bu sefer de "ooo takım süpeeer" ayağına yatar kulübün başındakiler, herşey güllük gülistanlık olur, taraftarın sesi kesilir rahat rahat yapacaklarını yaparlar yine. İnşallah 3-0 yeneriz ama şansa bala, 1 ofsayttan gelen, 1 penaltı, 1 de rakibin poposuna çarpıp giren gollerle yeneriz ve bi ihtimal takımın berbat olduğu gerçeğinden kimse uzaklaşmaz.

Edit: popo golü uzatmaların son dakkasında gelirse hoş olur ayrıca.
Hala geçerli. +Taraftar maç sonu olay çıkarsın, Dursun, Tudor falan otobüse binemesinler gecenin geç saatlerine kadar.

Muhtemelen gerçekleşecek olaylar:

- Yönetim/Tudor istifa tezahüratları
- Belhanda'ya top geldiğinde yuhlama
- Bir şekilde gol yenmesi
- Avrupa'ya veda
- Tudor'un kovulması
- Bir sezonun daha çöpe gitmesi
- Kapanış

Üst Alt