17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor

Ayrıca Carrasso takımda kaldı. Konya yeni oyuncuları oynatırsa Eray'la işimiz zor. Muslera'yı oynatmayacaksan Carrasso'yu oynatsana hoca Eray'a güvenip yola mı çıkılır?

Hoca ne yapmak istiyor ? Herkes kupa maçlarına ilk 11 cıktı şenol bile ama Fatih Hoca bildiğin gazozuna yazmış . Tamam kupa önemli dedik dedik de bu kadar da değil. Oyuncu kazanma maçı hiç değil, Konya yeni oyuncular da aldı bilmiyorum oynuyor mu ama Hoca ne yapıyor anlamak güç

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Güzel kadro yaw bence Eray hariç,Oynattığı oyuncuların hepsinin o pozisyonlarında nasıl alternatifler olduğunu görebilmek için daha iyi bir şans olamazdı en fazla tek farklı yeniliriz bu maçta zaten

Ya siz ne ağlak bi taraftar oldunuz anlamıyorum. Ben bu taraftar grubundan gerçekten utanmaya başladım :( Gomis geçen maç sakatlandı niye kupada riske edildi dediniz allah akıl fikir versin bu memnuniyetsiz taraftara. Messi oynasa neden Ronaldo da oynamadı dersiniz yazıklar olsun.

Üst Alt