17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor

Ya siz ne ağlak bi taraftar oldunuz anlamıyorum. Ben bu taraftar grubundan gerçekten utanmaya başladım :( Gomis geçen maç sakatlandı niye kupada riske edildi dediniz allah akıl fikir versin bu memnuniyetsiz taraftara. Messi oynasa neden Ronaldo da oynamadı dersiniz yazıklar olsun.
2 maç kaybetse hocaya bile istifa der bunlar
İğrenç bi taraftar kitlesi oluştu artık kimse gelip bu kulüpte top koşturmak istemez.

TapaTalK

Güzel kadro yaw bence Eray hariç,Oynattığı oyuncuların hepsinin o pozisyonlarında nasıl alternatifler olduğunu görebilmek için daha iyi bir şans olamazdı en fazla tek farklı yeniliriz bu maçta zaten

Bu alternatif milyon kere denendi bı cacık olmadığı defalarca belli oldu öyle bı ligdeyiz ki bu sene 1. De olabilirsin 5. de. Çok ciddiyetsiz bı kadro karşı takım tuzlaspor degil. Kupanın bı getirisi yok ama uefayi bile garantiye alma şansın var büyük bir hata bu kadro maçın içinde de anlayacaksin

Karşı taraf ne kadar yedek olursa olsun beni ilgilamaz abi bu adamlar milyon dolarlar alıyor haftada gerekirse 3 maç yapacaklar. Sakatlanrsa felan yok kader olayı bu lig maçında sakatlanabilir bı futbolcu. cikicak oynayacak as takımı ile net.

Son düzenleme:
Bu alternatif milyon kere denendi bı cacık olmadığı defalarca belli oldu öyle bı ligdeyiz ki bu sene 1. De olabilirsin 5. de. Çok ciddiyetsiz bı kadro karşı takım tuzlaspor degil. Kupanın bı getirisi yok ama uefayi bile garantiye alma şansın var büyük bir hata bu kadro maçın içinde de anlayacaksin

Gomis ve Mariano sakatlanıp Sivasta oynamasa ilk sövende sizler olursunuz taraftarı tanıyorum artık ne olursa olsn bulur bişey

Ya siz ne ağlak bi taraftar oldunuz anlamıyorum. Ben bu taraftar grubundan gerçekten utanmaya başladım :( Gomis geçen maç sakatlandı niye kupada riske edildi dediniz allah akıl fikir versin bu memnuniyetsiz taraftara. Messi oynasa neden Ronaldo da oynamadı dersiniz yazıklar olsun.
millete iki de bir ağlak deyip durma sonu kötü olacak . Sanane arkadaşım sanane istediğini der adam . Keyfimin kahyasi misin? Nerede seni görsem hep millete laf atma, senin gibi iki tane daha var. Sorunlu musun, asosyal misin ? Hayatında farklı fikirler hoşuna gitmiyorsa kaybol o zaman adada yasa . Ve havle forumdan tiksindim ya

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Konyaspor XI: Patrik , Skubic, Moke, Selim, Eren, Bourabia, Jonsson, Ömer Ali, Musa, Hadziahmetovic, Orkan.

Galatasaray XI: Eray, Linnes, Serdar, Koray, Hakan, Donk, Selçuk, Belhanda, Yasin, Sinan, Eren

Aferim lan ftor ayda yılda bir işe yaradin.
Güzel kadro çıkarmış.

Asıl hedef lig olmalı.
Ayrıca milyonlari götüren yatarak para kazanan yedeklerde kendi rezilliklerini bir kez daha görür.

Birde yedeklerde 2 tane altyapı oyuncusu olsa dahada güzel olurdu.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Üst Alt