17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor

millete iki de bir ağlak deyip durma sonu kötü olacak . Sanane arkadaşım sanane istediğini der adam . Keyfimin kahyasi misin? Nerede seni görsem hep millete laf atma, senin gibi iki tane daha var. Sorunlu musun, asosyal misin ? Hayatında farklı fikirler hoşuna gitmiyorsa kaybol o zaman adada yasa . Ve havle forumdan tiksindim ya

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen nasıl tiksindiysen ben de o şekilde tiksindim. Hiçbir şeyden memnun olmayacaksanız tutmayın kardeşim bu takımı.

Bjk'nin kadro derinliği maalesef bizden daha iyi o yüzden aslarla oynaması kabul edilebilir. Sakatlık veya ceza gibi bir durum olsa yerine koyacağı benzer kalitede adamları var bizim yok. Heriflerin son maçıydı galiba yedekten giren oyuncular Lens, Vida ve Tolgay :red: Bizim böyle bir kadro derinliğimiz yok. En ufak bir sakatlık şampiyonluğa mal olabilir. Hiç riske gerek yok.

Galatasaray kendine inanmayanları möt etmeyi çok sever beyler.

2015ten daha zor bu arkadaşlarla.o dönem totem de yapardık tutardı,şimdi forumun yüzde 60ı takım için olumsuz konusun,kötü konusun diyo.kimisi de hani bizde eleştirdik yeni yönetimi de yeni yönetim kötü olsun ben haklı cıkmıs olayım derdinde....oscar alacaklar sonunda belliki

Artık herkes kişisel egolarını bir yana bırakıp hocayı da başkanı da futbolcusunu da destekleyeceksiniz ha desteklemeyecekseniz sampiyon olduğumuzda böbürlene böbürlene o formayla yürümeyeceksiniz Galatasarayliyim diye gezmiyeceksiniz.

latovleviciyi adamdan saymazsak kenardaki 8 oyuncu da net 11 oyuncusu zaten. nagatomo 9. oyuncu olacaktir, bosuna alinmadi.

10 ve 11. oyuncu da zaten selcuk/donk ve yasin/belhanda ikilisinden biri terim'in gözünde. cok net bir sekilde maksimum sayida yedek oyuncu oynuyor.

konya'ya götürülen ahmet'in transferdeki belirsizligi devam ediyor olsa gerek. fernando sakat, nagatomo kadroda yok, tarik ve carraso da kadro disi.

kimi bekliyordunuz anlamiyorum. ben daha ciddi kadro bekliyordum da terim deplasmanda ne yaparsaniz yapin demis, iceride bitiririm diye düsünüyor.

konyasporun 11i de 4-5 yedekten olusmus.

2015ten daha zor bu arkadaşlarla.o dönem totem de yapardık tutardı,şimdi forumun yüzde 60ı takım için olumsuz konusun,kötü konusun diyo.kimisi de hani bizde eleştirdik yeni yönetimi de yeni yönetim kötü olsun ben haklı cıkmıs olayım derdinde....oscar alacaklar sonunda belliki

2015'te mükemmel sinerji vardı yav. Yorumları okurken maça çıkıp oynayasım geliyodu sonra kayıt oldum zaten :D Hani şampiyon olsak 4. yıldız dışında çok önemli şeyler kazanmayacaktık. Şimdi maddi durumumuz sıkıntılı şampiyonluk şart her şey daha zor daha gerekli ama taraftar destek yerine köstek oluyor maalesef :(

Bjk'nin kadro derinliği maalesef bizden daha iyi o yüzden aslarla oynaması kabul edilebilir. Sakatlık veya ceza gibi bir durum olsa yerine koyacağı benzer kalitede adamları var bizim yok. Heriflerin son maçıydı galiba yedekten giren oyuncular Lens, Vida ve Tolgay :red: Bizim böyle bir kadro derinliğimiz yok. En ufak bir sakatlık şampiyonluğa mal olabilir. Hiç riske gerek yok.

[TABLE="class: list-table"]
[TR="class: row alt1"]
Tolga Zengin
[TD="align: right"] [/TD]
[/TR]
[TR="class: row alt2"]
[TD="class: bld, align: center"]12[/TD]
Gary Medel
[TD="align: right"] [/TD]
[/TR]
[TR="class: row alt1"]
[TD="class: bld, align: center"]24[/TD]