17/18 G Grubu M:1 | Porto 1-3 Beşiktaş | MS | 13 Eylül | Tivibu Spor 2 - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:1 | Porto 1-3 Beşiktaş | MS | 13 Eylül | Tivibu Spor 2

Sevillada 2-2 yapmis Liverpoolu

Basaksehir'de küçümsenecek bir takim degilmis. Ligimiz baya kaliteli hariç kamaryalar hariç tabiki.

vay anasını helal olsun diyecek ve kıskanılacak bişey yok. yönetimleri ve teknik heyetleri çok uyumlu hareket ediyor camialarıda buna ayak uyduruyor. şimdilik kimse kimseyi çekememezlik yapmıyor medyada bazı isimler özellikle erman olayı kaşımasına rağmen.
dün baktım haberlere birazda bizim yürüyen ölülerde çıkıp " yav keşke ptt 1.ligden futbolcu alsaydık bu yıl yav adamlar çamurda mücadele etmesini biliyorlar yav" diyordu podolskiye "pordoski mi poboski mi diye bi oyuncumuz var olay çıkarmak için yer arıyor" diyen bi zombi. bir diğeride yine taraftarın kulube üye olması sonucu kendileri adına oluşacak yetki tehlikesi tipinde şeylerden bahsedip muazzam bi taraftar yolma projesi geliştirmiş taraftar kart diye onu zırvalıyordu.
neyse inş. bjk 3. olmasında başka ne halt yerse yesin

avrupa'da oynama aliskanligi kazanmis tinerciler, bravo.

telles icin bir parantez acmak istiyorum, acayip paralar konusulunca adam evrim gecirdi falan sanmistim, gayet vasat bir oyuncuydu cunku bizde, hic de evrim falan gecirmemis ayni telles, 5 para etmez.

edit : bir parantez de teknik direktor konusuna, tudor gideip senol gibi bir td gelene kadar sampiyonluk adayi olamayiz.

Son düzenleme:
Beşiktaş böyle sürpriz galibiyetler alsa da ,mükemmel futbol oynasa da iş döner dolaşır '' Biz bu formayla Porto yu deplasmanda yendik' e gelir daha ileriye gidemez bu onların kaderlerinde var son haftaya lider girip grubu üçüncü sırada bitiren takımdan bahsediyoruz burda :D

Fener icin de final looser i diyorduk ama euroleague i aldilar , boyle istatistiklere bel baglanmaz

Fener icin de final looser i diyorduk ama euroleague i aldilar , boyle istatistiklere bel baglanmaz
Fb looser değil looserın babası 1 şampiyonluk aldı diye winner olacak değil ya 3 kere final four yapıp aldılar , bayan baskette final fourda kaç kere havlu attılar sayamadım , futbolda kupa finallerinde de aynı looserbahçe ligde bursaya karşı şampiyonluk yarışında yine kaybeden , ts ye karşıda şikeyle bile zor bela şampiyon olan bir kulüp.

Forza'dan akın etmişler buraya

Öyle yorumlar yapalım ki totolarınız kalksın istiyosunuz

Kardeşim bak kazandın filan güzel şeyler bunlar sizin açınızdan ama çok büyük başarı gibi konuşup durdukca ciddiye alınmayacaksınız.

2 senedir lokum gibi kura çekiyosunuz geçen sene o gruptan çıkamadınız bu sene ne olur bilinmez. Tarihiniz de şl'ye katılma sayınız belli gruptan çıkamamışsınız hiç birinde. Uefa avrupa liginde en büyük başarınız çeyrek final.

Bide kalkmışlar öfk diye dalga geçiyolar sizin bu sevinçlerinizi yıllar önce yaşadık hemde babalarını yaşadık.

Artık bişeyler başarında sizin ciddi başarınızı konuşalım biz bu formayla porto'yu yendik filan diyince tiner etkisi oluyo.

Keşke çıksalar gruptan real , münih , psg yle falan eşleşseler gerçek bir cl takımıyla boylarını o zaman görürüz ama leipzig ve monaco kafalarına vura vura 3. yapar bunları

Bazı görgüsüz, özellikle terbiyesiz ahlaksız taraftarları olmasa aslında iyidir Beşiktaş.

Gece izlemedim, telefonumu saat 22.00 gibi kapattım. Skordan haberim olmadı. Uyanıp skoru görünce bayağı gurur duydum ve arkaya arkaya

"bravo helal olsun vallahi helal olsun" dedim.

Sosyal medyaya girip taraftarlarının ifadelerini görünce midem bulandı; sabah yaşadığım gururdan eser bırakmadı zibidiler. Adamı futboldan soğutuyorlar.

Konjonkturel basari genele vurulamaz ama adamlarin hem lokal hem de avrupadaki basarili donemleri en cok maddi karsiligi olan doneme denk geliyor ve geldikce de ciddi kazaniyorlar

3 senedir hakikaten saglam para girdisi var performans kulvarindan

zaten tek katilimdan ciddi para geliyor , bir de bu galibiyetler , hele hele grup asamasini gecmek transferleri de bedavaya getiriyor

Boşuna bok atmaya gerek yok

Taraftarları çekilmez olsa da adamlar ülke için güzel işler yapıyorlar

Keşke Başak da katılsaydı

Beşiktaşı bu taraftar profili, başkan ve hocasıyla sevmeye pek imkan yok. Porto bok gibi takım ona rağmen gol atacak adamları olsa alırlardı maçı ama kazanmaları yine de iyi iş.

Kendi evlerindeki performansı belirler bundan sonra gruptan çıkıp çıkmayacaklarını.

düşebilecek en kek takımlara düştüler lepzig porto monaco..

Biz olsak real juventus filan çekerdik..Şans işte her neyse bu maç çok ama çok iyi oldu kazandılar tebrik ederiz..Forumunuzdaki tinercilerede kendi forumlarında hava atmalarını öneririm kendi adıma.

Porto trabzondan bile kötü bir takım leş bile değil bizim takımımızda bu portoyu yenebilirdi neden insanlar bir maçla x takımı göklere çıkarıpta 1 maçla yerin dibine sokarlar bilmiyorum.Bjktiner.com değil kardeşim burası yada forza tiner forumu Galatasaray forumu yahu kendi takımımıza sahip çıkalım öyle yorumlar varki sanırsın tinercilerin forumuna girdim.Hadi sinan bilgin denen adamı biliyorum troldür tinercileri tutar biraz iyi sonuçlar alsın bozbaykuslar yapar avatarını rüzar nerden eserse onun kayığına biner.

Ulan geri kalanlara ne oluyor bu camia ne zaman şampiyonluk vermiş iyi kadro kurulmuş taraftarlar takımına destek verdiği zaman.Ama hem içimizdeki hemde diğer tinercilere yıl sonunda öyle bir koyacaz ki görürsünüz bak bakalım 33 yaşındaki kadroları kaç maç çıkarabilecek böyle üst üste.

Tipik yorumları..

Bu kansızlar için içimden bir gram iyi yorum yapasım gelmiyo.

66a1ba255a1b8c5fca727fc4cae56182.jpg

bca65f7c4e2ea959fb6e97d8b4120847.jpg

TapaTalK

Üst Alt