17/18 H:1 | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | MS | 13 Ağustos

video hakem uygulaması haftaya gelsin.devre arasına kadar beşiktaş 15 puandan fazla toplar hakemlerle.

Videoyu izleyenleri de TFF belirlerse hiçbir anlamı yok.Video var göz var nizam var niye bu penaltı geri alınmadı niye o karara doğru dedi diye birbirimizi yer dururuz burada.Bunu düşünmeseler hayatta gündeme bile gelmezdi video hakem,futbol video oyunu gibi mi olacak der gülüp geçerlerdi aleyhlerine olsa.Maksat adaleti sağlıyoruz/sağlamaya çalışıyoruz gibi görünmek.

Lige hiç girmeyelim böyle oynanacaksa. İlk haftadan başladılar lan bu ne?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarın için heyecanlıydım. İçine ettiler. Böyle bir rezillik olmaz. Göz göre göre, daha ilk haftadan adamlara maçı verdiler.

6a51d3e79fc853edf83ee69579d92469.png

Mission completed

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendimizi kandırmış falan olmayız.Bjk kollandı aynı zaman diliminde biz de katledildik.Bjk ne zaman ivme kaybedecek olsa,puan bırakacak olsa imdadına hakemler yetişti hep geçen sene.Zaten iyi oynadıkları maçları da kazandılar.2015-2016'da gerçekten iyilerdi ama geçen sene hakem ittirmesi olmasa şampiyon falan olamazlardı.Bu düzen devam ettiği müddetçe başarılı olma şansın yok.
Ben hakemlerin tek maç olarak sonuca etki etse de genel olarak ligin sonunda şampiyonu belirlediğini düşünmüyorum. Örneğin rakiplerde bizim 2011 2012 ve 2012 2013 şampiyonluklarımızda suçu hep hakeme attılar. Melonun tüm maçlarda atılması gerektiği vs gibi şeylerle. Ama biz o iki sezon ligin en iyi futbol oynayan takımıydık ve şampiyon olduk. 2013 2014 sezonu hakemlerin feneri kolladığını söylemişizdir zamanında ama Ersun Yanallı fenerbahçe ligin en iyi takımıydı ve şampiyon oldu. 2015 2016 zaten beşiktaş ligin en iyi top oynayan takımıydı şampiyon oldu. Geçen sezon da en iyi futbol oynayan 2 takımdan biriydi ve şampiyon oldu.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ofsaytı kaçırırsın bu hakem hatası olur ama kabak gibi kırmızıyı görüp vermezsen, olmadığını bildiğin halde tutup faul ve penaltı uydurursan bunlara hata denmez.
Geçen sezon Quaresma en az 5 defa direkt kırmızıdan atılacak fauller yaptı, bir tanesinde bile kart görmedi.

Ben hakemlerin tek maç olarak sonuca etki etse de genel olarak ligin sonunda şampiyonu belirlediğini düşünmüyorum. Örneğin rakiplerde bizim 2011 2012 ve 2012 2013 şampiyonluklarımızda suçu hep hakeme attılar. Melonun tüm maçlarda atılması gerektiği vs gibi şeylerle. Ama biz o iki sezon ligin en iyi futbol oynayan takımıydık ve şampiyon olduk. 2013 2014 sezonu hakemlerin feneri kolladığını söylemişizdir zamanında ama Ersun Yanallı fenerbahçe ligin en iyi takımıydı ve şampiyon oldu. 2015 2016 zaten beşiktaş ligin en iyi top oynayan takımıydı şampiyon oldu. Geçen sezon da en iyi futbol oynayan 2 takımdan biriydi ve şampiyon oldu.

2014-2015'te Melo atılmalıydı dediler.Tamamen haksız sayılmazlar,son haftalarda gerçekten sarı kart yemesi gereken ama yemediği 2-3 maç oldu.Aynı sezon Fb de Bjk de tonla hatalı penaltı aldı ama,bizimkiler onun yanında bir şey değil.

Ersunlu sezon falan kıyas olmaz geçen seneyle,geçen seneki gibi alenen kollama çok nadirdir.

Bu Cüneyt Cakir denen serefsiz köpek Türk futbolunun en büyük parazitlerinden birisi. Böyle penalti mi olur lan yavsak.

Bizim Karabük macinda caldigi penaltiyi unutmadim daha, eyyamci serefsiz daha ilk haftadan basladi yine.

Söylediklerine tamamen katılıyorum. Ayrıca bu tarz hakem olayları hangi takıma yapılırsa o takımın taraftarı da doğal olarak protesto edecektir.
Daha önceki mesajımda da dediğim gibi hakemler ile ilgili birseyler yapılması lazım. Yarın bizim maçta hakem nasıl bir performans gösterecek onu da merak etmiyor değilim

Üst Alt