17/18 H:1 | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | MS | 13 Ağustos

şu cüneyt'i büyük maçlarda yalayan spikerlere uyuz oluyorum . adam fifa maçlarında nerdeyse kusursuz yönetirken bitli ligimizde şikenin eyyamın dibine vuruyor .
iyi kadro kurmak güzel oynamak yetmez . lobin de sağlam olacak. ne hakkını yedireceksin ne de rakibin hırsızlık yapmaya cesaret edemeyecek. hakemi de yen cümlesi anlamsız kalıyor. en olmadık kritik bir yerde tak kırmızı ya da aleyhine penaltı çalar katleder atar oraya.
kargalar hakem faktörüyle şu an maalesef favori .
geçen sene de aynen böyleydi.
başından sonuna dek hakemler kolladı bu kargaları.

Eğer sen bir takım lehine üst üste hatalar yapıp o takımın en kritik maçlardan 3 puanla dönmesini sağlıyosan şampiyonluğa bal gibi etki ediyosun. Burda kimse geçen sene beşiktaş iyidi felan demesin. Geçen sene kayseri maçında yada trabzon maçlarında bizim lehimize hata yapılsa şampiyon kesinlikle yine beşiktaş olurdu diyebiliyomusunuz?

şu cüneyt'i büyük maçlarda yalayan spikerlere uyuz oluyorum . adam fifa maçlarında nerdeyse kusursuz yönetirken bitli ligimizde şikenin eyyamın dibine vuruyor .
iyi kadro kurmak güzel oynamak yetmez . lobin de sağlam olacak. ne hakkını yedireceksin ne de rakibin hırsızlık yapmaya cesaret edemeyecek. hakemi de yen cümlesi anlamsız kalıyor. en olmadık kritik bir yerde tak kırmızı ya da aleyhine penaltı çalar katleder atar oraya.
kargalar hakem faktörüyle şu an maalesef favori .
geçen sene de aynen böyleydi.
başından sonuna dek hakemler kolladı bu kargaları.
Maca göre oda ya Avrupa'da. Tansiyonu yüksek zor Avrupa maçlarında herzaman rezil oluyor. Şansına bu tür maçlar o seviyelerde çok az oluyor. Bizim lig de yönetmek daha zor çünkü çirkeflik fauler çok daha fazla oluyor.

Rıza Çalımbay: "Cüneyt Çakır'ın bana mı kastı var yoksa başka bir şey mi var bilmiyorum. Bu penaltıyı nasıl veriyor?"
Çalımbay: "Biz bu maçı 1-0'ken çevirebilirdik. Üstünlüğü ele aldık, iyi de oynuyorduk ama maalesef olmadı."

sinan engin denen mahlukata bak ya. ulan penaltı değildi ama büyütecek bişey yok diyip, yine algı operasyonu yapıyor. en iyi kadroo bizde, süperiz vs. tokat attığımının keli.

Eğer sen bir takım lehine üst üste hatalar yapıp o takımın en kritik maçlardan 3 puanla dönmesini sağlıyosan şampiyonluğa bal gibi etki ediyosun. Burda kimse geçen sene beşiktaş iyidi felan demesin. Geçen sene kayseri maçında yada trabzon maçlarında bizim lehimize hata yapılsa şampiyon kesinlikle yine beşiktaş olurdu diyebiliyomusunuz?

Kayseri maçı son dakika buz gibi golü yedi hakem,2-2 olsa orada kim 3-2 olamaz diyebilirdi,2 dakika daha oynanacaktı maç.Lehimizeyi geç aleyhimize hata olmasa bile olabilirdik ciddi anlamda.

ulan bari ligin başında yapmayın şu penaltı olaylarını beyler tt falan yapalım video hakem gelsin sokarım böyle işe böyle lig mi oynanır

Maç sonu Cenk'in açıklaması: "ceza sahası içinde rakip oyuncu ile kaval kavala carpistik. Cüneyt hoca da kaval seslerini duydu ve penaltıyi verdi" şaka gibi :DD

Üst Alt