17/18 H:1 | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | MS | 13 Ağustos

Sadece hakemler üstünden gidersek kendimizi kandırırız. Hakemler Bjk yi kolluyo tamam doğru. Ama mesela feneri de kolluyolar. Dün göztepenin golünü yedi. Fenerin golü ofsayt. Bundan büyük kollanma mı olur. Buna rağmen kazanamadı fener. Yani hiçbir şey oynamadan da kazanılmıyo. Her şeyi hakeme yüklemeyelim. Büyük oranda ligi şampiyon bitiren takım o senenin en iyi futbol oynayan takımı oluyor.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

BJK li kardeş hoşgeldin forumumuza Çaktırma biz anlamıyoruz:asd22:

şenolu vermedi diye siyased bjk yi şampiyon yapmayacak diyorduk ama hiç öyle görünmüyor mevzu aslında federasyonda ne kadar bjk li olup olmadığıyla ilgili.

Bir de Sneijderci değilim diyordun,kralıymışsın meğerse. :asd:

Degildim normalde, son dönemlerde siz beni buna ittiniz.

Eski konularda hatta Sneidjeri cok pis elestirdigim vardir ilk geldigindeki performansindan dolayi.

Kendisine nefret besleyenler beni bu duruma sürükledi. Öyle körü körüne birisini savunan bir insan degilim ben yoksa. Aysal falan deme simdi, baslarda bu konuda Terim den yana oldugumu da söylemistim sana.

Degildim normalde, son dönemlerde siz beni buna ittiniz.

Eski konularda hatta Sneidjeri cok pis elestirdigim vardir ilk geldigindeki performansindan dolayi.

Kendisine nefret besleyenler beni bu duruma sürükledi. Öyle körü körüne birisini savunan bir insan degilim ben yoksa. Aysal falan deme simdi, baslarda bu konuda Terim den yana oldugumu da söylemistim sana.

O zaman Aysalcı Terimci Sneijderci yoktu ki,ayrışılmamıştı.Sonradan çıktı bu kavramlar,herkes de safını seçti iyi-kötü.Hem takım iyi addediliyordu,Selçuk falan el üstünde tutuluyordu Sneijder eleştirileri çok normal yani.

Şu an için Aysal derim,geçmiş geçmişte kaldı önemli olan şimdi ne olduğumuz.

Salak bi penaltı pozisyonu yüzünden ne siyasi senaryolar yazılmış, beşiktaşı şampiyon edenleri mi ararsınız, tayyiple beşiktaşı düşman edenleri mi, cüneyti tetikçi yapanları mı ohooo. Böyle lig takip edecekseniz izlemeyin kardeşim, birinci hafta daha kendi takımımız maça çıkmadı, kim ne oynuyor belli değil yazılan senaryolar akıllara zarar sakin olun.

Lucas Neill'in Emenike'ye yapmadigi faul sonrasi calinan penalti bu macta calinan penaltidan daha netti yahu, nasil bir rezilliktir bu.

Salak bi penaltı pozisyonu yüzünden ne siyasi senaryolar yazılmış, beşiktaşı şampiyon edenleri mi ararsınız, tayyiple beşiktaşı düşman edenleri mi, cüneyti tetikçi yapanları mı ohooo. Böyle lig takip edecekseniz izlemeyin kardeşim, birinci hafta daha kendi takımımız maça çıkmadı, kim ne oynuyor belli değil yazılan senaryolar akıllara zarar sakin olun.
Senin galatasaraylı olduguna ınancım az son günlerde takip ettıgım kadarıyla bjklısın

Üst Alt