17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos

Ndiyaye son yillarin en buyuk transferi, adamda kac ciger var?
basiyor, top caliyor, kosuyor, ara pas atiyor, saga sole kaciyor, adam eksitiyor, 360 derece topla donuyor, beyniyle oynuyor. adam komple futbolcu

; )

ngolo-kante.jpg

Maalesef aynı görüşü paylaşamıyorum.Selçuğun ciddi bi karaktersiz olduğunu düşünüyorum bu düşünceden hiç vazgeçemiyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İştahlı bir Selçuğun performansının neler yapabildiğini defalarca gördük.
Kendiside inatla TD olmak için canını dişine takarak uğraşıyor.
Artık evvela Oyuncu+TD Temsilcisi olarak yatırım yapmalı ve 5-6 sene sonra futbolu bırakınca da TD kurslarna dahi sahip çıkarak Anadolu kulüplerine TD olması sağlanıp;
bağlantıyı hiç koparnadan 10-12 sene sonra 40 lı yaşlarda ikinci FT olması için zemin hazırlanmalı.

Cimbomun 15-20 sene TD sıkıntısı olmaz..

Son düzenleme:
Stattaydım,6 transferde perfect keza Feghoulide bu takıma cuk oturacak,Garry-Linnes-Serdar gibi adamlar bile çok farklı seviyeye çıkabilir bu tarz bir takımda hem hızlı ve tempoluyuz hemde çok düzenli,Kayserinin fena bir takımı yok pozisyon vermeden ezerek maç bitirdik.

Ardanın gelmesi oyunumuzu yavaşlatır kanaatindeyim.Ama belliki alacaklar.Arda dünden razıdır zaten gelmeye.Asamoah transferi çok büyük başarı olur.Zaman gelir Fernando,Badu,Asamoah orta göbekte oynar.Tabi bu rakip takımlar için pek hayırlı olmaz.:D

Biz bu sene her maç en az 1 gol atarız , 3 net pozisyona gireriz ( en kötü halimizle)

yani zor 4-5 tane maç oynarız onlardanda iyi kötü puan çıkarırsak işimiz kolay.

en kötü 3. plan olarak eren i al şişir eren gomis e seçeneğimiz bile var :)

En güzel yanımda mücadele artık eksik olmayacak.Rakip defanslar TT stadyumunda artık topları taca atacaklar baskıdan.

Son düzenleme:
Bence cok ezbere futbol konusuyorsunuz. Benim iki senedir Barcelonada izledigim Arda topu hic eveleyip gevelemiyor. Kalitesi Barcelona seviyesi icin tartisilir ancak su takimda Arda tek pasla Gomisi, Belhandayi, Ndiayeyi hatta Feghuli golle karsi karsiya birakir.

Deplasman performansını görmeden bu sene hakkında yorum yapamayız bence ayrıca kayseri cidden rezalet oynadı. Bu performansı 3-4 hafta devam ettirebilirsek o zaman favori oluruz..

Ardayı 2 3 senedır ızlemıyonuz sanırım eskı arda yok öyle topla cok oynuyan atleticodaki performansının ceyregini göstersın bızım lıgde asist kralı olur

Üst Alt