17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos

Kayseri rezalet filan olmadi. Biz inanilmaz pres yaptik orta sahada o nedenle kayseri hic top oynayamadi. Dogru okumak lazim.

Bizim engel olmamızın da etkisi var tabii ki ama bu çok kötü oynadıkları gerçeğini değiştirmez. Takım böyle güzel oynamışken çomak sokmaya çalışmıyorum sadece sezon geneli için yorum yapmanın erken olduğunu söylüyorum birkaç yerde gördüm çünkü hemen ligi dağıtacaz havasına girenleri..

Bizim engel olmamızın da etkisi var tabii ki ama bu çok kötü oynadıkları gerçeğini değiştirmez. Takım böyle güzel oynamışken çomak sokmaya çalışmıyorum sadece sezon geneli için yorum yapmanın erken olduğunu söylüyorum birkaç yerde gördüm çünkü hemen ligi dağıtacaz havasına girenleri..

Bence de gaza gelmemeliyiz orasi ayri. Eksiklerimiz var. Ozellikle duran toplar sikinti. Ayrica benim gordugum Mariano da Linnes de cok kolay orta actiriyorlar. Ancak soyle bir gercek var Kayseri ligin kalbur ustu takimlarindan. Mesela ilk hafta kendi evlerinde fener ile oynasalardi gomerlerdi sahaya

Bence de gaza gelmemeliyiz orasi ayri. Eksiklerimiz var. Ozellikle duran toplar sikinti. Ayrica benim gordugum Mariano da Linnes de cok kolay orta actiriyorlar. Ancak soyle bir gercek var Kayseri ligin kalbur ustu takimlarindan. Mesela ilk hafta kendi evlerinde fener ile oynasalardi gomerlerdi sahaya
mariano da linnes de zaman zaman yalnız kaldı.bi ara sag kanatta sadece mariano var gibiydi.o kadar hakimki oraya

Sirf ilk yariya baktim, ve gördügüm futbol beni tatmin etti, yillar sonra süratli futbol görebildik en son nezaman oynadik böyle bir futbol hatirlamiyorum. onun icin her yapilacak transfer bu takima uyum saglamasi icin süratli futbolcu olmasi gerek, arda bunun icin transfer edilmemeli. yeni transferler ile linnes ve tolgada yedek oturacak ve cok iyi bir takim olusmus olacak, kesinlikle Süper liginin üstünde bir takim olmus olur. hosuma gitmeyen konu hala kornerlerden gol yiyoruz gecen sezon duran topdan 16 gol yemisiz, buna hala bir cözüm bulamadik.

Ben katılmıyorum Kayseri nin ligin kalburüstü takımlarından olduğuna.

sent via GSC

özete denk geldim yine şimdi 2 tane müthiş asist
(ndiaye harika driblingi sonrası topu savunmanın arkasına kaldırarak veriyor diğeride fernadonun üstün oyun zekasıyla atağı başlatması ve arkadaşının önüne yuvarlaması.)
tolga ve gary rodriges tarafından heba edilmiş biri topu kontrol edip vurmuyor öteki de ofsaydtaki adama pas çıkarıyor.

5ed06ab005d611ade008a40c641574cf.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rakibin kalibresi de dusuk . Osmanli keza ustune sanirim sivas

adapte doneminde en iyi tercihler olurdu sorulsa

en cok tudor icin seviniyorum , bu adam geldiginden beri bir seyler yapmaya calisiyor , herhalde klup bunyesindeki en kariyerli isim de o , hatalarini yeterince cezalandirdi seyirci , artik bana kalirsa desteklenmeli , o da kendisini kanitlamak istiyor , deniyor , cabaliyor

Üst Alt